Kategorie

Hotel Lucia

3,9 / 5 (55 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Naprostá spokojenost. Velmi ochotný personál, výborné jídlo, krásné okolí s možností spousty výletů. Opravdu jsme si to užili.“

Dnešní nabídky Hotel Lucia

Hodnocení podniku Hotel Lucia

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kamila

Líbila se mi vířivka -tím bych začala a i skončila...

Hotel samotný se nachází u docela rušné silnice. Překvapilo nás nemilé chování personálu v odpočinkové místnosti ve wellnes: "Nevadí, když Vám tu rozsvítím?" Podotýkám, že jsme skoro usínali a světlo bylo opravdu to poslední, co nám scházelo ke štěstí. Poté přišla první večeře (na výběr ze 2 nepříliš lákavých menu) - směs salátů ochucená octem a olejem - k tomu studené kousky kuřecího ochucené z rychlíku + "křupavé a čerstvé" toustíky (2 trojúhelníky pro upřesnění) / kuřecí směs a rýže. Čekalo nás večerní překvapení ve formě párty pro důchodce. Při velmi hlasité hudbě jsme se kolem půlnoci rozhodli volat na recepci s prosbou o ztlumení. Na dotaz, do kolika hodin bude párty trvat, šla recepční i s telefonem přímo za DJem (hlasitá hudba nám málem praskla bubínky). "Tak prý do 2 hodin" konstatovala recepční. Tak jsem slečně slušně připomenula, že by bylo fajn hudbu ztlumit, abychom se v klidu vyspali. "S tím já nic bohužel neudělám" odvětila recepční. A jelikož se jednalo o rušení nočního klidu i nadále, nezbývalo nám nic jiného, než volat městskou policii, která tento problém posléze vyřešila, Snídaně byla spíše průměrná - 2 druhy džusů, voda, káva, slanina, salám, sýr, pečivo, müsli, mléko, zelenina, vajíčka,... chybělo snad jen ovoce. Zdálo se, že se v tomto podniku blýská na lepší časy. Ehmm večeře tomu dodala korunu - plátek kuřecích prsou opečené na vodě, minimálně ochucené, zbytek salátu od včerejší večere (chuťovka!), šťouchané brambory z bábovičky (zřejmě zapomenuté v dětském koutku) a pití nebylo pro změnu žádné - co si hosté objednají, to mají a také zaplatí. A že se dočkáte až za 30 min večeře už ani nemá cenu více rozpitvávat. Jakožto kompenzace provozu neschopné restaurace na nás v sobotu čekala "Oldies party" = postarší děda pouštěl opravdu netaneční muziku, kterou málokdo znal, takže na parketu celkem 0 hostů. Porce byly opravdu malé. Obsluha v restauraci velmi zmatená. Čím by Vás tento hotel ještě mohl překvapit? Dozajista svým výtahem, který je nejen hlučný, ale také cuká před a při "přistání" ve stanici. Jak podotkli jedni hosté: "Slečna tu snad z toho výtahu i potratí!" Pokoj postarší, ale dostačující. Koupelna nepříliš čistá, kachličky už toho zažily opravdu dost (viz. fotografie) a spáry tu asi nikdo neřeší či nevidí… Televize funguje, avšak beze zvuku. :) Signál wifi je tu docela slabý, takže pro workoholiky nic moc. Wellness přístupné od 15 do 22 hodin. Ovšem za župan zaplatíte 50 Kč/den a za ručník či prostěradlo 40 Kč/den. Alespoň to parkování bylo opravdu zdarma.

1. 12. 2016
Užitečné? Ano
Martina

Naprostá spokojenost. Velmi ochotný personál, výborné jídlo, krásné okolí s možností spousty výletů. Opravdu jsme si to užili.

Nebylo možné využít saunu, což byla škoda. Nebyla to vina hotelu, ale návštěvníka, který polil vodou elektrická kamínka a saunu zlikvidoval přesně v den našeho příjezdu.

25. 11. 2016
Užitečné? Ano
Rudolf

velmi dobré ubytován

22. 11. 2016
Užitečné? Ano
Kateřina

Krásný hotel i wellness, všechno nové, jídlo výborné. Moc krásný víkend.

Objednání jídla mělo být do 14:30, ve 13:30 nám bylo řečeno, že kuchařka odešla dříve a že už si nemůžeme vybrat, nakonec jsme měli k večeři úplně něco jiného než nám bylo řečeno.

21. 11. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Příjemný a ochotný personál
Moderní wellness centrum
Hezký pokoj (měli jsme Superior)

Ve sprchovém koutu mohlo byt pevné zavírání - byl pouze závěs

21. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (23)