Kategorie

Penzion Ve Srubu

4,1 / 5 (62 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „naprosté soukromí, úžasná vstřícnost majitele, není co vytknout“

Rodinný penzion 4 km od Náchoda mezi Orlickými horami a Krkonošemi, v krásném Kladském pomezí.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Lyžování v tuzemsku, Pobyty pro cyklisty, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Penzion Ve Srubu

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Barcarola

nádherný srub
krásná příroda

slabé snídaně
nevlídné chování majitelů

Vyjádření partnera
Penzion Ve Srubu Před 17 dny

Složení snídaně- 2 druhy uzeniny, 2 druhy sýru, zeleninová obloha, máslo, 2 druhy džemu, jogurty, chléb, rohlíky - vše čerstvé - ráno nakoupeno v obchodě. Několik druhů čaje, káva rozpustná, turek. Mléko, kakao, citronka, džus. Pokud je tato snídaně nedostačující, nevím co obě dámy snídají doma.Jak jsem uvedela již v dřívějších odpovědích speciální přání je třeba předem domluvit. Je zvykem podávat snídaně od 8 hod. Na přání klientek bylo vyhověno i s podáním snídaně v 6.30 hod. , jak si SMS zprávou objednaly. Na snídani však nebyly ještě ani v 7 hod. Naše hosty neobtěžujeme klepáním na dveře, nebo hlídáním na chodbě, kdy vyjdou z pokoje. Při odjezdu proklouzly bez předání pokoje a klíče nechaly pohozeny venku na stole. K nevlídnému chování majitelů mohu uvést - ochotně jsem 2x měnila termín rezervace, kdy z důvodu nemoci bylo vyhověno ke změně. Patrně nebyla přijata prosba a je považováno za nevlídné chování "naše prosba, aby se obě klientky u dveří přezuly ze zablácených bot." Po celém penzionu jsou koberce u vstupních dveří rohož, kde se všichni hosté přezouvají do domácí obuvi. Na naši prosbu nereagovaly a chodily ve venkovních botech po penzionu, takže jsme je musely žádat 2x.

5. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Iveta

Krasny srub, krasny pokoj

Vse bylo slyset z vedlejsich pokoju
Mys na pokoji
Maly vyber na snidanich

Vyjádření partnera
Penzion Ve Srubu Před 29 dny

Děkujeme za Vaše hodnocení. O tom, že dřevostavba je něco jiného než zděný dům jsem již odpovídala. Je to prostě tak. Myš na pokoji - nemohu zcela vyloučit, jsme u lesa v přírodě a bráníme se tomu 4 kočkami a pastičkami, nic víc se asi proto dělat nedá. Nepromenádují se u nás běžně, ale stát se to může.
Malý výběr při snídaních, je záležitost názoru a náročnosti, také zvyku stravování. Uzeniny, sýry, džemy, zelenina, máslo. Chléb, rohlíky. Nápoje- různé druhy čaje, káva rozpustná i turek, mléko, kakao, džus. Je možné, že někdo snídá pestřeji nebo jinak. Není však problém se předem domluvit na typu a obsahu snídaně. Nelze se zavděčit všem lidem. Jsme malý penzion se čtyřmi pokoji max. 12 osob - nejsme velký hotel, kde jsou při více klientech i jiné možnosti, tak, aby se nespotřebované jídlo zbytečně nevyhazovalo a mohlo spotřebovat např. do jiného jídla. Jsou naši hosté, kteří již při rezervaci hlásí, že jsou např. vegetariáni, nebo mají na některé jídlo alergii. Pak se snažíme upravit pro ně snídani tak, aby vyhovala. Vše je pouze o komunikaci. Jsme malý rodinný penzion.

26. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Romana

naprosté soukromí, úžasná vstřícnost majitele, není co vytknout

Vyjádření partnera
Penzion Ve Srubu Před měsícem

Děkujeme, jsme potěšeni Vaší spokojeností.

15. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Magdaléna

Vše bylo naprosto úžasné. Všude čisto, pan majitel velmi milý, obětavý a usměvavý. Ihned po příjezdu nám vše vysvětlil – kde pro nás bude ráno připravena snídaně (naprosto vše v pořádku, velmi chutné a čerstvé), co vše máme k dispozici (měli jsme k dispozici úplně vše)… V kuchyňce plná chladnička nápojů (pivo, víno, limo) plus pochutiny za poplatek, velmi jsme uvítali možnost uvařit si kdykoli během dne kávu, čaj (3druhy), kakao – zdarma. Cokoli jsme potřebovali, ochotně ihned vysvětlil… Měli jsme velké štěstí, že jsme byli ve srubu sami, tudíž sami sobě pánem. Velmi milé překvapení byli koně v ohradě, se kterými jsme trávili také hodně času. Mohu jen doporučit, balzám na duši.

Vyjádření partnera
Penzion Ve Srubu Před měsícem

Děkujeme za hodnocení. Je to povzbudivé do další práce. Velice nás potěší, pokud od nás hosté odjíždí spokojeni a odpočatí. Těšíme se zas někdy na Vaší návštěvu.

11. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Immom

roubenka

matrace v pokoji by chtěly vyměnit, byl cítit rošt,
a nedalo se regulovat topení, také tato fotka mě nechala v naději, že se mohou děti plácat u chalupy, což nakonec nebyla pravda. Je focena z příjezdové cesty, špatný signál tv asi nebude vyloženě jejich chyba, jinak spokojenost

Vyjádření partnera
Penzion Ve Srubu Před 2 měsíci

Mrzí nás hodnocení za 3. Všichni klienti si chválí čistotu a pořádek který na srubu je. Paní Ř. již při příjezdu hlásila, že jsou všichni 4 nemocní, tak je jedno, jestli mají ležet doma nebo na srubu, když mají zaplaceno. "Vyměnit matrace - byl cítit rošt" Není třeba měnit naprosto nepoškozené matrace se svlékacími povlaky, které jsou dle potřeby dávány do čistírny. Ano byl velmi cítit pot s postelí i celého pokoje a vše muselo včetně polštářů a dek být dáno do čistírny. Mohl být tak cítitit jejich vlastní pot v nevětrané místnosti. Regulovat topení ve srubu se opravdu nedá, ale dá se větrat! Zima určitě být nemohla. Všechny děti které na srubu zatím byly si okolo srubu hrály, jezdily i na pekáčích a podob. Děti paní Ř. se "okolo chalupy plácat nemohly" neboť byly nemocné. Co se týká signálu máme satelit, momentální vyšší moc neovlivníme.

8. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (32)

Podobné podniky