Horská chata Švadlenka****

Rokytnice nad Jizerou, Horní domky 108

„naprosto kouzelné místo, skvělé ubytování, úžasní zaměstanci a naprosto bezkonkurenční grill bar vedle :)“ — Tereza, Před 11 dny

„naprosto kouzelné místo, skvělé ubytování, úžasní zaměstanci a naprosto bezkonkurenční grill bar vedle :)“ — Tereza, Před 11 dny

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Horská chata Švadlenka****
Horní domky 108, Rokytnice nad Jizerou, 51245 (zobrazit na mapě)

Horská chata Švadlenka****

Horní domky 108, Rokytnice nad Jizerou

Zobrazit na mapě
Check in od 15:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Máme dětské hřiště
Domácí mazlíčci vítáni
Kolárna
Lyžárna
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Tereza

naprosto kouzelné místo, skvělé ubytování, úžasní zaměstanci a naprosto bezkonkurenční grill bar vedle :)

Veronika

Umístění apartmánů je skvělé jak v létě, tak nejspíše ještě lepší v zimě. Velikost a vybavení apartmánu je zcela vyhovující. Poloha chaty je téměř ve středu několika turistických cest, což bylo především pro naše děti velkou výhodou. Uvažujeme, že se vrátíme někdy v zimě.

Nelze říci, že by to bylo úplně špatně, ale možná by bylo fajn mít možnost vybrat si apartmán. Apartmány ve spodnim patře jsou tmavší a chladnější. Ale protože jsme tam jen nocovali, tak to zase možná byla výhoda :) Místní restaurace je dobrá, ale v okolí jsou další zajímavá mista.

Štěpánka

Výhled do krajiny. Chata má super polohu.

Komunikace vázla. Při rezervaci i při příjezdu. Náš apartmán měl 1 ložnici. Krásné fotky na Slevomatu mě nadchly, realita byla však jiná. Byt byl tmavý a chladný. Přestože bylo venku 25 st., museli jsme topit.

Hodnocení podniku Horská chata Švadlenka****

Hodnocení podniku Horská chata Švadlenka****

4,6/5 (54 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Tereza

naprosto kouzelné místo, skvělé ubytování, úžasní zaměstanci a naprosto bezkonkurenční grill bar vedle :)

12. 9. 2018
Veronika

Umístění apartmánů je skvělé jak v létě, tak nejspíše ještě lepší v zimě. Velikost a vybavení apartmánu je zcela vyhovující. Poloha chaty je téměř ve středu několika turistických cest, což bylo především pro naše děti velkou výhodou. Uvažujeme, že se vrátíme někdy v zimě.

Nelze říci, že by to bylo úplně špatně, ale možná by bylo fajn mít možnost vybrat si apartmán. Apartmány ve spodnim patře jsou tmavší a chladnější. Ale protože jsme tam jen nocovali, tak to zase možná byla výhoda :) Místní restaurace je dobrá, ale v okolí jsou další zajímavá mista.

4. 9. 2018
Štěpánka

Výhled do krajiny. Chata má super polohu.

Komunikace vázla. Při rezervaci i při příjezdu. Náš apartmán měl 1 ložnici. Krásné fotky na Slevomatu mě nadchly, realita byla však jiná. Byt byl tmavý a chladný. Přestože bylo venku 25 st., museli jsme topit.

17. 8. 2018
Jan

Perfektně zařízený apartmán, krásná příroda, ochotný personál, výborná kuchyně. Bez chyby.

8. 8. 2018
Kateřina

Vše bylo úžasné. Příroda nádherná. Velice ochotná a příjemná slečna, která se o nás výborně starala. Pokoje velké a prostorné. Jídlo vynikající. Naprostý klid a ticho. Soukromá sauna i s malým bazénkem perfektní. Super i pro malé děti. Doporučuji.

Nemají recepci – jedná se o apartmány v soukromí. Takže ji nehledejte a běžte rovnou do Big Foot restaurace a nechte se ubytovat. Cesta nahoru je hodně rozbitá a velmi strmá, ale s tím se nedá nic dělat jen se připravit… V zimě se sem dostanete jen rolbou nebo skútrem. Na dětské hřišti už se hodně podepsal zub času, ale i tak se dětem líbilo. Jedna z postelí byla hodně malá a vůbec se na ní neleželo dobře.

28. 5. 2018
Adamkrampera

Krasny interier s vyhled

Trochu opustene

18. 4. 2018
Klára
26. 2. 2018
Petra
5. 12. 2017
Karolína

Moderní, čisté, uklizené, útulné.
Rozhodně doporučuji.
Máme apartmán DeLuxe, výhled na zasněženou krajinu, personál milý.
Co víc si přát? :-)

Vyjádření partnera
Horská chata Švadlenka**** Před 10 měsíci

Dobrý den, děkujeme. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo. S pozdravem
Horská chata Švadlenka

17. 11. 2017
Marta

Co se týče prostor, apartmán byl moc hezký, nový a prostorný. Bylo tam vše k dispozici, takže by tam člověk mohl i bydlet :-). Nejvíc nadšená jsem byla z baru/restaurace, který k horské chatě Švadlenka patří. Tak stylový bar jsem už dlouho nezažila a to víc mě dostal, že je vlastně uprostřed lesa, i když máte pocit, že sedíte v centru Prahy :-).
Ráda bych ještě vychválila příjemnou slečnu, která se mnou komunikovala na telefonu před příjezdem a nadále i během pobytu, velmi nápomocný byl i pán (nevím, zda to byl jeden z majitelů), který nám zajistil odvoz se zavazadly od auta, když jsme měli to štěstí zažít první sníh.

Lidi, prostředí, služby super!

Vyjádření partnera
Horská chata Švadlenka**** Před 10 měsíci

Dobrý den, moc děkujeme. Je milé vědět, že naše práce má smysl a že to co děláme má úspěch :-)
S pozdravem
Horská chata Švadlenka

17. 11. 2017
Jan

Apartmán nově vybavený, krásný výhled, skvělá výchozí pozice na výlety

16. 11. 2017
Gabriela

Vše bylo perfektní! :-)

16. 11. 2017
Anonym

Vše bylo super, není co vytknout.

25. 10. 2017
Nikkola

ubytování krásné, lokalita naprosto dokonalá, výhled exkluzivní, strašně příjemné a pohodlné postele a voňavé povlečení, velmi dobře vybavená kuchyň i koupelna

nebylo moc dobře uklizeno, na stránkách neměli uvedeno, že mimo sezónu mají osekaný jídelní lístek, nástup jsme měli ve středu a zapomněli na nás, že máme přijet, a absolutně nespokojený jsme byli s tím, že plno lidí si stěžovalo na to, že je navigace vede špatnou cestou, ale nikoho neupozorňují i když o problému vědí

10. 10. 2017
Kateřina

Moderní vybavení, příjemná hospoda vedle

Hodina čekání přes penzionem, než někdo přišel a ubytoval nás, chybějící toaletní papír, špatné velikosti prostěradel

5. 10. 2017
Adéla

chata velice hezky a prakticky zařízená s úžasným výhledem do údolí

25. 9. 2017
Monika

úžasné! doporučujeme

22. 9. 2017
Oto

umístění – výchozí bod k výletům, vybavení apartmánu, kvalita jídel v nedaleké restauraci, ochotný personál

18. 7. 2017
M

Ubytování a milá obsluha

19. 10. 2016
Evalehocka

nádherné místo, klidně bychom zůstali i déle

bohužel jeden pokoj byl bez oken

23. 9. 2016