Relax na jihu Čech: neomezený vstup do wellness i masáž a polopenze

2 590 Kč od 2 490 Vybrat variantu
4,1 / 5 Hotel Lucia (kontakt) Jižní Čechy (mapa) 282 prodejů

Hodnocení podniku Hotel Lucia

4,1/5 (1 848 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jan

Ochotný personál, čisté a útulné pokoje, dobrá strava a možnost wellness. Hotel je umístěn v hezkém, poklidném městečku s možností procházek, třeba k soutoku Lužnice s Nežárkou. V blízkosti pěkné zatopené pískovny s možností koupání. Vše je umocněno nádhernou přírodou v okolí a množstvím cyklostezek, ideální pro milovníky cykloturistiky.

Z pobytu nemám naprosto žádné negativní zážitky.

Dnes
Renata

Masáže děs a hrůza, masáže zad a šije znamenají ctvrthodiny masírovani pouze středu zad krouživými pohyby 😒, bederní část a šíji masér nezná, nefunkční whirpool

Vyjádření partnera
Hotel Lucia Před 7 dny

Děkujeme za hodnocení tento masér již u nás nepracuje, nesplňoval naše požadavky.
Whirlpool je plně funkční, jestli jste potřebovali pomoc se zapnutím vířivé vany, stačilo se obrátit na recepci hotelu, personál rád poradí, pomůže, vše se dá vyřešit, pokud se na to upozorní včas rovnou při pobytu, přejeme Vám pěkný den, tým hotelu Lucia.

25. 7. 2021
Rita

Naprosto všechno: pokoj, perzonal, jidlo.

Vyjádření partnera
Hotel Lucia Před 7 dny

Děkujeme Vám za milé hodnocení a budeme rádi, když nás opět navštívíte, tým hotelu Lucia.

25. 7. 2021
Richard

Vířivka super, hezky hotel, parní sauna fajn, mohla by být ale teplejší a víc páry. Pokoj byl hezky.

Dobrý den, na pokoji se hodně prasilo z povlečení. Chyběly župany. Káva podávána ke snidani se opravdu nedala pít. Chyběla čerstvá zelenina ke snidani. Na večeři chybělo ve výběru nějaké lehčí jídlo.

Vyjádření partnera
Hotel Lucia Před 12 dny

Dobrý den, jsme velice rádi, že se Vám líbil pokoj a užili jste si relax v naší vířivce. Župany jsou na recepci k zapůjčení. Dále děkujeme i za vámi dále napsané podněty k řešení. S pozdravem hotelový tým hotelu Lucia.

14. 7. 2021
Kubatomas

Fajn byla paní recepční a servírka Kristýna. Docela fajn i vířivka, když se do ní dostanete.

Nelíbil se zbytek o A do Z. Pokoje neuklizené, na poličkách prach. Po žádosti o úklid cedulkou na dveřích druhý den se krom vyměněných ručníků nic nezměnilo – to jsem nezažil ani v Severní Koreji – fotky (po úklidu) pošlu manažerce. Jídlo jako horší školní jídelna. Personál neochotný a arogantní (Karolína), odměřený a nepřipadáte si jako klient, ale jako „kus, který je třeba odbavit“ (Petra a tuším Tereza) + neupřímné úsměvy, prostě to poznáte. Tímto děkuji ještě jednou Kristýně, která to jediná celé pozvedala, a pro kterou nikdy nic nebyl problém. Občas jsme si totiž jen sedli na drink a servis pozorovali, jak se kdo chová. Snídaně chudé, bez ovoce, zeleniny, co se sní se většinou během Vaší snídaně nestihne doplnit. Do wellnesu se při plnějším hotelu čeká fronta.
Závěrem – horší hotel jsem asi za posledních 25 let cestování po celém světě nezažil. Zastydli zřejmě v komunismu nejen vybavením, ale i chováním. Na to, že si řekli za 3 noci 7.000 Kč..... no…
Příště se neukvapíme a prostudujeme recenze… protože jsme zjistili, že nejsme zdaleka první, kdo něco takového napsal…

