TOP 7 zákoutí našich kanceláří

TOP 7 zákoutí našich kanceláří

Slevomat HR 25. 10. 2018

Že je pracovní prostředí pro psychickou pohodičku a well-being opravdu důležité, víme všichni. Proto jsme se s narůstajícím počtem kolegů museli přestěhovat z maličkatých kanceláří (kde jsme postupem času z jednoho patra okupili celou budovu) do nových, moderních a především prostorných kanceláří v pražské hipstročtvrti Karlín.

Nějakou dobu jsme se zabydlovali a postupně si naše pracovní místa zútulňovali, ale protože se máme čím chlubit, dali jsme pro vás dohromady TOP 7 zákoutí našich kanceláří, které jsme si za těch pár měsíců oblíbili.

1.) Náměstí

Pokud vám u nás někdo řekne, že je sraz na náměstí, myslíme tím naše největší potkávací místo hned vedle recepce. Když jsme první přivítání v kancelářích dělali právě na náměstí, tak mělo pár kolegů tendenci uhánět na Karlínské náměstí, které je poblíž. Teď už ale všichni ví. 🙂 Je to místo, kde se konají naše slavné “zavíračky” a spousta společných eventů. Je to zároveň ale taky místo, kudy projíždí naše pojízdné zasedačky, když má někdo z vývojářů narozeniny nebo kde jsme také nedávno hostili sraz bekendistů.

2.) Plné ledničky v kuchyňkách

Určitě jsme všichni zažili, že jsme se nestihli nasnídat a nebo nás tak strašně honila mlsná, že už to nešlo vydržet domů. S odpovědí na tenhle problém přišly naše holky z back officu a jsou tím non-stop plné ledničky. Jogurty, ovoce, zelenina, pečivo, šunky, sýry, marmelády… jen tak se u nás zkrátka nezhubne. 🙂  

3.) Pípa v kuchyňce

Protože je Slevomat pověstný také tím, že tvrdě makáme, ale úspěchy umíme řádně oslavit a protože spolu také velmi rádi zajdeme na pívo i po práci, najdete u nás v kancelářích také pípu. Mezi kolegy tak již po pár měsících najdete zkušené výčepáky. Vidíte, jak se na fotce leskne? To není náhoda, to si jí jen tolik kolegů už oblíbilo natolik, že jí neustále objímají. :)) Holt pípu nemá jen tak někdo, tak o ní s láskou pečujeme. 🙂

4.) Tabule radosti

Protože radosti není nikdy dost, rozhodly jsme se na HR vytvořit tabuli radosti. Je to tak místo, kde najdete radost na rozdávání nebo taky štíty proti špatné náladě. Účinnost je stoprocentní a výsledky vynikající. To vše pod zárukou HR. :))

5.) Pojízdné zasedačky

Pojízdné zasedačky byly zmiňované už na úplném začátku hned u bodu 1. O co vlastně jde? Jde o malé zasedací místnosti na kolečkách, které můžete přemístit kamkoliv se vám zamane. Když tedy potřebujete na chvíli klid od ťukání klávesnic nebo telefonování nebo naopak klid právě na výše zmíněné, tyto zasedačky jsou tím pravým místem. Naštěstí jsou docela těžké, takže závody v nich úplně pořádat nejde (NE, toto není výzva :)), ale od toho tu zase máme koloběžky …

6.) Knihovna

Protože je mezi námi spousta knihomolů a protože se chceme neustále vzdělávat a posouvat dál, najdete v našich kancelářích tak i neustále rozrůstající se knihovnu. Každý měsíc do ní přibývají nové knížky zaměřující se zejména na oblast osobního rozvoje. Nejvíc super na tom je, že je “tvořena” našimi lidmi. Ne snad, že by sami psali beletrii a rozvojové knihy (ANO, toto by už výzva být mohla! :)), ale “radí” nám, co máme objednat, co jim chybí. Někdy i sami nějakou knížku donesou.

7.) Maxim Velčovský v lobby

Milovníky designu a umění nadchnou naše kanceláře hned při vstupu do budovy v lobby u recepce. Budova Butterfly se totiž pyšní hned několika instalacemi od velikána českého designu Maxima Velčovského a tak u nás najdete bublinkového Františka Křižíka nebo Olgu Scheinpflugovou. Kolik skleněných baněk je asi třeba na jednoho Křižíka? 🙂O naše zákoutí se rádi podělíme s někým dalším. Chcete se tu s námi taky potkávat? Tak mrkněte na naše kariérní stránky a ozvěte se nám! Už se moc těšíme. 

Jak se vám článek líbil?

Slevomat HR

Přidejte se k nám, bude to jízda! Hodně se naučíte, zužitkujete své nápady a nebudou vás svazovat žádná korporátní pravidla. Máme výjimečnou firemní kulturu, neustále se rozvíjíme, říkáme věci na rovinu a podporujeme inovace i zdravé riskování. Rádi se s vámi podělíme o nasbírané zkušenosti, a to nejen o ty tuzemské, ale i zahraniční. Jsme totiž součástí mezinárodní skupiny Secret Escapes, která se specializuje na prodej luxusních pobytů po celém světě. Staňte se součástí našeho týmu i vy. Slevomat: Cesta k zážitkům i k nové práci. 

Nahoru