Kategorie

Penzion Topas

4,2 / 5 (82 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „jídlo, pokoje“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Lyžování v tuzemsku, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Penzion Topas

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Barcarola

jídlo, pokoje

pouze 1 servírka byla méně ochotná a nehlídala si , co je třeba při snídani doplnit- názor více lidí

Včera
Užitečné? Ano
H

Krásné prostředí, pension velmi útulný, dobrá strava, pan majitel a personál velice příjemný, ochotný. Moc se nám líbilo, rádi se budeme vracet.

12. 1. 2017
Užitečné? Ano
Dostalkovaveru

Krasne misto přímo na sjezdovce. Jídlo , ubytování na 1💥.dekujeme za hezky pobyt.

9. 1. 2017
Užitečné? Ano
Heroldovab

Na fotkách opravdu krásné místo. Dostali jsme to s mužem jako dárek, po třech letech prodlouženy víkend na horách jen my dva. (Máme skoro dvouletého syna). Dostali jsme ten nejhorší pokoj na penzionu proto, že jsme ze slevomatu. Pokoj, kde 80% místnosti zabírá šikmina a máte čelo postele na panem buď v ní , nebo ve skříni , nebyl zrovna podle našich představ. Koupelna byla schovaná za další šikminou, v ní dvířka kudy vedou trubky od vody, kudy táhla zima a nedaly se zavřít. Automaticky se zapíná i odvětrávání, což by bylo v pořádku, kdyby fungovalo topení. To mimochodem nefungovalo v celém pokoji. Podle informací od ostatních hostů, si na zimu stěžovali několikrát i oni. Reakce staršího majitele penzionu na naši opětovnou stížnost byla ovšem tak urážlivá, že jsme se sebrali , a odjeli v půli pobytu domů. V podstatě se k nám choval jako k přítěži, protože jsme ubytování přes slevový portál. Přivezli jsme si oba akorát spoustu zklamání a virózu.

Vyjádření partnera
Penzion Topas Před 9 dny

Dobrý den paní Heroldová,
moc nerozumím Vašemu vyjádření že jste dostali nejhorší pokoj protože jste ze Slevomatu. Ve Vašem termínu tu byli pouze klienti Slevomatu, nikdo jiný. Je proto liché psát takový nesmysl. Jinak k teplotě ve Vašem pokoji. Celý systém funguje tak, že jakmile teplota na pokoji klesne pod 20 st. tak se automaticky sepne topení a zase naopak jakmile je přes 25 st. tak se vypne topení. Je zajimavé že od jiných hostů jsem stížnost na teplotu na pokoji neměl jak tu mylně uvádíte. Spíše jsem měl, (viz. recenze níže) problémy, že byli pokoje přetopené. Taky jsem se byl osobně přesvědčit a v té době jste měli na pokoji 24,4 st. což rozhodně není teplota z které dostanete tu Vaší virózu. Je ale strašně jednoduché napsat tyto nepravdy veřejně na portál. Za další Váš pokoj byl v první patře kde jsou všechny pokoje díky sedlové střeše sešikmené. To jste ale věděla a na horách je to zcela normální. Mohla jste se lépe podívat na fotky které visí všude na webu nebo v nabídce Slevomatu.
Jinak od hostů co byli ubytování vedle Vás na pokoji jsem slyšel jak jste se u Vás na pokoji neustále hádali s Vaším mužem. Chápu tedy že jste to na něco museli svést a to nejjednodušší je to hodit na provozovatele penzionu. U komunikace s mým otcem jsem nebyl proto se k ní nebudu vyjadřovat. Nicméně Vám a Vašemu muži přeji do Nového roku jen to nej a úsměv na rtech. S pozdravem Petr Topinka-provozovatel penzionu Topas

8. 1. 2017
Užitečné? Ano
Zezule007

Priroda, ubytovani…

7. 1. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (44)

Podobné podniky