Letní soutěž! Hrajte o auto na víkend

Ve spolupráci s partnerem HoppyGo jsme pro vás připravili letní soutěž, během které můžete vyhrát auto na víkend.

Aktuální soutěž najdete vždy na začátku nového týdne na našem Facebooku.

A čím začínáme? Momentkami z dovolené! Ukažte nám ty nejlepší zážitky z vašich cest, a auto může být vaše. Stačí nám je vložit zde do diskuze.

HoppyGo spojuje lidi, kteří potřebují auto, s těmi, co ho můžou půjčit.

Pravidla soutěže:

Sdílejte zde, nebo v příspěvku na našem Facebooku vaše vtipné momenty z dovolené, ať už formou textu, nebo fotografie.

28. 6. vybereme jednoho z vás, který získá auto na víkend.

Auto si můžete půjčit až na dva dny do celkové hodnoty 5000 Kč.

Nevyhráli jste? Nesmutněte. Auto si můžete půjčit i tak, a teď navíc se slevou 491 Kč! Více zde.

21. června 2017

Blesk z čistého nebe: Soutěž nejen o pobyt v hodnotě 5000 Kč

K dovolené patří i letní bouřky a blýskavice. Proto je dobré si včas zajistit svůj letní pobyt a zůstat za všech okolností v suchu. Na Bleskomatu, teda pardon, na Slevomatu si nyní můžete zajistit garantované termíny prázdninových pobytů jediným bleskurychlým kliknutím. 

Nejvíce v suchu ovšem může být ten, kdo získá pobyt pro svou dovolenou - a hrom do toho! - zdarma. Buďte rychlí jako blesk, blýskněte se svou bystrostí a zapojte se do soutěže o letní ceny dřív, než se tahle soutěžní přeháňka přežene.

Jak metat blesky směrem k hlavní výhře

 1. Každý den od pondělí 19. 6. do pátku 23. 6. kolem 10.00 h vložíme na FB profil Slevomatu soutěžní otázku a seznam indicií, které vám pomohou dobrat se správné odpovědi. Hledat budete nabídku/akci, kterou najdete v naší kampani na dovolenou s on-line termíny.  
 2. Až si budete správnou odpovědí jistí, pošlete nám ji na e-mail soutez@slevomat.cz – zkopírujte a vložte url adresu (http://…) do textu e-mailu a odešlete. Svou odpověď posílejte z adresy, kterou se přihlašujete na Slevomat!
 3. Do soutěže se počítají všechny odpovědi, které nám v daný den přijdou na e-mail do 15.00. Poté správnou odpověď vyhlásíme.

Bleskové výhry až pro 15 z vás denně a ohromné losování na konec

O vítězích pro každý den rozhoduje pořadí, v jakém nám soutěžní odpovědi přijdou na e-mail. Kredity získává každá desátá správná odpověď, tedy:

 • 10. soutěžící – kredity v hodnotě 1000 Kč
 • 20. soutěžící – kredity v hodnotě 500 Kč
 • 30. soutěžící – kredity v hodnotě 250 Kč
 • 40., 50., 60. až 150. soutěžící – kredity v hodnotě 50 Kč

Každý den tak odměníme až 15 soutěžících. Pokud mezi nimi nebudete, zkuste štěstí znovu další den. Soutěžit a vyhrávat můžete od pondělí do pátku. 1 kredit má hodnotu 1 Kč.

Na konci týdne budou správné odpovědi slosovány a vyhlásíme vítěze 3 hlavních cen:

 1. Kredity v hodnotě 5000 Kč na letní pobyt dle vašeho výběru 
 2. Kredity v hodnotě 2500 Kč na libovolnou radost či zážitek 
 3. Kredity v hodnotě 1500 Kč na libovolnou radost či zážitek 

Výherce každého dne vyhlásíme tady na blogu kolem 17.00 hkontaktujeme ho e-mailem. Platnost připsaných kreditů je 6 týdnů. Obecná pravidla soutěží na Slevomatu najdete zde.

Indicie na dnešní den

Pondělí 19. 6.

