Hotel Bílá Růže

4,0 / 5 (6 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ochotný personal“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Bílá Růže

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,0/5 (6 hodnocení)
Vendula

Dobrý den, i přes chladné počasí to byl podařený víkend. Pokoje čisté, kvalitní postele, na pokojích teploučko, snídaně dobré. Umístění hotelu super, zajištění parkování také.

Nemůžu říct, že vyloženě nelíbilo, ale měla bych připomínku k vybavení koupelny. Chyběla mi tam alespoň jedna polička kam by se daly odložit toaletní potřeby a eventuálně háčky na zeď nebo dveře na pověšení oblečení. Jako žena bych uvítala osvětlení u zrcadla a i zvětšovací zrcátko. Nicméně i přes tyto drobné nedostatky tento hotel doporučuji.

23. 4. 2017
František

Líbilo se nám město! Přístup personálu v bojových podmínkách byl na jedničku.

Bohužel hotel působí smutným dojmem. V zimních měsících návštěvu nedoporučuji. Personál byl milý, ochotný. Parkování v hotelové garáži skvělé. Ale v celém hotelu chladno. Kdybychom nedostali na pokoj el.radiátor museli bychom asi hotel předčasně opustit. Snídaně v opravdové zmrzlé zimní zahradě byly dobré, káva ne. Wellness dál od hotelu hezký s milou obsluhou. Myslím, že v létě by ještě tato nabídla byla vhodná ale v zimě rozhodně a za tuto cenu ne!

25. 2. 2017
Monika

jako retro výlet super :) Určitě nepočítejte s výletem do luxusního hotelu, kde bude nejvyšší komfort, jsou to zkrátka rané devadesátky, ale bylo tam čisto :) Něco o hotelu vypovídá i to, že jsme tam během prodlouženého víkendu byli téměř sami, i když ostatní hotely již měly dlouho dopředu vyprodány všechny pokoje…

zima ve snídaňové místnosti

21. 12. 2016
Tereza

Ochotný personal

Drobné nedostatky na pokoji

7. 12. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.

Podobné podniky