Hotel Edward Kelly Riverside Castleview

4,3 / 5 (30 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemné ubytování, ochotný personál. Krásné město se spoustou zajímavostí.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Edward Kelly Riverside Castleview

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Sandra
23. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jan

Příjemné ubytování, ochotný personál. Krásné město se spoustou zajímavostí.

Vyjádření partnera
Hotel Edward Kelly Riverside Castleview Před měsícem

Děkujeme. Moc za hodnocení :-)
Krásný den
Personál Hotelu Edward Kelly

22. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Pěkné ubytování v samém centru Českého Krumlova. Výhled z okna na zámek byl úchvatný. Příjemný a ochotný personál, bohaté snídaně.

Večere se nekonala v objektu hotelu, ale v restauraci u parkoviště vzdálené cca 300 m. Jídlo bylo průměrné, stejně jako prostředí. Rozhodně nešlo o romantickou večeři, jak bylo v popisu. Dále nebylo přesně specifikováno předem parkování a systém placení. Stálo by za to lepší vysvětlení před příjezdem.

15. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zdeňka

Nádherný výhled z pokoje, nemohla jsem se večer vynadivat. Byl fascinující. Moc jsme si s manželem užili 4 dny v tomto nádherném městě. Vyšlo nám i počasí. Sice ještě nebyl otevřen hrad se zámkem, ale navstivili jsme muzeum s věží a také Křížový vrch, odkud byla krásná vyhlídka na cele město.

Nebyla dobra komunikace hotelu s restauraci, kam jsme chodili na večeře. Romantická večeře se bohužel nekonala, protože o nás předem nevěděli.

Vyjádření partnera
Hotel Edward Kelly Riverside Castleview Před 2 měsíci

Dobrý den,
děkujeme za recenzi :-) a omlouváme se za komplikace,všechny večeře jsou nahlášené týden dopředu,tak bohužel nevíme kde došlo k chybě. Ještě jednou se omlouváme a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.
Personál Hotelu Edward Kelly

3. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Helena-vuongova

krásný pobyt, sice byl zmatek ze začatku, když jsme dorazili, na recepce nebyl nikdo a byla tam jen obálka s naším jménem s kartičkami do pokoje, po pár telefonu s recepční, která musela odejít před našem příchodem, podařilo se nám díky její rady najít parkoviště. Čistý pokoj stylu historický, docela se nám líbil. Neměli jsme stěští, když jsme objednali, všechny pokoje s výhledem na zámek už byly obsazeny. Doporučuji všem, až tam jdete, jedte přímo na parkoviště P1 – Jelení zahrada. Jídlo bylo skvěle, doporučuji :)

krásný pobyt, sice byl zmatek ze začatku, když jsme dorazili, na recepce nebyl nikdo a byla tam jen obálka s naším jménem s kartičkami do pokoje, po pár telefonu s recepční, která musela odejít před našem příchodem, podařilo se nám díky její rady najít parkoviště. Čistý pokoj stylu historický, docela se nám líbil. Neměli jsme stěští, když jsme objednali, všechny pokoje s výhledem na zámek už byly obsazeny. Doporučuji všem, až tam jdete, jedte přímo na parkoviště P1 – Jelení zahrada.

Vyjádření partnera
Hotel Edward Kelly Riverside Castleview Před 2 měsíci

Děkujeme moc za Vaši recenzi, budeme se těšit na Vaši další návštěvu :-)

3. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (8)