Kategorie

Penzion Ve Srubu

4,1 / 5 (49 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ubytování ve srubu je kvalitní a krásné. Pokoj byl krásně vyhřátý. Snídaně dostačující, možnost celodenního uvaření si čaje, kávy, případně kakaa výborná. K dispozici také pivo, limo (z náchodského pivovaru a výborné, za velmi pěknou cenu) a víno. Moc ochotní a vstřícní majitelé.“

Rodinný penzion 4 km od Náchoda mezi Orlickými horami a Krkonošemi, v krásném Kladském pomezí.

Dnešní nabídky Penzion Ve Srubu

Hodnocení podniku Penzion Ve Srubu

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Mich

Krásný, útulný srub umístěný v horském prostředí.

Škoda, že celkový dojem zkazil sám pan majitel, který by se měl naučit, jak se chovat k jeho hostům.. Ať už při příjezdu nebo při odjezdu

Vyjádření partnera
Penzion Ve Srubu Před 16 dny

Děkujeme za hodnocení našich velmi mladých hostů. Myslíme, že zde není zrovna na místě kdo poučuje o chování. Škoda, že není přesně specifikováno o co šlo. Vážíme si všech našich klientů, ale jsou meze, za které nelze jít.

17. 11. 2016
Užitečné? Ano
Miloš

Krásný srub

První snídaně byl plesnivy chleba,naštěstí byl i rohlík

Vyjádření partnera
Penzion Ve Srubu Před 16 dny

To snad nemyslíte vážně? Pečivo se kupuje každý den čerstvé. Je tedy zajímavé, že jste měli plesnivé pečivo, to by ho museli mít plesnivé všichni. Předchozí hodnocení je za stejné období. Proč jste na to tedy neupozornili na místě, u snídaní jsem byla a ptala se je-li všeho dost a v pořádku. Není mi opravdu jasné co toto má znamenat a proč? Vzhledem k tomu, že zbylé pečivo se suší a nechá tvrdnout pro koně, bylo lehce zkontrolovatelné, že žádné plesnivé pečivo podáváno nebylo. Je toto pro nás????

16. 11. 2016
Užitečné? Ano
Hana

Ubytování ve srubu je kvalitní a krásné. Pokoj byl krásně vyhřátý. Snídaně dostačující, možnost celodenního uvaření si čaje, kávy, případně kakaa výborná. K dispozici také pivo, limo (z náchodského pivovaru a výborné, za velmi pěknou cenu) a víno. Moc ochotní a vstřícní majitelé.

Vyjádření partnera
Penzion Ve Srubu Před 20 dny

Děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se zas někdy nashledanou.

14. 11. 2016
Užitečné? Ano
Robert

I když je špatné počasí, tak zažijete vynikající relax - srub na Vás přímo dýchá přírodní energií.:-)
Na pokojích je teplo i po ránu, ráno vždy nachystaná dobrá snídaně, všude čisto a útulno.:-)
Srub je umístěn na polosamotě, takže budete mít soukromí i pocit většího bezpečí, než blízko města.
Venku potěší Vaše děti také koťátka a velmi hodný pejsek pana majitele
V okolí je nespočet zajímavých míst na výlety pro všechny věkové kategorie(nestihnete to ani za 2 týdny:-) - ve srubu máte k dispozici mnoho letáků se zajímavými místy.

Pouze drobnost ohledně wifi signálu - ten je pouze na chodbě. Pokud chcete wifi na pokoji, doporučujeme si vzít sebou Repeater(opakovač signálu).

Vyjádření partnera
Penzion Ve Srubu Před měsícem

Děkujeme za Vaše hodnocení. Je pravda, že nám žádný operátor nezajistí bezproblémový signál, máme dva druhy připojení, přez pevnou linku O2 i bezdrátový, ale ani na jeden se nedá spolehnout. Jistě by se to dalo řešit repeaterem a nejde ani o investicici v řádu několika set korun. Původním záměrem bylo umožnit našim hostům pohybovat se a spát v přírodním čistém prostředí, bez vlivu televize, internetu, telefonů a mikrovlné trouby. Tak aby si každý mohl od těchto hojně využívaných vymožeností alespoň o dovolené, nebo volnu odpočinout. Je pravda, že jsme od tohoto záměru museli částečně ustoupit, na žádosti hostů, kteří po tomto klidu neprahnou. Jsou tedy televize, mikrovlnka, i ten internet. Vzhledem k tomu, že dřevo je skutečně velký izolant těchto neblahých vlivů, což je již vědecky dokázáno, nechceme tímto prostředí srubu podstatněji "špinit". Možná příjde i doba, kdy k tomu názoru dojde více lidí a budeme schopni provozovat penzion jen pro tuto klientelu.
V tuto chvíli jsme schopni našim hostům na přání televizi z pokoje deinstalovat pro jejich zdraví spánek a kdo chce a je nezbytně pro něho nutné využít WIFI, má tedy možnost na chodbě. Není pro takové klienty dnes už ani problém mít internet ve svém mobilu a WIFi nepoužívat.

27. 10. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Všechno super

Vyjádření partnera
Penzion Ve Srubu Před 2 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení

19. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (25)

Podobné podniky