Hotel Edward Kelly Riverside Castleview

4,2 / 5 (25 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemné ubytování, ochotný personál. Krásné město se spoustou zajímavostí.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Edward Kelly Riverside Castleview

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jan

Příjemné ubytování, ochotný personál. Krásné město se spoustou zajímavostí.

Vyjádření partnera
Hotel Edward Kelly Riverside Castleview Před 3 dny

Děkujeme. Moc za hodnocení :-)
Krásný den
Personál Hotelu Edward Kelly

22. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Pěkné ubytování v samém centru Českého Krumlova. Výhled z okna na zámek byl úchvatný. Příjemný a ochotný personál, bohaté snídaně.

Večere se nekonala v objektu hotelu, ale v restauraci u parkoviště vzdálené cca 300 m. Jídlo bylo průměrné, stejně jako prostředí. Rozhodně nešlo o romantickou večeři, jak bylo v popisu. Dále nebylo přesně specifikováno předem parkování a systém placení. Stálo by za to lepší vysvětlení před příjezdem.

15. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zdeňka

Nádherný výhled z pokoje, nemohla jsem se večer vynadivat. Byl fascinující. Moc jsme si s manželem užili 4 dny v tomto nádherném městě. Vyšlo nám i počasí. Sice ještě nebyl otevřen hrad se zámkem, ale navstivili jsme muzeum s věží a také Křížový vrch, odkud byla krásná vyhlídka na cele město.

Nebyla dobra komunikace hotelu s restauraci, kam jsme chodili na večeře. Romantická večeře se bohužel nekonala, protože o nás předem nevěděli.

Vyjádření partnera
Hotel Edward Kelly Riverside Castleview Před 22 dny

Dobrý den,
děkujeme za recenzi :-) a omlouváme se za komplikace,všechny večeře jsou nahlášené týden dopředu,tak bohužel nevíme kde došlo k chybě. Ještě jednou se omlouváme a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.
Personál Hotelu Edward Kelly

3. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Helena-vuongova

krásný pobyt, sice byl zmatek ze začatku, když jsme dorazili, na recepce nebyl nikdo a byla tam jen obálka s naším jménem s kartičkami do pokoje, po pár telefonu s recepční, která musela odejít před našem příchodem, podařilo se nám díky její rady najít parkoviště. Čistý pokoj stylu historický, docela se nám líbil. Neměli jsme stěští, když jsme objednali, všechny pokoje s výhledem na zámek už byly obsazeny. Doporučuji všem, až tam jdete, jedte přímo na parkoviště P1 – Jelení zahrada. Jídlo bylo skvěle, doporučuji :)

krásný pobyt, sice byl zmatek ze začatku, když jsme dorazili, na recepce nebyl nikdo a byla tam jen obálka s naším jménem s kartičkami do pokoje, po pár telefonu s recepční, která musela odejít před našem příchodem, podařilo se nám díky její rady najít parkoviště. Čistý pokoj stylu historický, docela se nám líbil. Neměli jsme stěští, když jsme objednali, všechny pokoje s výhledem na zámek už byly obsazeny. Doporučuji všem, až tam jdete, jedte přímo na parkoviště P1 – Jelení zahrada.

Vyjádření partnera
Hotel Edward Kelly Riverside Castleview Před 23 dny

Děkujeme moc za Vaši recenzi, budeme se těšit na Vaši další návštěvu :-)

3. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petr

Čistota. Lokalita.

Nabídka ne zcela odpovidala realitě – pokoj s výhledem do protějšího domu, místo romantické večeře polopenze. Káva s dezertem chyběla.

Vyjádření partnera
Hotel Edward Kelly Riverside Castleview Před 26 dny

Dobrý den,
Vzhledem k Vašemu striktnímu požadavku na termín pobytu jsme Vám vyhověli a předem Vás varovali, že Vám v tomto termínu můžeme nabídnout pokoj s výhledem do historického centra a nikoli na druhou stranu na zámek, toto jste potvrdili i v naši emailové komunikaci.
Káva s dezertem je každý den podávána spolu s večeří, romantická večeře je poskytována standartně (nedomluvíme-li se na mmístě jinak) vždy v poslední den pobytu a narozdíl od klasické polopenze v ostatní dny je zde výběr chodů naprosto odlišný z jiného složitějšího menu.

29. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (7)

Kolotoč štěstíHledáte kolotoč štěstí?

Od teď máte kolotoč štěstí hned po ruce – nahoře v hlavičce pod tlačítkem