Instruktor představuje: zážitek na střelnici

Chci taky na střelnici, hned teď!

5. prosince 2016

Hrajte si a tvořte s Vánočním deníkem

"Do Brna šestnáct kilo brambor, do Prahy tak sedmdesát." O objednávce, kterou čerti udělali u farmářů, si dávno povídají už i vrány v Ostravě. Je to tak, Mikuláš a advent jsou tu!

Zatímco čerti si chystali "odměnu" pro zlobivé děti a vy jste nejspíš zdobili adventní věnce, ani my jsme nezaháleli, abychom vám ten krásný předvánoční čas mohli co nejvíce zpříjemnit. Proto vám a hlavně vašim nejmenším přinášíme náš zbrusu nový Vánoční deník.

Stáhnout Vánoční deník

Najdete v něm zábavné hry, křížovku i zajímavosti, které obohatí zvídavé hlavičky. Tak vezměte do ruky nůžky, pastelky a pusťte se společně do díla.

S deníkem po celý rok 2017

A protože chceme vás i vaše děti dobře bavit i příští rok, budeme od ledna chystat tvořivé deníky každý měsíc. Těšte se také na soutěže o zajímavé vouchery nebo o kredity a na spoustu inspirace pro volný čas. Sledujte náš nový dětský facebook Rodina a děti: co teď letí.

5. prosince 2016

Zastavte se v našem stánku je plný překvapení!

Je pro vás vybírání dárků pěkná fuška? Potřebujete poradit s balením? Rádi soutěžíte? Zastavte se u našeho stánku v OC Nový Smíchov. Naše partička se na vás těší. Najdete ji v 1. patře naproti obchodu H&M.

Co byste měli vědět, než se do centra vydáte

  • Je možné platit pouze platební kartou na terminálu. Není možné platit v hotovosti.
  • U voucheru můžete jako podklad zvolit obrázek a věnování. 
  • Rádi vám voucher vytiskneme na kvalitní papír a krásně zabalíme do dárkové obálky. Samozřejmě zdarma.
  • Není zde možné vyzvednout zboží. Pomůžeme vám ale vytvořit objednávku s doručením na jiných místech.

Jaká je otevírací doba během Vánoc?
Otevřeno denně od 9:00 do 21:00. Na Štědrý den a na Silvestra máme otevřeno od 9:00 do 12:00.  Zavřeno je od 25. 12. do 26. 12.

Přijďte si zasoutěžit, máme pro vás dárky!

Na stánku na vás čeká cukroví i spousta soutěží, a když se u nás zastavíte 5. 12. mezi 13:00–18:00, potkáte i Mikuláše s čertem a andělem. Tak vezměte své děti a přijďte si zasoutěžit, ochutnat cukroví a zatočit na opravdovém Kolotoči štěstí. 

Hlavní výhru, kredity v hodnotě 1000 Kč, získá ten z vás, který nám zarecituje vánočně laděnou básničku. Ta musí ale obsahovat slova: Mikuláš a Slevomat. Výherce té nejoriginálnější vyhlásíme tady blogu 6. 12.

A máme tu vyhlášení!


Kredity v hodnotě 1000 Kč získal Honza za básničku:

Mikuláš si kráčí světem,
míří ke všem hodným dětem.
Ví, že tajná jejich přání,
na Slevomatu jsou lehce k mání.
Tam nakupují i anděl, čert,
tohle není žádný žert!
Tady všechny lidské starosti,
proměňují v radosti. :-)

3. prosince 2016

Vše, co jste chtěli vědět o EET, ale báli jste se zeptat.

EET není sprosté slovo, ani to není brácha od mimozemšťana E. T. Je to zkratka Elektronické Evidence Tržeb, která začíná od 1. 12. 2016 platit pro vybraná odvětví služeb, konkrétně pro ubytování a stravování. Cílem zákona má být zajištění rovných podmínek na trhu a kontrola podnikatelů.  

Obecně
EET se vztahuje pouze na tržby z podnikatelské činnosti, které byly uhrazeny v hotovosti, platební kartou nebo kredity. Jak přesně mechanismus funguje v okamžiku, kdy si něco koupíte, se můžete podívat tady.

EET a zákazník Slevomatu

Co znamená elektronická evidence pro vás jako naše zákazníky? Nic. Žádná povinnost vám z toho neplyne. Akorát vám vystavíme účtenku ke všem zakoupeným voucherům, které EET podléhají (tedy z kategorií ubytování a stravování).

Chcete se na účtenku podívat? 

1. Klikněte ve svém účtu na Mé nákupy, vyberte Objednávky. U jednotlivých objednávek (voucherů) najeďte kurzorem myši na tři tečky v kroužku, které najdete na pravé straně. 

2. Vyberte Účtenka

1. prosince 2016

Proměňte své zaměstnanecké benefity na zážitky

Víte, že u nás můžete uplatnit své zaměstnanecké benefity společností BenefitySodexoBenefit Plus a Benefity CaféPořiďte si za ně třeba dovolenou, masáždivadlo nebo jazykový kurz, možností máte spoustu.  

Skvělými zážitky ale určitě zabodujete i pod vánočním stromečkem. Inspirujte se na naší nové dárkové stránce

Ukázat dárky, které letí

Výhody uplatňování benefitu na Slevomatu:

  • Benefitům, které si k nám převedete, se automaticky prodlouží platnost o 6 měsíců 
  • Čím víc u nás utratíte, tím víc dostanete. Stačí, abyste nakoupili minimálně dvakrát do měsíce aspoň za 700 Kč, a my vám připíšeme 2 % v kreditech zpět.

Na co můžete uplatnit své zaměstnanecké benefity?

Sodexo a Benefit plus:
Jazykové kurzy
Cestování
Zábava a volný čas - kultura
Sport
Masáže

Sodexo a Benefit plus

Benefity:
Jazykové kurzy 
Cestování 
Zábava a volný čas - kultura a sport 
Krása, zdraví a relaxace

Benefity

Benefity Café:
Cestování

Benefity Café

Tešte se na novinky!

Už dlouho nám píšete, abychom přidali i společnost Le Cheque Déjeuner. Chvilku to trvalo, ale máme pro vás dobrou zprávu. Během prosince se objeví po boku stávajících benefitních společností. 

29. listopadu 2016