Hodnocení podniku Penzion Svatý Florian

4,2/5 (158 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jitka

Příroda

30. 9. 2018
Anonym

Šumava je nádherná

Penzion nebyl v takovém stavu, jak je nafoceny, zápach ve vstupní části, neupravený dvůr i před penzionem, pokoje nebyly ready, špinavé koberce, taburetky, málo místa, nedovedeme si představit, ze bychom byli ba pokoji v počtu 5 lidi, žádná police v koupelně, no proste už nikdy více.

1. 6. 2018
Terezajunovaregistrace

Personál byl velmi příjemný, milý a laskavý. Jídlo moc dobré, porce plně dostačující. Točená Plzeň k dispozici.

Pokoj se starým nábytkem by nám vůbec nevadil, kdyby byl uklizený. Všude po pokoji byly chlupy po nějakém mazlíčkovi, v odtoku ve sprchovém koutě vlasy a špína. Po pokoji, místo řádného úklidu podle našeho gusta, byly vonné přístroje.

12. 5. 2017
Libusejavorska

krásná příroda Šumavy, která nikdy nezklame hrad Kašperk kde jsme byli s vnučkou – ta byla nadšená z poutavé prohlídky. Muzeum v Kašperských Horách Horská Kvilda, Modrava, Čeňkova pila atd.

V penzionu dobře vařili, ale jinak co se týče ubytování dost špatné. V koupelně páchl odpad, nad umyvadlem žádná polička a zrcadlo na boční zdi. Pro dva dospělé se sedmiletou vnučkou jedna malá skříň 2 ramínka a 3 poličky. U postelí miniaturní polička, žádný stolek ani židle.

21. 9. 2016
Kuzmiakovamartina

Okolí penzionu je velmi hezké je tam klid a ticho. Krásná příroda. Doporučuji jet do těchto míst kvůli nádherné přírodě, ale rozhodně do jiného penzionu.

Penzion byl hezký, nicméně měli jsme zakoupený tento voucher, kde v ceně byl pokoj s vlastním soc. zařízením a dvouchodová večeře s výběrem z menu. Byl nám přidělen pokoj s koupelnou na společné CHODBĚ, nicméně nám bylo řečeno, že tato koupelna bude jen pro nás, tak jsme si řekli OK. Následující den jdu do koupelny a vyjde z ní úplně cizí člověk! Tato cizí paní mi řekla, že i oni dostali tuto koupelnu! Personál penzionu nejen, že dal klíče od naší koupelny další rodině, ale navíc se nás ani nezeptal, zda nám to nevadí!!!! Další věc byla, že večeře vůbec nebyla dvouchodová a výběrem z menu se myslelo, zda si dáte guláš s rýží či knedlíkem… Následující den zda masovou směs s těstovinami nebo rýží… (já jako vegetariánka jsem si vyloženě pochutnala:D) Personál byl sice velmi milý, ale co z toho máte, když nedostanete to, za co jste si zaplatili… za mě s přítelem rozhodně NE!!!

3. 3. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.