Hotel Na Mlýně

3,5 / 5 (50 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Klidné prostředí.“

Velmi příjemné ubytování v samém srdci Orlických hor. Jedná se o nové, moderní, čisté a klidné ubytování, ve kterém je cítit rodinný duch. Najdete zde krásné pokoje, letní terasu ke klidnému posezení, restauraci, kde si pochutnáte na domácí kuchyni i prostory pro radostné hrátky Vašich nejmenších. Odpočinout si a nabrat nové síly můžete v naší nové relaxační zóně. K dispozici jsou Vám masáže, vířivá vana pro 1 osobu, rašelinové obklady i inhalátor pro posílení Vašeho zdraví. Hotýlek svou nabídkou a polohou potěší milovníky přírody, sportu i ty, kteří na dovolené potřebují wifi a televizi.

Dnešní nabídky Hotel Na Mlýně

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Na Mlýně

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ivana

Hezké prostředí, klidné okolí.

Na snídaně je nutno si přivstat, jinak se nenajíte. Jídlo se nedoplňovalo, chybělo i nádobí. Večeře jako ze školní jídelny, značně nízkorozpočtové, ale dalo se sníst.

16. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Klidné prostředí.

11. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
M

– Pěkná, klidná lokalita
- Venkovní terasa s herními prvky vhodnými zejména pro děti, hřiště pro volejbal

– Kvalita ubytování (při příchodu v koupelně tekoucí silně rezavá voda, odpadlý roh obložení, nedostatky v úklidu, během týdenního pobytu nevynesen odpadkový koš)
- Kvalita nabízené stravy jen průměrná až podprůměrná (snídaně – základní výběr, spíše levnější suroviny, patrná snaha zpracovat veškeré zbytky; večeře – velmi slabé polévky, průměrná hlavní jídla, opakující se dezerty /kus melounu/)

10. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dasha

Okolní krajina

* penzion je v ďolíku u silnice – na vycházky to moc není – nutno dojet někam autem
* na celý penzion je jedna paní, která není ještě dostatečně informovaná o hostech. Nám byly nabízeny večeře, které jsme neobjednávali, veškeré bonusy k voucheru (lahev vína, aktivity) jsme nedostali – nicméně nejsme z těch, kteří by personál upozorňovali, spíše je nám tiše trapno…
* staré vybavení pokoje – nefunkční TV (na to nám bylo řečeno, že paní televizím nerozumí…)
* wifi nefunkční
* snídaně tristní – poslední den např. káva, která byla tak slabá, že jste viděli na dno hrnku
* za nás prostě nikdy více

Vyjádření partnera
Hotel Na Mlýně Před 10 dny

Dobrý den, mrzí nás,že se vám u nás nelíbilo a je jen škoda,že jste to neřekli našemu personálu,mohli jsme
vše napravit (mimo to je zde kuchařka,provozní,paní na úklid a pomocník při údržbě a servírka),kteří se snaží být v zázemí jedná tak, aby nerušil naše klienty a přitom byli vždy ´´po ruce´´. Veškeré aktivity co nabízíme,také plníme,jen je potřeba se zeptat nebo o ně si říci neboď,jak jste si všimli,tak klientů k nám jezdí opravdu hodně a ne všichnu mají v ceně to co vy,tudiž je potřeba říci třeba servíce,provoznímu,....pokud vám ji nedonese automaticky, např. láhev vína,či o půjčení koloběžek atd.atd.
Wifi,pardon,je možná slabší,zvláště když se připojí cca 35 lidí v podvečerních hodinách,ale proto jsme zřídili na každém patře zesilovače signálu,které by toto měli vyřešit.
Skutečně některé ženy nerozumí ovladačům na Tv a věřte nám,že Tv ladíme velmi často.
Snídaně je naše domena a velmi přísně se ohrazuji proti vašemu napadení a urážkám.
Naštěstí jsou desítky klientů,kteří nám toto potvrdí a tak zcela nerozumíme vašemu jednání. Snad schválnost,závist nebo možné by bylo dobré si promluvit s vašim protějškem doma neboď to co jsme byli nuceni odposlechnout,protože se to prostě nedalo neslyšet, to co probíhalo mezi vámi,tak vám řeknu : to byla síla.
Přeji vám i vaší rodině do budocna klid a pohodu.

9. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Klidne, ciste a rodinne prostredi. Mily lide.

Mozna bych zvysila kvalitu snidani, ale to jen do budoucna

4. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (23)