Kategorie

Hotel Lesní dům

3,8 / 5 (941 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Přístup a ochota personálu“

(Hotel Neuwaldhaus) - Bavorská Ruda

Dnešní nabídky Hotel Lesní dům

Hodnocení podniku Hotel Lesní dům

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Marcela

Poloha a okolí penzionu. V blízkosti mnoho možností na vycházky a turistické trasy.

Zařízení pokojů a koupelny zastaralé. Chyběl ovladač na televizor, ale na ten byl stejně tak malý, že se na něj dalo koukat max. z 1 metru. Malé polštáře, na žádost o polštář navíc se personál netvářil moc nadšeně, ale nakonec jsme ho dostali. V penzionu jsme strávili 4 noci a úklid pokoje proběhl až 3. den. Večeře nic moc (řízek, sekaná, kuře na paprice, poslední jídlo také něco s omáčkou), ale vše přesolené, zeleninový salát ani jednou. V 10:00 se zamykají společné prostory.

19. 7. 2016
Užitečné? Ano
Ilonka

V tomto hotelu jsme již po druhé a pokaždé jsme nesmírně spokojeni. Proběhla změna majitele a personálu. Nový personál neuvěřitelně milý a ochotný, cokoliv jsme potřebovali nebyl problém a vše urychleně zařídili nebo se aspoň pokusili jakým koliv pro nás vhodným způsobem vyřešit.
Pro děti úplně ideální místo v létě i v zimě. Uvnitř úžasný dětský koutek a venku dětské hřiště. Ve městě muzeum mašinek. Na sjezdovky na obě strany kousek.
Za nás prostě TOP!!! A pojedeme zas.

Dnes
Užitečné? Ano
Stephan

We are a family with two kids and had separate bedrooms. There was a kids playroom which was well equipped, clean and kept them busy. Also the pool billard, table football and hockey was great fun for the 6 year old.
There were a few families with kids, so nobody was annoyed and they could even make friends.
The hotel personnel was very friendly and helpful.

The food was good, the choice could have been better.

Včera
Užitečné? Ano
Jirinasobiskova

Přístup a ochota personálu

Včera
Užitečné? Ano
Eva

Nádherná príroda a skvelé dobrodružstvo:-) Keďže viem plynule nemecky, tak som si to tam užila:-) V národných parkoch sa bolo na čo pozerať, jeden bol dokonca zadarmo, platili sme len za parkovanie auta.

Ubytovanie taký priemer, ťahali sme sa s kuframi na druhé poschodie peši, saunu využil len partner, a nebol s ňou moc spokojný. Inak nič také, čo by sa dalo vytknúť.

22. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (384)

Podobné podniky