Kulový blesk je vybíravý turista, který už leckde byl, a má proto na svou dovolenou specifické nároky. Coby milovník dramatické hudby by se rád ubytoval někde, kde se svého času po kolonádě procházeli i naši slavní skladatelé. Velice ho zajímá i architektura a rád by obdivoval stavby od arch. Jurkoviče. A aby nežil jen kulturou, chtěl by se smočit i na přehradě, pokud možno dostupné vyhlídkovým vláčkem, protože na kole kulový blesk navzdory svému jménu neumí.

Výherci pro 19. 6.

Na radu skoro 500 pečlivých detektivů se Kulový blesk letos zcela jistě vydá po Janáčkově zarostlém chodníčku relaxovat do Luhačovic. Správná odpověď na první otázku byla https://www.slevomat.cz/sleva/1142437-podlehnete-kouzlu-luhacovic-v-secesni-vile

K vítězství v prvním kole gratulujeme těmto pátračům:

1. místo (kredity v hodnotě 1000 Kč) získává paní Radka Porubská

2. místo (kredity v hodnotě 500 Kč) získává paní Milada Čaloudová

3. místo (kredity v hodnotě 250 Kč) získává paní Steinbauerová (jarka24@***)

4.-15. místo obsadili a kredity v hodnotě 50 Kč získali: 

Zdeněk Jedlička, Gabriela Bartáková, Veronika Tomková, Tereza Matušinová, wwenndy@***, Kristýna Jahnová, Lucie Navrátilová, Rosťula (rbradacova@***), Hana Trousilová, corela@***, welshcorgi@*** a  Iveta Martinovská

Nezapomeňte zítra kolem 10.00 hledat na FB profilu další indicii, cesta kulového blesku ještě zdaleka nekončí!

Úterý 20. 6.

Kulový blesk nelétá nebem sám – občas ho doprovází kometa. Tentokrát ho zavedla do města betlémů, kde je krom jesliček také pohádkový zámek. Kulovému blesku už ze všech povinností třeštila hlava, a tak mu dovolená přišla vhod. Objevil své nadání pro hru zvanou discgolf a jeho chuťové pohárky zažily úplnou renesanci.


Výherci pro 20. 6.

Uhodli jste správně: kometa dovedla našeho hrdinu na zámek v Třešti, kde byli naposledy spatřeni, jak jeden druhému v zámeckém parku jiskřičkami uždibují zmrzlinu. Správná odpověď v druhém kole tedy byla: https://www.slevomat.cz/sleva/1138205-dovolena-na-zamku-az-8-dni-pohadkoveho-odpocinku

K vítězství v druhém kole gratulujeme těmto výhercům:

1. místo (kredity v hodnotě 1000 Kč) získává Agatahola@***

2. místo (kredity v hodnotě 500 Kč) získává Tereza Meravá

3. místo (kredity v hodnotě 250 Kč) získává pdubina@***

4.-15. místo obsadili a kredity v hodnotě 50 Kč získali:

rbradacova@***, Simona Tomanová, Kristýna Jahnová, ver-nicka@***, kamilasvr@***, sokolka@***, Kateřina Vítková, Jana Maříková, Romana Syrovátková, Štefanská Monika, Marie Dostálová, Pavlína Cohornová

 

Středa 21. 6.

Kulový Blesk si jednou vyjel na pobyt s ochutnávkou Báthoryčkinej krve, jak se říká místnímu vínu Dunaj. A taky se vstupem na hrad, kde se celkem bál. Kdysi tu totiž žila hraběnka a ta měla vanu, ve které se strašně ráda čachtala v – no radši nechtějte vědět v čem. Kulový blesk tu informaci rozdýchal až při 3hodinové projížďce na kole.

Výherci pro 21. 6.

Třetí indicie mohla trochu nahánět strach, i tak jste ji ale odvážně vypátrali. Kulový blesk se za tajemstvím hraběnky Alžběty Báthoryové vydal na Slovensko a správná odpověď byla https://www.slevomat.cz/sleva/1138473-pobyt-s-polopenzi-a-vstupem-na-cachticky-hrad


Třetí kolo má tedy už své vítěze, kterým gratulujeme:

1. místo (kredity v hodnotě 1000 Kč) získává Lucie Navrátilová

2. místo (kredity v hodnotě 500 Kč) získává dali18@***

3. místo (kredity v hodnotě 250 Kč) získává Alena Pelechová

4.-15. místo obsadili a kredity v hodnotě 50 Kč získali:

beba.v@***, ja.pe@***, petrkkroupa@***, Tomeckova37@***, kovomrd@***, vs539@***, zdenek.krobot@***, jitka.eisnerova@***, 
evizak@***, pracizdar@***, knopovaklara@***, syrovatkovar@***

Čtvrtek  22. 6.