Vyjádření partnera
Hotel Lucia Před 14 dny

Dobrý den, je nám velice líto, že pobyt jste si neužili dle vašich představ. O to víc nás mrzí, že jmenovaný, náš jindy chválený personál se vůči Vám dle vašich slov nezachoval profesionálně. Při snídaních je vždy čerstvá zelenina a ovoce, které je doplňováno. Snídaně si u nás hosté chválí, proto nás vaše recenze skrze ně překvapila. Wellness v covidové době podléhá přísným pravidlům a v rámci ochrany vašeho zdraví je lépe chvíli počkat a neriskovat své zdraví. Ubytování na jednu noc pro dvě osoby s polopenzí a wellness s volnými minutami v plné sezoně při víkendovém pobytu za 2 300,-Kč v naší žádané lokalitě je příznivá cena v porovnání s okolními ubytovacími zařízeními. Dlouhodobě příznivou cenu si držíme. Ohledně úklidu, uvítáme vaše fotografie , které od vás paní manžerka zatím neobdržela. S pozdravem vedení hotelu.

13. 7. 2021
Anonym

I přesto, že jsme měli mít pobyt s wellness, tak jsme neměli, jelikož to vše zaplnili a vůbec na nás nezbylo místo. Chyba hotelu.

Vyjádření partnera
Hotel Lucia Před 16 dny

Dobrý den, pravděpodobně jste měli pobyt se vstupem do wellness neomezený minutami. V takovém případě se nejedná o privátní wellness a máte možnost jít do wellness s ostatními osobami s dodržováním covidového hygienického řádu, který hotel bohužel neovlivní a je nutné ho striktně dodržovat. Otevírací doba wellness je denně aktualizována recepcí. Pro vstup do wellness cetra pouze v páru, či 6 lidech, je bohužel nutné si zakoupit privátní wellness. S pozdravem tým hotelu Lucia.

13. 7. 2021
Stanislav

wellness, okolí, snídaně, ping-pong, recepční

večeře, výtah, postele, koupelna, restaurace

Vyjádření partnera
Hotel Lucia Před 29 dny

Velice nás těší, že se Vám u nás líbil náš wellness a chutnaly naše pestré snídaně a recepce se o vás starala. Mrzí nás, že obdivovaný funkční retro výtah, který je již unikát v ČR se Vám nelíbil, ještě více je nám líto, že ani postele dovezené z Paříže, které se nacházejí pouze v pětihvězdičkových francouzských hotelích Vám nedodaly komfortní spánek. Nadstandardní postele si u nás hosté chválí, proto nás vaše reakce velice zaskočila. Škoda jen, že nebyl specifikován problém s večeřemi a restaurací, či jste problém neřešili s recepcí, abychom věděli o co konkrétně šlo. V předešlých recenzích hostů si restauraci a jídlo hosté chválí, proto by pro nás váš podnět byl důležitý, aby se mohl na místě vyřešit. S pozdravem tým hotelu Lucia.

2. 7. 2021
Milan

Hezký hotel

Vše ok

Vyjádření partnera
Hotel Lucia Před měsícem

Příjemná reakce a děkujeme za doporučení našeho hotelu

Jana

15. 6. 2021
Dagmar

Hotel splnil vše, co bylo nabízeno ve voucheru. Personál byl příjemný a rychlý, domluva na recepci byla skvělá. Příjemné bylo i poměrně velké parkoviště u hotelu pod kamerami.

Vyjádření partnera
Hotel Lucia Před měsícem

Za celý hotel Vám velmi pěkně děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit snad příště naviděnou

ZA RC Jana

8. 6. 2021
Vendulka

Hezké prostředí, velice milý, ochotný a vstřícný personál. Čistý pokoj vybavený novými kvalitními postelemi. Skvělé wellness, chutné jídlo. V okolí plno zajímavých míst. Rádi se sem vracíme.

