Hotel Antýgl

4,2 / 5 (353 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Krasny pobyt v hezké přírodě. Pekne ubytovani i ochota personalu pri rezervaci. “

Šumava

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Víkendové pobyty, Lyžařské pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Antýgl

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Mária

Krasny pobyt v hezké přírodě. Pekne ubytovani i ochota personalu pri rezervaci.

20. 3. 2016
F

Spokojenost s výběrem prostředí i lokality , personál ochotný, komunikativní se zájmem o spokojenost klientů což se projevilo již při domluvě rezervace.

20. 5. 2015
Andrea

Kouzelná poloha

Velikonoční pobyt 2015. Pokoje nejsou udržované a nevypadají čistě uklizené, jsou zatuchlé. Koupelny nemají odvětrávání, takže plíseň, nedoplněný toaletní papír. Na konci zimy a na začátku jara, kdy je venku sníh: nefunkční topení, neuschly nám mokré věci, topení hřálo asi tak od 18. do 22. hod., utržené žaluzie, nefunkční wifi na pokojích. Udržba majitelům asi nic neříká. Kuchyně: vše nad 100Kč se doplácí, takže nelze hovořit o polopenzi, když do 100Kč jsou jen ovocné knedlíky a svíčková, které ani pak nejsou. Kuchyně asi nemá digestoř, takže veškeré výpary z vaření a smažení v restauraci, a tím pádem pálení očí, nechutně načichlé oblečení atd. Zbytečně složitá a drahá jídla jako králík, kachna, atp. stačila by nějaká cenově dostupná klasika. Obsluha nic moc. Na místě, kde je klec s ptákem loskutákem ráno snídaně, bedlivé oko si nemůže nevšimnout peří a výkalů v okolí, nehygienické! Co se na snídani sní, už se nedoplňuje. Spousta stížností i v knize přání a stížností, které si ale hosté můžou přečíst až na místě, ale asi slouží jen ke čtení, protože změny žádné. Personál si hostů moc nevšímá, dokonce demonstrativně utírá prach nebo luxuje za jejich přítomnosti. Neupravená přístupová cesta k hotelu, sice upozornění vzít s sebou řetězy, ale co chodci? Kamarádka si tam zlomila ruku, paní předtím koleno, kamarádi málem autem spadli ze stráně, nezájem pomoct, ověřeno na správě NP Šumava, neexistuje zákaz posypat přístupovou cestu štěrkem nebo popelem a arogantní reakce personálu v odpovědích na Slevomatu a Facebooku svědčí o tom, jak si zde váží hostů. Všechno dělají služby a zde mají hodně co zlepšovat, aby se sem lidé vraceli.

27. 4. 2015
Jitka

Příroda, ubytování i restaurace.

Nelíbila se nám neposypaná příjezdová cesta, na které jsem si při pádu na náledí zlomila ruku, půl hodiny před tím jiná paní koleno. Vím, že je zákaz sypání solí v této lokalitě, ale ubytovatelé se nenamáhali ani vyjít ven, když na stejné cestě auto kamaráda při vyjíždění dostalo smyk a zůstalo zapadlé mimo cestu, kde hrozil i pád se srázu. S takovou lhostejností jsme se dlouho nesetkali. Nebýt souseda, který nám nabídl popel na posypání, tak jsme auto nevyprostili.
Škoda, tyto zážitky nám zkazily dojem z jinak hezkého pobytu.

Vyjádření partnera
Hotel Antýgl Před 3 roky

Dobrý den,
lokalitu hotelu jste si zvolili sami a mohli jste si zjistit jaký je k nám přístup, když je hotel umístěn v lese.
S tím, že nesypeme kopec nebyl nikdy žádný problém lidé vědí že jedou na hory a pro jistotu si berou řetězy.
Opravdu v národním parku nebudeme ničit přírodu natož si pod kola trhat větve ze stromů.
Slečna servírka Vám sdělila že Vám někoho pošle na pomoc, ale samozřejmě naši zaměstnanci mají svou práci a nemůžou běžet hned jakmile nějaký host potřebuje vytáhnout auto.
hotel Antýgl

10. 4. 2015
Marta

krásný hotýlek na samotě, výborná kuchyně, byli jsme i s pejskem a vše bylo absolutně bez problémů, velmi milý personál, slovo „problém“ snad ani neznají – byli jsme moc spokojení a skvěle jsme si odpočali

3. 4. 2015

Další hodnocení (9)

Podobné podniky