Kulový blesk je rád, když se čas od času nemusí o nic starat. A tak si teď užívá v místě, kde se dobře nají ráno, v poledne i večer. Nemá nouzi ani o dobré pití a rád relaxuje ve vířivce. A když se začne nudit, udělá si výlet až do výšky 1602 metrů.

Výherci pro 22. 6.

Kulový blesk se vrátil z výletu na Sněžku, odpočinul si ve vířivce a obdivně zapískal, když jsme mu ukázali, kolik z vás ho dokázalo najít. Jak jste správně tipovali, lenošil na chatě v Peci pod Sněžkou: https://www.slevomat.cz/sleva/1127461-krkonose-s-plnou-penzi-a-all-inclusive-napoji

K vítězství ve čtvrtém kole gratulujeme těmto výhercům:

 1. místo (kredity v hodnotě 1000 Kč) získává marcimila1
 2. místo (kredity v hodnotě 500 Kč) získává ZFrainsic
 3. místo (kredity v hodnotě 250 Kč) získává Anna Kovářová

4.-15. místo obsadili a kredity v hodnotě 50 Kč získali:

dali18, Kristýna Šplíchalová, Jan Duda, Petra Zítková, Iva Cenková, Jiří Heinrich, Jarka Petrášová, Radek Bauer, Daniel Filip, Agáta Holá, Klistatko, Lenka Voráčková

Pátek 23. 6.

Kulový blesk od rána přemítá nad starou bajkou o lázních, které byly založeny, když se místnímu pasáčkovi opařilo prasátko v horkých pramenech a zázračně se přitom vyléčilo. Blesk totiž horko přímo zbožňuje! Měli tam botanickou zahradu, hvězdárnu a morový sloup od Kukse... Kde to jen mohlo být?Výherci pro 23. 6.

Kulový blesk se dneska nemohl dopočítat, jestli viděl víc hvězd ve hvězdárně v Teplicích, nebo víc správných odpovědí v e-mailové schránce. Jak jste bravurně tipovali, užíval si tenhle pobyt: https://www.slevomat.cz/sleva/1130619-odpocinek-v-historickem-srdci-teplic-se-snidani

K vítězství pátém kole gratulujeme těmto výhercům:

 1. místo (kredity v hodnotě 1000 Kč) získává corela
 2. místo (kredity v hodnotě 500 Kč) získává Markéta Peta
 3. místo (kredity v hodnotě 250 Kč) získává Stanislav Sig

4.-15. místo obsadili a kredity v hodnotě 50 Kč získali:

Štěpán Wagenknecht, Martina Krupova, Libor Sajtar, Markéta Kupková, Vendula Pánková, Valérie Cigánková, Bety Neuschlová, Romana Pozlerová, dubina55, nihasa, Milena Skřivanová, evizak

Vítězové 3 hlavních cen, kteří vzešli z týdenního slosování

Sám Kulový blesk uznal, že naše mailová schránka zažila velikou smršť – odpovědi do ní přicházely minutu co minutu. Ze správných tipů paní Štěstěna náhodně vybrala 3 a jejich odesílatelé se mohou těšit na pořádný přísun kreditů.

 1. místo (kredity v hodnotě 5000 Kč na letní pobyt dle vašeho výběru) získává Petra Karpíšková
 2. místo (kredity v hodnotě 2500 Kč na libovolnou radost či zážitek) získává Lucie (přezdívka Lu Str)
 3. místo (kredity v hodnotě 1500 Kč na libovolnou radost či zážitek) získává Dana Řezáčová

Výherkyním gratulujeme, a všem, kteří se soutěže zúčastnili, posíláme velký dík. Jestli se vám vyhrát nepovedlo, nesmutněte – příště to už určitě vyjde!

