Nakupte a získáte kredity! Více informací 

Nad 500 Kč = kredity v hodnotě 100 Kč
Nad 1500 Kč = kredity v hodnotě 300 Kč
Nad 3000 Kč = kredity v hodnotě 700 Kč

Raketový start do světa profesionální fotografie

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
Foto kurz – Tlačítko po tlačítku (Praha)
Ukončeno
1 399 Kč
16 zákazníků

V ceně varianty:

  • Kurz trvá 8 hodin
  • Koná se obvykle v soboty od 10 do 19 hodin s pauzou na oběd mezi 13–14 h
  • Bezedný nápojový šálek (káva, čaj, voda) 

Můžete využít do:

12. 12. 2016

Omezení:

Voucher lze využít pouze ve vypsaných termínech za předpokladu, že se přihlásí minimálně 6 účastníků. Pokud se 6 účastníků nepřihlásí, bude vám nabídnut jiný termín.

Kurzu se lze zúčastnit pouze se zrcadlovkou nebo kompaktním fotoaparátem s výměnnými objektivy a manuálním nastavením (expoziční režimy P, A, S, M).

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Na stránkách si vyberte termín, který vám vyhovuje a vyplňte rezervační formulář požadovanými údaji.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Malostranský fotoateliér

Vlašská 15, Praha - Malá Strana

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Internet zdarma
U nás se nekouří

Fotoateliér Jursa

Štěpánská 6, Brno - Střed

Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Fotoateliér Ostrava

Tyršova 1597/11, Ostrava

Máte skvělý foťák, ale fotíte stále jen na automat? Lákají vás profesionální režimy, ale nevíte, jak na to? Připadá vám, že návod k vašemu fotoaparátu je psaný čínsky?

S dnešním voucherem zažijete raketový start do světa profesionální fotografie! Získáte totiž skvěle hodnocený osmihodinový kurz fotografování, který sestavil špičkový pedagog a fotograf Jan Kovač.

Na kurzu „Tlačítko po tlačítku“ se o vás postarají ti nejlepší učitelé, kterým záleží především na tom, abyste se naučili to, co se naučit chcete. Žádná nuda, žádná zbytečná teorie, tady se hlavně fotí! Zcela jednoduše vám budou vysvětleny základní zákonitosti fotografie tak, že si je zapamatujete na celý život. 

Kurz je určený především pro fotografy začátečníky, ale také pro ty, kteří se fotografování už trošku věnují, ale chtěli by si všechny základní dovednosti osvěžit a více prohloubit v praxi pod dohledem zkušeného rádce.

Čeká vás spousta praktických tipů a triků, návodů na nastavení, abyste ihned po kurzu mohli dělat lepší snímky a nebáli se fotit v manuálním režimu.

Co si vzít s sebou na kurz?

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: Na stránkách si vyberte termín, který vám vyhovuje a vyplňte rezervační formulář požadovanými údaji. 

Storno podmínky
  • Storno nebo přeložení kurzu je možné bezplatně nejpozději 10 dní před konáním rezervovaného termínu.
  • Storno nebo přeložení kurzu je možné s poplatkem 500 Kč, pokud je oznámeno alespoň 7 dní předem.

Hodnocení podniku

4,9/5 (299 hodnocení)
Eva

Kurz byl skvělý a lektorka úžasná! :-) Skvěle vysvětlené funkce fotoaparátu. Nejlepší bylo, že jsme si vše opakovali několikrát za sebou i focení s modelkou. :-)

Břetislav

Darováno – a výsledek je nadšení a spokojenost :)

Simona

S kurzem jsem byla maximálně spokojená. Teorie byla srozumitelně vysvětlena a vyzkoušena v praxi. Odnesla jsem si mnoho užitečných informací. Kurz doporučuji :-)

Hodnocení podniku MojeFotoškola

Hodnocení podniku MojeFotoškola

4,9/5 (299 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ivana

Instruktorka byla místy nepříjemná. Jedna paní z kurzu odešla, jelikož instruktorka nebyla na jiný typ fotoaparátu připravená a prakticky se paní nevěnovala, i když měla jiný typ fotoaparátu povolený.

