Kategorie

MojeFotoškola

4,9 / 5 (292 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Byla jsem jedním ze sedmi účastníků na sobotním kurzu a naprostá spokojenost. Kurz byl ještě lepší, než jsem očekávala. Získala jsem spoustu nových informací, naučila se ovládat fotoaparát a na Petrově si tak mohla focení vyzkoušet na krásné a hlavně trpělivé modelce. V kurzu vládla přátelská atmosféra, Květka zodpověděla všechny naše zvídavé otázky, můžu jen doporučit!“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky MojeFotoškola

Hodnocení podniku MojeFotoškola

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,9/5 dle 292 hodnocení
Bmuzik

přístup , ochota . prostředí

10. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jiri

Kurz byl určen pro začátečníky, což já nejsem. Ale kdybych byla, ocenila bych trpělivost lektora, přehlednost a malou obsažnost, která nezahlcovala. Považuji to jako dobrý start, pro ty kteří chtějí nakopnout k lepšímu focení, chtějí konečně pochopit, co mohou udělat pro lepší fotku.

Co se týče formy vedení kurzu - vyhovovala by mi menší skupina (nás bylo 8). Přenos předávaných teoretických informací bych uvítala formou obrazových příloh. Když už řešíme kompozici, ocenila bych řešení více kompozičních situací (dvě a více osob v záběru apod.).

19. 9. 2016
Užitečné? Ano
Soňa

Byla jsem jedním ze sedmi účastníků na sobotním kurzu a naprostá spokojenost. Kurz byl ještě lepší, než jsem očekávala. Získala jsem spoustu nových informací, naučila se ovládat fotoaparát a na Petrově si tak mohla focení vyzkoušet na krásné a hlavně trpělivé modelce. V kurzu vládla přátelská atmosféra, Květka zodpověděla všechny naše zvídavé otázky, můžu jen doporučit!

19. 9. 2016
Užitečné? Ano
Dana

Byla jsem nadšená!!!

16. 9. 2016
Užitečné? Ano
Riegerova

učitel byl příjemný a dobře vysvětlující fotoprofesionál, příjemná atmosféra.

8. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (224)

Podobné podniky