15týdenní online kurz o kuchařském umění: Základní principy a postupy vaření

2 320 Kč 999 Prohlédnout nabídku

Přehled nabídky

Varianty (1)

Termín

Platnost do 29. 2. 2020.

V ceně

  • 50 profesionálních videokurzů techniky vaření rozložených do 15 týdnů s neomezeným přístupem = 7 hodin video kurzů
  • 130 profi receptur, které jsou i ke stažení v PDF
  • BONUS: druhá osoba má vstup do kurzu zdarma
  • BONUS: zdravý a vyvážený jídelníček na 56 dnů, včetně receptů, obsahující snídaně, obědy, večeře i svačiny + dalších 150 receptů
  • Členská sekce a klientská podpora
  • Bonusové kuchařky a e‑booky v členské sekci, ke stažení v PDF 
  • 30 dní garance vrácení peněz

Akademie vaření, to je víc než kuchařská kniha nebo běžný kurz! 

Do programu se registrujte přes online formulář – vyplňte kód voucheru, povinné údaje a registrujte se on-line. 

  • Voucher je nutné uplatnit v době jeho platnosti.
  • Pokud nebudete s kurzem spokojeni, můžete ho reklamovat u poskytovatele do 30 dnů od registrace do programu (potvrzení obdržíte mailem).

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

2 320 Kč 999 Kč
2 320 Kč 999 Kč

„Naučíš-li se postup, zvládáš jakýkoliv recept!“ Učte se s kuchařkou techniku. Až potom recepty…“

Video kurzy vaření Jídlo je vášeň je nová forma vzdělávání, která se soustředí na kuchařskou techniku. Kurzy jsou určeny pro začátečníky i zkušenější kuchaře. V rámci voucheru získáte dva přístupy do kurzu vaření.

Absolvováním kurzu se naučíte mistrovské grify šéfkuchařů, které uplatníte v každodenní kuchyni, a zdokonalíte své kuchařské umění, takže v kuchyni strávíte méně času a výsledky budou chutnější a lákavější.

Akademie vaření Jídlo je vášeň zahrnuje 50 video lekcí, které vám během 15 týdnů názorně předvedou základy i pokročilé postupy vaření. K dispozici je máte online v mobilu, tabletu i počítači, a to navždy. Každá lekce je vždy doplněna o dokument v PDF, ve kterém je celý kurz, doplňující informace k tématu a také receptury k domácímu i profesionálnímu použití.

Kuchařskou techniku vám předvede a vysvětlí autor projektu Tomáš Smoček profesionální mistr kuchař. Další užitečné rady a tipy najdete i na jeho blogu

Lekce se soustředí na kuchařskou techniku, nikoliv na recept, i tak jich tu můžete vidět cca 130. Zde je jedna z lekcí STEAKY:

Naučíte se mistrovské grify šéfkuchařů, které uplatníte v každodenní kuchyni, a zdokonalíte své kuchařské umění, takže v kuchyni strávíte méně času a výsledky budou chutnější a lákavější. 

Každý postup přípravy si navíc můžete i vytisknout a vložit do své domácí kuchařky.  

Mrkněte, jaké lekce v programu dostanete zde. Podívejte se na stránkách na další 4 video kurzy zdarma a udělejte si představu, jak lekce vypadají.

Tohle je víc než kuchařská kniha: 50 profesionálních video kurzů – 7 hodin videa - 130 receptur – více jak 200 stránek textu – 8 týdenní jídelníček, zdravý a vyvážený – ebooky a kuchařky ke stažení – členská sekce – on-line podpora – Akademie vaření Jídlo je vášeň.cz

2 320 Kč
999