Kategorie

EM Studio

4,6 / 5 (67 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „fajn masérka“

EM Studio je nově otevřené masérské a cvičební studio v Brně-Líšni. Najdete zde kromě masáží také osobní tréninky, sálové aktivity, výživové poradenství a mnoho dalšího.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Fitness

Hodnocení podniku EM Studio

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,6/5 dle 67 hodnocení
Jana

fajn masérka

13. 5. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Vše

12. 5. 2016
Užitečné? Ano
RosŤa

Profesionální přístup
pěkné prostředí

Hodnocená nabídka: Osobní trénink s trenérem
25. 4. 2016
Užitečné? Ano
Irena

příjemné prostředí a milá paní masérka a hlavně masáž

2. 2. 2016
Užitečné? Ano
Lívia

uterní Bodystyling s Ivetou nebyl spatný :)

Bohužel studio nemůžu doporučit. Nebyla jsem spokojená, důvody:
- Mnoho lekcí se zruší nebo se ani neotevře, protože není dostatek přihlášených osob, o zrušení se dozvíte sms jenom pár hodin před začátkem lekce, vy sami však musíte zrušit lekci 12 hodin dopředu (co je správně) ale když se stane, že nemůžete dostavit nemilosrdně Vám škrtnou vstup na permanentce (i když tam chodí málo osob a ten škrtnutý vstup jim dělá jen špatnou reklamu)
- Kvalita některých cvičících dle mého názoru není moc vysoká (doma na video jsem si zacvičila lépe :( )
- Určitě nákup nezopakuju, permanentku, kterou jsem si zakoupila jsem nestihla ani využít. Částečně z vlastní viny (chodila jsem radši cvičit jinde nebo doma) ale z části i pro to, že se realizovalo z celého rozvrhu jen několik hodin (kde se hlásilo dostatek lidí)

Vyjádření partnera
EM Studio Před 10 měsíci

Dobrý den, podmínky pro využití permanentky, její platnost a veškeré storno podmínky, máme uvedeny na stránkách a platí stejně pro všechny klienty (jistě jste o nich věděla již při nákupu permanentky). Co se týče rušení lekcí, tak to se bohužel někdy stane, nicméně je to už jen ve velmi málo případech a snažíme se, aby se lekce co nejméně rušily. Přesto pokud není nahlášeno dost lidí, dáváme klientům vědět smskou, aby nemuseli zbytečně jezdit. Pokud jsou lekce zrušeny z naší strany, snažíme se případně klientům vyjít vstříc prodloužením platnosti permanentky.
Naši lektoři jsou kvalitní a lekce vedou dobře, ovšem každému vyhovuje něco jiného a tak je možné, že Vám daný styl lektora nesedl. Nenapsala jste o kterého lektora jde, proto nemohu více reagovat.

4. 1. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (8)

Podobné podniky