Kategorie

Hotel Edward Kelly Riverside Castleview

3,5 / 5 (8 hodnocení)

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí

Hodnocení podniku Hotel Edward Kelly Riverside Castleview

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,5/5 dle 8 hodnocení
Ondra

Prostředí, jídlo, zaměstnanci a jejich přístup.

Parking za peníze, trošku zmatečné kdy jsme vjeli do zákazu (ale to je věc města, ne hotelu).

19. 5. 2016
Užitečné? Ano
Vendula

Prostředí a poloha ubytování. Překvapilo nás, že penzion nebyl obsazen a při rezervaci nám bylo sděleno, že je douho době obsazeno. Měli jsme krásné počasí a tak jsme na tom možná získali, chtěli jsme jet totiž dříve.

15. 5. 2016
Užitečné? Ano
Tomas

Asi jedna z nejlepších poloh pro ubytování v Krumlově. Velmi pohodlná postel. Muzea tortury a voskových figurín.

V případě tohoto hotelu bohužel téměř vše. Pokoj byl sice hezký a prostorný, ale ihned při vstupu nás do nosu praštil silný zápach. Později jsme zjistili, že je zřejmě z koberce v předsíni, kam pod prahem z koupelny tekla voda a zřejmě tam byla plíseň. V zástěně na vaně totiž někdo dal těsnění nahoru (místo dolů). V ceně měl být sekt, bylo víno – to je bez problému, bylo to dobré víno – až na to, že jsme zjistili, že ho není čím otevřít. Tak jsme si chtěli dát alespoň pivo z minibaru. Po otevření jsme zjistili, že je prošlá spotřeba (leden), takže jsme ho vylili. Ranní snídaně příšerná – velmi skromná se starým pečivem, následně nám bylo doneseno espreso, které mělo takovou pachuť, že jsme se ho prakticky nedotkli. Celkově na mě hotel působil tak, že kdysi býval zajímavý, ale dnes bych ho rozhodně nikomu nedoporučil. Cena je v tomto případě absolutně neadekvátní kvalitě.

Milí Slevomaťáci :), využívám Vaše vouchery poměrně často a vždy jsem byl velmi spokojený – v tomto případě ale byla má zkušenost tak špatná, že Vám doporučuji již další nabídky tohoto hotelu neposkytovat.

Vyjádření partnera
Hotel Edward Kelly Riverside Castleview Před 2 měsíci

Dobrý den,
bohužel v tomto případě nemůžeme odporovat, oprava podlahy v pokoji byla provedena až po Vašem odjezdu, problém byl po zatečení do dobové dřevěné podlahy z 16. století. Co se týče kvality snídaně a kávy - zaměstnankyně, která Vám tuto připravovala byla v našem kolektivu nová a týden po Vašem odjezdu byla propuštěna z důvodu nedostačujících výkonů.

Snažíme se udržovat stálý profesionální tým zaměstnanců, kteří se ale obtížně získávají a zacvičují, nicméně v současné době máme tento tým již stabilizován a je připraven plně uspokojit Vaše potřeby.

Co se týče občerstvení - naším standardem jsou vždy čerstvé snídaně se širokým výběrem a vždy čerstvá káva značky ILLY. Nově nabízíme i pocitvá domácí jídla té nejlepší kvality od jednoho z nejlepších kuchařů v oblasti.

19. 4. 2016
Užitečné? Ano
Jan


Jezdící postel :-) Spíš bych napsal, že jsme spali na válendě a na ní ještě matrace. Problém byl, že když jsem se ocitl v prostřed postele, tak jsem měl co dělat, abych nepropadl do mezeri. Tak na nějaké skotačení nedoporučuji tento hotílek ne hotel. Možná na jiných pokojích mají normální dřevěné postele. To se zeptám zítra ráno, protože jsem ještě ubytován :-) Co je teda bomba, že máme opravdovou romantiku. Kapacita hotelu je 32 osob a mi jsme tady úplně sami :-) Ne, že by jsem nikdo nejezdil, ale náš termín byl od 12–14.1. a to tu je prázdno.

Vyjádření partnera
Hotel Edward Kelly Riverside Castleview Před rokem

Je nám líto, že postel tolik ovlivnila Vaše hodnocení z celého pobytu. Můžeme pouze doufat, že se zbytkem jste byli spokojeni.

13. 1. 2016
Užitečné? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.