18. června 2017

Soutěžíme o elektro bajk

Jak se zapojit do hry

 • Jděte na náš YouTube kanál a klikněte na tlačítko Odebírat. 
 • Do komentářů pod YouTube videem napište, kam byste v případě výhry na bajku vyrazili. 
 • Sledujte náš blog, YouTube a Facebook, kde vyhlásíme jednoho výherce bajku v pondělí 19. 6. 2017

Pročtěte si rovněž obecná pravidla soutěží na Slevomatu.

13. června 2017

Soutěžíme o elektro bajk

Jak se zapojit do hry

 • Jděte na náš YouTube kanál a klikněte na tlačítko Odebírat. 
 • Do komentářů pod YouTube videem napište, kam byste v případě výhry na bajku vyrazili. 
 • Sledujte náš blog, YouTube a Facebook, kde vyhlásíme jednoho výherce bajku v pondělí 19. 6. 2017

Pročtěte si rovněž obecná pravidla soutěží na Slevomatu.

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE o elektro bajk: Výhercem soutěže se stal pan Jarek Müller, který bajk věnuje další soutěžící - paní Smurfette. Zdokumentujeme to pro vás v dalším videu :) Všem zúčastněným děkujeme a přejeme krásný den.

13. června 2017

Jak se obchoduje gastro a zážitky z pohledu nováčka ve Slevomatu. Tomáš Knot prozrazuje!

Tomáš Knot:

 • 24 let
 • obchoduje pátým rokem
 • ve Slevomatu obchodní tým pro lokální služby v Praze
 • momentálně startuje s kamarádem vlastní talk show
 • Kromě obchodu ho baví fitko, běh, bary a pražský trojboj náplavka+Letná+Riegráče

Tome, když jsem tě oslovila ohledně pozice obchodníka ve Slevomatu, pracoval jsi jinde. Co tě nakonec nalákalo k nám? Co tě přesvědčilo?

Já jsem tenkrát byl opravdu spokojený a změnu jsem neplánoval. Ale potkávali jsme se celkem dlouho a tím, jak jsem poznával víc lidí od vás a bavili jsme se, tak to začalo dávat čím dál větší smysl. Priorita číslo jedna je u mě vždycky v lidech, s kterými pracuju, takže to pro mě hrálo velkou roli. Navíc se mi líbila myšlenka, že reálně budu pomáhat rozvíjet firmy svých obchodních partnerů.

Bylo to i tak, že jsi náš produkt pochopil dokonale až po nástupu do Slevomatu?

Chápal jsem hlavní myšlenku produktu, to ano. Jinak bych sem ani nešel. Ale je pravda, že do hloubky jsem možnosti produktu poznal až uvnitř firmy. A vlastně se ještě pořád učím. 

Ty jsi předtím obchodoval IT a telco a teď najednou jednáš s partnery z gastra, zábavy, služeb a všeho možného. Jaký pro tebe byl ten přechod? Jak se ti na to zvykalo?

Tohle pro mě bylo hodně jednoduché. IT je dost specifický a náročný obor. Při jednáních proti mě seděli vystudovaní specialisté z IT oboru a řešil jsem projekty, které se vyjednáváním táhly klidně i rok, než spolupráce dopadla. Ve Slevomatu je skvělé, že s partnery řešíš to, že jim přineseš nové zákazníky, na což samozřejmě slyší, a jednání jsou často opravdu příjemná. Nejde ani tolik o to, jestli se jedná o gastro nebo něco jiného. Pro mě je u každého partnera klíčové, jestli akci berou jako reklamu nebo prodejní kanál. Podle jejich očekávání potom řešíme, kam to dál posunout.

Tome, obecně začátky ve Slevomatu. Bylo pro tebe něco opravdu těžké? 

Musel jsem si zvyknout na to, že všichni Slevomat znají a mají na něj svůj názor, a proto je potřeba partnerům nejprve vysvětlit, jak Slevomat funguje dnes, že už to není primárně o slevě, ale o inspiraci, a až pak řešit konkrétní nabídku.

Jak dlouho ti trvalo, než jsi uzavřel první dealy?

První měsíc jsem do práce vložil hodně aktivity, ale dopadnul jenom jeden partner. Nevím proč, ale ještě mi nešlo dotahování. Nicméně se to obrátilo druhý měsíc, kdy už jsem věděl, co partneři potřebují, a ti rozjednaní finálně klapli. Takže z výsledků druhého měsíce jsem byl sám až překvapený. 

