Kategorie

Horský Hotel Javor

4,1 / 5 (39 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Hotelove pokoje zrekonstruovane, jidlo a porce bezvadne, detsky koutek v jidelne genialni!!!Nadherny vyhled do okoli!Uzasny personal!Moc jsme si to uzili a klidne bychom jeli znovu!“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Lyžování v tuzemsku, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Horský Hotel Javor

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Gabriela

Hotelove pokoje zrekonstruovane, jidlo a porce bezvadne, detsky koutek v jidelne genialni!!!Nadherny vyhled do okoli!Uzasny personal!Moc jsme si to uzili a klidne bychom jeli znovu!

Trosku by to chtelo vytridit hracky v koutcich, jsou dost ponicene;)

26. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Astratrade

Výborné umístění hotelu mimo hlavní komunikace, bezproblémový odvoz lyží i zavazadel k/z hotelu, kousek od zastávky skibusu. Skvělé podmínky k procházkám i lyžování, dobrá výchozí pozice k výletům.. Výborný snídaňový raut – domácí pomazánky i polévky.

12. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Veronika

Pěkná lokalita kousek od Sněžky, částečně zrekonstruovaný hotel, který je ideální pro rodiny s dětmi, protože na ty jsou tu opravdu skvěle vybavení! Hrací koutky, animační programy, postýlky a židličky na půjčení, mikrovlnka na chodbě atd., opravdu pohodlí – a to musím říct, že děti zatím nemáme a přijeli jsme pouze se psem :-D. Pokud bych někdy v budoucnu přemýšlela, kam jet s prťousem, tak tohle bude jedna z prvních destinací. Možnost půjčení lyží, saní, sněžnic a kdovíčeho ještě.
Jinak ubytování ve starších pokojích (ale některé jsou již prý zrekonstruované), čisto, celkově dostačující. Stejně je člověk celý den někde na vzduchu, tak víc nepotřebuje.

Kočka jako mazlíček, který tam chodil po hotelu kudy chtěl…zvířata obecně mi nevadí, ale aby se promenádovala kočka po stolech v jídelně, to opravdu nemusím.

12. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jakub

Lyžování

Nelíbilo se nám ubytování. V hotelu jsou cítit odpady, obsluha recepce je velmi neprofesionální a nepříjemná. V dobu kdy jsme byli ubytováni ve Welness hotelu nefungoval parní box ani vířivka. měli tam i fotbálek, který rovněž nefungoval. znovu bych tento hotel opravdu nenavštívil

8. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Pyzamova party, dojezd na lyzich ze sjezdovky, okamzita preprava z parkoviste, doprava Skibusama

Male pokoje

4. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (18)