Vyhráli jsme v Zonky Innovation Awards 2018!

Vyhráli jsme v Zonky Innovation Awards 2018!

Slevomat HR 29. 3. 2019 Sdílet

Máme ohromnou radost, že se nám podařilo vyhrát v téhle skvělé soutěži! Získali jsme ocenění moderních technologií, které lidem usnadňují život v sekci Volný čas. Všem moc děkujeme za to, že pro nás hlasovali. I nadále vám budeme přinášet nová vylepšení, která vám udělají radost. 🙂

Naše Ocenění Zonky Innovation Awards 2018 🙂

Společnost Zonky letos vyhlásila první ročník soutěže, která se soustředí na aktuální projekty usnadňující lidem život napříč různými kategoriemi. Během února a první poloviny března mohla široká veřejnost hlasovat v kategoriích zaměřujících se na inovace v oblasti bydlení, domácnosti a přepravy, na zlepšení v oblasti financí nebo na inovace v oblasti volného času, ve které jsme bodovali my.

Do soutěže jsme byli zařazeni na základě nominace od našich uživatelů, což nám dělá ještě větší radost, a jsme nadšení, že nás vnímáte jako projekt, který vám usnadňuje běžný život, šetří zdroje, peníze a čas.

Marie Havlíčková, CEO Slevomatu s Davidem Matouškem, naším marketingovým ředitelem

Koncem března proběhlo vyhlášení na Štvanici, kde naše CEO Marie Havlíčková převzala ocenění a připomenula naše projekty, které určitě napomohly k získání vašich hlasů. Jde o přizpůsobování Slevomatu vašim potřebám třeba pomocí online rezervačního systému, spuštění naší cestovní kanceláře, se kterou můžete letět do exotických destinací, jako je Zanzibar nebo Katar, anebo krásné projekty, kterých se účastníme, jako jsou Ježíškova vnoučata a právě probíhající akce #DAMEVYTAH, kde si můžete pořídit zážitek podle svého gusta se známou osobností. Vybraná částka pak putuje na stavbu výtahu v domově pro seniory.

Máme velkou radost z letošního úspěchu. Děkujeme za vaše hlasy a slibujeme, že budeme dělat vše pro to, abychom mohli Marušku příští rok poslat pro další trofej! 🙂

Chcete se na tom podílet také? Podívejte se, jestli se nenajdete v některé z našich pozic: Volné židle

Slevomat HR

Slevomat HR

Přidejte se k nám, bude to jízda! Hodně se naučíte, zužitkujete své nápady a nebudou vás svazovat žádná korporátní pravidla. Máme výjimečnou firemní kulturu, neustále se rozvíjíme, říkáme věci na rovinu a podporujeme inovace i zdravé riskování. Rádi se s vámi podělíme o nasbírané zkušenosti, a to nejen o ty tuzemské, ale i zahraniční. Jsme totiž součástí mezinárodní skupiny Secret Escapes, která se specializuje na prodej luxusních pobytů po celém světě. Staňte se součástí našeho týmu i vy. Slevomat: Cesta k zážitkům i k nové práci.