Vyjádření partnera
Hotel Lucia Před 2 měsíci

Dobrý den, děkujeme Vám za milé hodnocení. Za personál i za naše kuchaře. :)

Za tým RC Jana

5. 6. 2021
Jan

Všechno

26. 12. 2020
Vladimír

Prima malé městečko, hotel v centru dění…

9. 11. 2020
Lukáš

Pavouci se nastěhovali až na poslední 2 večery.
Personál byl milý, ale není snaha z vedení řešit problémy, které se objevují v recenzích.
Bydleli jsme v rekonstruovaném pokoji jinak bychom asi hotel museli opustit dříve než na konci pobytu.

Extrémně tvrdá matrace, spíš než o matraci se jednalo o „pružinové prkno“.
Jídlo v restauraci je pouze z polotovarů, polévky nemají s vývarem nic společného a „cibulačka“ první večer obsahovala pouze pár kousků cibule, vodu z kostky a rozmočenou housku.
Jako hlavní jídlo jsou vesměs jídla, která jsou uvařená od oběda ve velkém množství a čekající od té doby až na dobu večeře, kdy dojde pouze k přihřátí a někdy ani to ne.
Máslo k snídani také nečekejte, ačkoli zde v odpovědích píší, že sice nemusí být každý den – realita: nebylo ani jednou za 5 dní, byl pouze nejmenovaný margarín.
Celkově pobyt nemohu doporučit, personál je sice milý, ale kvalita hotelu a kuchyně bohužel neodpovídá ceně.

Vyjádření partnera
Hotel Lucia Před 8 měsíci

Dobrý den, pavoučci se bohužel během pobytu objevit v hotelu mezi dvěma řekami v těsné blízkosti přírody mohou, upředou za hodinu pavučinu i po jejím odstranění. Nové vedení je na hotelu krátce a pro někoho tvrdost postelí má v bodu řešení 1., bohužel období Covidu zatím brzdí plány realizací. V naší restauraci nenaleznete polotovary a zakládá si na poctivé domácí kuchyni. Ceny jsou se službami, které voucher obsahuje nastaveny bezkonkurenčně do 30km v naší lokalitě. Pevně věříme, že jste si užili alespoň wellness, či masáž a krásné přírody v okolí.

1. 11. 2020
Ketrinjedlickova

Lokalita na výlety na kolo skvělá, personál hotelu skvělý, jídlo super.

Na fotkách skvěle nafocená koupelna. Ve skutečnosti koupelna dost podobná vysokoškolským kolejím (sprchový kout v podobě závěsu ze dvou stran – hrozné), chápu proč byla vyfocená úplně jiná.

26. 10. 2020
Květoslava

Se všemi službami jsme byli spokojeni, …krásný pokoj, dobré jídlo, …

Jen to, že nám překazila vládní opatření wellness, ale za to nemůže hotel

23. 10. 2020
Irena

Nelze hodnotit – viz níže

Voucher nemohl být uplatněn, resp. pobyt nemohl být dosud zrealizován. Rezervace byla kvůli vývoji pandemie přesunuta až na duben/květen 2021. Lhůtu pro hodnocení do 17. 1. 2021 tedy nelze dodržet.

22. 10. 2020
Peťa

Masáž

Personál
Pokoj
Čistota, úklid, postel

19. 10. 2020
Irena

wellnes super

Průměrné vybavení hotelu

19. 10. 2020
Vendulka

Služby hotelu Lucia jsou vynikající. Byli jsme zde již několikrát a nikdy nezklamali. Čisté pokoje, výborné jídlo, hezké wellness. Vždy milý a ochotný personál. Díky koronavirovým opatřením však v říjnu nelze pobyt plně využít (zavřené wellness), ale díky ochotě hotelu prodlouženo a pobyt bude využit až v příštím roce. Děkujeme!

16. 10. 2020
Helena

Líbilo se nám moc. Byli jsme mile překvapeni celým pobytem.

Nevyšlo nám počasí, ale za to opravdu hotel nemůže ! :)

14. 10. 2020
2 590 Kč
od 2 490