Kategorie

Penzion Ratzka

4,0 / 5 (46 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vynikající kuchyně (opravdu jak se říká pan Kucchař) a skvělá paní provozní. Pobyt u tak krásného města neměl chybu. Bylo to senzační a moc děkujeme.“

Nejstarší dochované zmínky o usedlosti byly nalezeny v archívu na zámku Český Krumlov a datují se rokem 1609 kdy byla usedlost předmětem dědictví. Z novodobější historie statku jsme vypátrali na katastrálním úřadu města Český Krumlov mapu z roku 1826 , kde je objekt Ratzky zakreslen a je zde také vyznačena část ,která byla v této době přistavována. Celá stavba je chráněna památkovým úřadem pro svoji jedinečnou architekturu. Statek je postaven ve tvaru takzvaného čtyřhranu- vierkant. Takových staveb se na našem území nachází ani ne deset a jsou pouze na území Českokrumlovska a Prachaticka Penzion s restaurací Na statku Ratzka se nachází v malebné osadě Novosedly 6 kilometrů jižně od Českého Krumlova. V tomto historií opředeném objektu si můžete vychutnat několik druhů piva z pivovaru Krušovice a na talíři opravdu tradiční českou kuchyni i sezonní speciality z grilu a udírny , následně po těchto prožitcích ulehnout ke spokojenému spánku v některém z příjemných pokojů . Součástí penzionu je i Music Pub Stodola se zajímavým interiérem , kde se pořádají koncerty ,zábavy i disko .

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Romantika pro dva, Víkendové pobyty

Hodnocení podniku Penzion Ratzka

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Dušan

Vynikající kuchyně (opravdu jak se říká pan Kucchař) a skvělá paní provozní. Pobyt u tak krásného města neměl chybu. Bylo to senzační a moc děkujeme.

28. 9. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jiřina

Rodinný penzion, výborná kuchyně.

Nevadilo by zlepšení prostředí, chyběly venkovní květiny

21. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
PAVEL

Není nic co by se dalo vytknout.

11. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Sabova

Hezké místo, klidná lokalita. Příjemný personál.

21. 7. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martinec

Perfektní domácí stravování.

21. 7. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (19)