Kategorie

Hotel Lesní dům

3,8 / 5 (870 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „ubytování“

(Hotel Neuwaldhaus) - Bavorská Ruda

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Pobyty pro cyklisty, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Hotel Lesní dům

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Tom

Jedině tak snad dobrá snídaně.

Nechápu jak někdo může psát, že je to tam nádherné a se vším je spokojen. Pokoj kde nešli zavřít balkonové dveře, koupelna,když pominu prasklé umyvadlo a pár dlaždic,dveře co nešli zavírat tak voda tekla. Večeře, kde nebyl ani výběr a kvalita otřesná. Oba dny jsme měli na stole děravý ubrus, ale to je jen malá věc. Samostatnou kapitolou jsou výlety, kde si z úžasného katalogu složeného z letáků mnohdy ani ne v češtině můžete vybrat parádní výlet - stezka v korunách stromů vzdálená jen asi 50km, prohlídka pivovaru v němčině, výlety po okolí kde ani nebylo napsáno jak se kam nejlépe dostat. Alespoň že fungoval internet a vše se dalo najít. Dobré bylo i to, že se v restauraci platilo v eurech(možná by stálo za to se někde alespoň zmínit). Celkový zážitek z této idylky opravdu vynikající a opravdu nedoporučuji.

3. 12. 2015
Užitečné? Ano
Marcela

Poloha a okolí penzionu. V blízkosti mnoho možností na vycházky a turistické trasy.

Zařízení pokojů a koupelny zastaralé. Chyběl ovladač na televizor, ale na ten byl stejně tak malý, že se na něj dalo koukat max. z 1 metru. Malé polštáře, na žádost o polštář navíc se personál netvářil moc nadšeně, ale nakonec jsme ho dostali. V penzionu jsme strávili 4 noci a úklid pokoje proběhl až 3. den. Večeře nic moc (řízek, sekaná, kuře na paprice, poslední jídlo také něco s omáčkou), ale vše přesolené, zeleninový salát ani jednou. V 10:00 se zamykají společné prostory.

19. 7. 2016
Užitečné? Ano
MARCELA

ubytování

Dnes
Užitečné? Ano
Kateřina

Rodinná atmosféra, příjemní zaměstnanci, čisté a uklizené pokoje. Pěkné okolí.

Jídlo průměrné, chuťově dobré, ale není možnost vybrat si večeři z více pokrmů, takže buď to jíte nebo máte smůlu.

Včera
Užitečné? Ano
Janasefrhansova

Krásné ubytování,výborné jídlo,v střícný personál

Včera
Užitečné? Ano

Další hodnocení (348)

Podobné podniky