První sales meetup ve Slevomatu

První sales meetup ve Slevomatu

Aneta Vopálková 13. 5. 2019 Sdílet

Na konci dubna jsme ve Slevomatu pořádali náš první sales meetup. Cílem setkání bylo představit účastníkům, co je Slevomat, jak se ve Slevomatu dělá obchod, kam jsme se za svou 9letou existenci posunuli a jaká cesta vedla k transformaci ze slevového portálu na portál inspirační.

Důležité milníky

Aby celý večer nebyl jen o přednášce, připravili jsme si dva workshopy, které ještě více přiblížily, jak se u nás dělá obchod. První workshop byl na téma Námitky a jak se s nimi vypořádat. V této části si účastníci vyzkoušeli, jaké to je být naším obchodníkem a s jakými argumenty se naši obchodníci nejčastěji setkávají, a také jsme potrénovali protiargumentaci.

Trénování námitek

Druhý workshop se zaměřil na další část obchodu, tedy na tvorbu dealu (akce) od začátku do konce. Účastníci si vyzkoušeli práci našich city managerů (schvalovačů nabídek). Ukázali jsme si, co všechno má správně nastavená nabídka obsahovat, na co si při schvalování akce dávat pozor a jak celkově nad zadáváním akce přemýšlet.

Celý večer jsme pak zakončili networkingem se zaměstnanci Slevomatu u dobrého jídla a pití. Nakonec celé setkání trvalo déle, než jsme plánovali, a to díky skvělému zapojení všech účastníků.

Sales meetup předčil naše očekávání a děkujeme všem, kteří se za námi do Slevomatu přišli podívat. Doufáme, že se společně setkáme i na dalších akcích.

Těšíme se! 

Aneta Vopálková

Aneta Vopálková

HR Specialist Senior