24. 5. 2017
Petr

Vše v pořádku

19. 12. 2016
Blanka

Fotil jsem už dlouho myslel jsem že mě to nepřekvapí…ale naopak… přečetl jsem hromady knih… ale nic nebylo tak moc príma a nic mě tolik nedalo jak navštívit kurz..

jo strašně to rychle uteklo…

7. 11. 2016
Alojzy

vše do podrobná vysvětleno , vynikajicí lektor , skvěla atmosfera

7. 11. 2016
Petr

Skvělý dárek pro manželku..Celkově byla s fotokurzem nadmíru spokojená a všem vřele doporučuje…

25. 10. 2016
Bmuzik

přístup , ochota . prostředí

10. 10. 2016
Jiri

Kurz byl určen pro začátečníky, což já nejsem. Ale kdybych byla, ocenila bych trpělivost lektora, přehlednost a malou obsažnost, která nezahlcovala. Považuji to jako dobrý start, pro ty kteří chtějí nakopnout k lepšímu focení, chtějí konečně pochopit, co mohou udělat pro lepší fotku.

Co se týče formy vedení kurzu – vyhovovala by mi menší skupina (nás bylo 8). Přenos předávaných teoretických informací bych uvítala formou obrazových příloh. Když už řešíme kompozici, ocenila bych řešení více kompozičních situací (dvě a více osob v záběru apod.).

19. 9. 2016
Soňa

Byla jsem jedním ze sedmi účastníků na sobotním kurzu a naprostá spokojenost. Kurz byl ještě lepší, než jsem očekávala. Získala jsem spoustu nových informací, naučila se ovládat fotoaparát a na Petrově si tak mohla focení vyzkoušet na krásné a hlavně trpělivé modelce. V kurzu vládla přátelská atmosféra, Květka zodpověděla všechny naše zvídavé otázky, můžu jen doporučit!

19. 9. 2016
Dana

Byla jsem nadšená!!!

16. 9. 2016
Riegerova

učitel byl příjemný a dobře vysvětlující fotoprofesionál, příjemná atmosféra.

8. 9. 2016
František

Perfektní.

7. 9. 2016
Simona

S kurzem jsem byla maximálně spokojená. Teorie byla srozumitelně vysvětlena a vyzkoušena v praxi. Odnesla jsem si mnoho užitečných informací. Kurz doporučuji :-)

7. 9. 2016
Břetislav

Darováno – a výsledek je nadšení a spokojenost :)

5. 9. 2016
P

Foto kurz Tlačítko po tlačítku I naprosto splnil má očekávání. Za rozumnou dobu kurzu vyhraněnou jsem pobral tak akorát informací, které v člověku zůstanou – hlavně kvůli praktickému zkoušení a opakování. Určitě mohu doporučit jak naprostým začátečníkům, tak lidem, kteří již chvíli fotografují, ale potřebují si určité postupy doujasnit – otevřou se jim obzory a zjistí, co mohou zlepšit apod. Pochvala lektorovi Lubomírovi – vše běželo jak na drátku!

30. 8. 2016
Jana

Byla to dobrá zkušenost :-), mnoho jsem se toho přiučila a poznala nové lidi.;-) Skvělý zážitek, naše letkorka Květka byla úžasná, krásně nám vše vysvětlila :-) Focení s modelkou bylo super. Určitě doporučuji pokud se chcete posunout dál. A mě to určitě posunulo, ale chce to jen fotit a fotit získávat více zkušeností více praxe.

24. 8. 2016
Iva

Fotokurz mi dal přesně to, co jsem chtěla. Už nejsem jen amatér. Konečně rozumím jednotlivým tlačítkům a vím, jak co nastavit. Lektor Lubo byl úžasný, kamarádský, vše vysvětlil a ukázal. Člověk se nemusel bát zeptat a připadat si nějak trapně. Byla zde příjemná přátelská atmosféra plná pohody a díky tomu příjemně strávený sobotní den.

18. 8. 2016
Eva

Kurz byl skvělý a lektorka úžasná! :-) Skvěle vysvětlené funkce fotoaparátu. Nejlepší bylo, že jsme si vše opakovali několikrát za sebou i focení s modelkou. :-)

21. 7. 2016
Roman

Příjemně strávený den s příjemnými lidmi.
Lektorka Květka vše podrobně vysvětlila a několikrát zopakovala. Nesmím také zapomenout na úžasnou modelku Katku :-) Prostě fajn den. Díky!

18. 7. 2016
Lenka

Super strávená sobota, doporučuji!

12. 7. 2016
Erika

Výborný kurz, příjemná lektorka, srozumitelně vše vysvětlí, fajn atmosféra, doporučuji!

12. 7. 2016