Tobě se teď hodně daří. Čemu to přisuzuješ? Co si myslíš, že určuje ten tvůj úspěch?

To je docela jednoduché. Na každé schůzce a vlastně i v telefonátu se s každým bavím opravdu jako s partnerem. To slovo je klíčové. Pokaždé, když jedu na schůzku, tak se vcítím do kůže toho partnera a přemýšlím, proč bych být jím do spolupráce šel, co to tomu businessu přinese. V momentě, kdy mi to dává smysl, to snáz partnerovi vysvětlím a vznikne příjemná debata. Kdybych to tlačil na sílu, i když není vhodná chvíle, tak z toho nic dobrého nevznikne. Takže na schůzce vždy buď přesvědčím partnera, že to smysl má, nebo on přesvědčí mě, že to smysl nemá. A ani jedno není špatně. I když to druhé se moc často nestává :)

Jaký je tvůj nejoblíbenější deal, který jsi zatím přinesl? Co se ti fakt povedlo?

 Asi bych měl odpovědět, že Star Donuts, i když jsem na začátku vůbec netušil, jaká pecka z toho bude. Sešli jsme se s partnerem na snídani v James Dean a on byl ještě o rok mladší než já, je mu 23 let, a skoro do oběda jsme si povídali o tom, jak začínal v byznyse, o jeho firmě, o celé té vědě okolo donutů a bylo to tak zajímavé, že jsem se pro to najednou obrovsky nadchnul. A už když jsem šel do kanceláře s tím, že ten deal mám, tak jsem věděl, že to bude šlágr jako prase :) 

A máš teď nějakého dalšího vysněného partnera, kterého bys chtěl získat?

Zrovna dneska se mi podařilo domluvit online kurzy Petra Havlíčka, kterého jsme chtěli na Slevomat už dlouho, ale zatím se to nikomu nepodařilo. A v současné chvíli mám rozjednanou spolupráci s opravdu top partnerem, ale ještě nechci jmenovat. Nicméně jestli to dopadne, tak budu muset pak hodně usilovně přemýšlet, čím to zase překonám.

Ačkoli jsi přišel už jako zkušený obchodník, je něco, co ses za tu krátkou dobu naučil ve Slevomatu?

Já jsem sem šel s představou, že vím, jak se obchod dělá, a jdu to sem jenom aplikovat. Ale v čem jsem se tu brutálně posunul, je příprava. Co všechno nám může poskytnout gooddata, co se tam dá zjistit a vyždímat na maximum. Úspěch obchodníka vždy do určité míry záleží na aktivitě, ale díky nástrojům, které tu máme, dokážu svojí energii maximálně zefektivnit. Takže se můžu soustředit na věci, které dávají smysl a vedou k výsledkům.

Co tě na Slevomatu nejvíc baví?

To je věc, která mě opravdu překvapila. Z dřívějška jsem byl zvyklý, že když přinesu obchod, tak musím ještě řešit administrativu, smlouvu, realizaci, kdo co udělá a podobně. Nemyslím si, že to jsou nutně věci, které by měl obchodník řešit. Oproti tomu ve Slevomatu jdu na schůzku s partnerem, popovídáme si, domluvíme, po schůzce jen zadám pár základních věcí do adminu a pak se už o nabídku starají kolegové. Ti řeší stavbu dealu, grafiku, copywriting, všechno. Já si toho extrémně vážím, protože to rozhodně není samozřejmostí. 

Jak hodnotíš atmosféru ve Slevomatu?

Mně se tady líbí, že se seznamuju se spoustou lidí, s kterými si mám co říct. Je to možná i tím, že jsme tu parta mladých a aktivních lidí. Atmosféra je skvělá, všichni si tykáme, pořád jsou nějaké akce a jednoduše zábava. 

Tvoje vize do budoucna u nás?

Nad tím jsem vlastně ještě nepřemýšlel, dokud ses mě nezeptala. Jsem extrémně ambiciózní člověk, takže jednoduše růst, co to půjde :)

Chcete taky tenhle job? Mrkněte SEM a napište nám. Těšíme se!

8. června 2017