Startuje inspirační kampaň. Naše proměna začala.

Proč je teď Slevomat vidět na každém rohu i monitoru? Měníme se k lepšímu a chceme, abyste to vi(ě)děli.

Dlouho jsme naslouchali vašim přáním, takže když jsme získali dojem, že pro většinu už nejsou slevy na prvním místě, začali jsme se více orientovat na inspiraci. I dlouhodobé průzkumy ukázaly, že k nám pro ni chodíte nejčastěji.  Více inspirace samozřejmě neznamená definitivní konec slev.

Jde nám ale o to, abychom v každé kategorii (jako jsou cestování, jídlo, zábava atd.) měli tu vždy tu nejširší a nejzajímavější nabídku zážitků. A hlavně si přejeme, abyste k nám pro novou inspiraci chodili každý den. Proto jsme spustili kampaň s mottem “Ať se každý den počítá!” která má za cíl oslovit milióny zákazníků. Objeví se v tisku, v ulicích velkých měst i v televizi. Chybět nebude třeba ani na Stream.cz či YouTube. 

Hlavním vizuálním prvkem je obří písmeno S vytvářející cestu složenou z nejrůznějších zážitků - od sportovních, kulturních, cestovních či gurmánských. Slevomat mění zároveň svůj claim (motto), který zní nově Cesta k zážitkům.

Například tahle vypadá vizuál, který bude umístěn v Brně.

14. května 2017

Jak se starat o květiny ve váze, aby dlouho vydržely

Chci taky věnovat krásnou kytici!

14. května 2017

Květnový Dětský deník už rozkvetl. Hrajte s ním o inteligentní plastelínu!

Květen je tady a rostlinky na zahrádce pučí a kvetou jako o život. Není divu, že nám z toho všeho rozkvetl i další díl Dětského deníku. I tentokrát je plný omalovánek, luštění i tvoření a děti si v něm zábavnou formou zopakují vědomosti o tom, co na zahradě roste a jaká zvířátka v ní žijí. A také si zasoutěží o inteligentní plastelínu, která se natahuje jako žvýkačka a skáče jako míč!

Už se nemůžete dočkat zábavy, kterou si s plastelínou užijete? Tak si stáhněte deník a pomocí 3 indicií rozluštěte, jaký tvor se ukryl do holínky. Pokud se trefíte a pošlete nám odpověď ve správném pořadí, bude plastelína vaše.     

                            

Dětský deník si stáhněte zde

Stahujte starší čísla Deníků plná omalovánek

Jak se zapojit do hry

  • Na straně 12 se jedno polekané zvířátko schovalo do holínky. Poznejte podle indicií, o jakého tvora jde. 
  • Až budete mít jasno, pošlete nám svou odpověď na mail deti@slevomat.cz Také uveďte svou adresu, ať víme, kam výhru poslat. A když budou děti chtít, mohou nám zvířátko nakreslit a obrázek poslat společně se správnou odpovědí.
  • Čas máte až do středy 31. května 2017 do půlnoci
  • Ze správných tipů vybereme 5 výherců
  • Odměňovat budeme podle pořadí zaslaných odpovědí. Inteligentní plastelínu dostane každá patnáctá správná odpověď, tedy 15., 30., 45., 60. a 75. 
  • Výherce vyhlásíme tady na blogu a na dětském facebooku Rodina a děti: Co teď letí v pátek 2. června ve 14:00.

Pročtěte si rovněž obecná pravidla soutěží na Slevomatu.

8. května 2017

Popřejte své mamince všechno nejlepší

itkem!

Chci taky své mamince udělat radost zážitkem!

7. května 2017

Vyrážíme novým směrem. Chcete být u toho?

Slevomat chystá zásadní expanzi v oblasti cestovního ruchu! Jak říká CEO Maruška: „Cestování má na našich tržbách zásadní podíl, tvoří přes padesát procent zisku. A ten neustále roste, proto v těchto nabídkách vidíme příležitost.“ To znamená jediné: V obchodním týmu sekce Cestování je nyní hodně živo.

O jaké novinky se jedná? A jaké vlastně je být obchodníkem pro Cestování ve Slevomatu? Čtěte.


                                                                                          Tým cestování na narozeninovém večírku

Nebudeme nic zastírat a rovnou přiznáváme, že začátky nejsou snadné. To potvrzuje i naše obchodnice Pája Vosáhlová: „První měsíc nebyl jednoduchý, ale už od druhého jsem se dostala na úroveň, na kterou jsem se měla a chtěla dostat. Bylo to i díky pomoci a velké podpoře týmu, kolegů a hlavně našich dvou teamleaderů.“

Pája také naznačuje něco o chystané novince a dodává, jaké je být u zrodu něčeho nového: „Aktuálně přicházíme s velkou novinkou, což jsou přímé rezervace. Změní to hodně věcí, například naši komunikaci s partnery. Pro ně vidím luxus v tom, jak bude spolupráce s námi jednoduchá. Je fajn být u něčeho nového. A když mám nějaký nápad nebo myšlenku, můžu jít rovnou za člověkem, který se věcí zabývá. Nebo za týmem, který to vyvíjí. Přímo spolu pak řešíme postřehy a možnosti, jak je zapracovat.“

Teamleader Jirka Čermák doplňuje i další plány, které s týmem má: „Vedle přímých rezervací a propojení systému s našimi partnerskými hotely se nově snažíme nezaplňovat hotelům pouze jejich vedlejší kapacity, ale také se s nimi domluvit i na hlavních sezonách. A velkou změnou a novinkou je pro nás hlavně transformace od slevového portálu k portálu inspiračnímu.“

Naše cíle nejsou rozhodně malé, což potvrzuje i šéf týmu sekce Cestování Radek Jelínek: „Chtěli bychom na českém trhu předstihnout Booking.com“. Kdo chce být u toho, má možnost – tým právě nyní posiluje své řady, viz: www.slevomat.cz/prace#obchodnici-pro-sekci-cestovani-149

Kdo se nebojí výzev, velkých plánů a ocení maximální svobodu a flexibilitu své práce, pro toho je pozice obchodníka pro Cestování jako stvořená. „Nelimitujeme obchodníky žádným způsobem, je na nich, zda chtějí oslovit malý penzion, nebo pětihvězdičkový hotel. V podstatě jde vždycky opravdu pouze o to, aby měl výsledky a aby přinášel inspiraci na náš web. Kdy, jak a s jakou pomocí toho dosáhne – to je čistě na každém,“ dodává Jirka.

Jdete do toho s námi? Těšíme se! :)

5. května 2017