Kategorie

Hotel Rustikal Dětenice

4,6 / 5 (1437 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Byl to opravdu skvělý zážitek a mohu jen doporučit.

Určitě plánujeme i další návštěvu.“

Dnešní nabídky Hotel Rustikal Dětenice

Hodnocení podniku Hotel Rustikal Dětenice

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Soňa

představení v Krčmě bylo fajn, to je asi jediné pozitivum.

bohužel nám nebyla umožněna prohlídka zámku, pekla, z pivovaru jsme taky moc neměli moc na nás pospíchali, že prý mají hned další prohlídku. Prohlídky byly zrušeny prý kvůli nemoci, toto nám vzkázali z recepce hotelu, kde jsme byli ubytováni. žádná kompenzace, omluva.

21. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Byl to opravdu skvělý zážitek a mohu jen doporučit.

Určitě plánujeme i další návštěvu.

13. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Sbdkneifl

Vše

10. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Mkvesek

Tak když už se ptáte na tento voucher, respektive zážitek, tak napíšu na rovinu naše (mé a přítelkyně pocity). Dorazili jsme ve čtvrtek cca kolem 16h. Hotel jsme našli (v obci je toto jediné místo, kde to „žije“), ubytovali se, pokoj pěkný, prostorný, čistý, koupelna menší, sprcha a wc. Pro mě jako chlapa úplně v pohodě, pro mladou dívku jako přítelkyni tak nějak, ok. Chtěli jsme absolvovat prohlídku pivovaru, prohlídku „Pekla“ a prohlídku zámku. Nic z toho prý není možné, vše až zítra, tj. pátek dopoledne. Narušilo nám to plány, protože jsme mysleli, že se vyspíme, dáme snídani a v 11h opustíme pokoj a pojedeme pryč. No zpět k večeru. V krčmě jsme měli být v 18h…dorazili jsme cca 18:10. Pro všechny hlásím, ne každému toto místo může vyhovovat, beru to, vím kam jedu, načetl jsem to z webu a věděl. Ale přes to si myslím, že je fajn zažít středověk, podobu, místo, mluvu, ale vysloveně urážky jednotlivých hostů slovy jako „hovado/a, " apod. se mi zcela nezamlouvá…a to sám nejdu pro ostré slovo daleko… mluvila tak jen některá osoba, například obshluha za barem super, přesně středověk, dají to pocítit, mluví s námi tou danou mluvou, ale zrovna u nich si člověk uvědomí, že to jde i bez SPROSTÝCH urážek. Čekal jsem, že mi někdo řekne "ty hovado“ a podobně a seknul bych ho tam normálně a nekompromisně, když už středověk, tak se vším..a jak říkám, na hrubý pytel hrubá záplata. K jídlu: menu celkem ok, jídlo chutné, ale díky za menu ve voucheru, protože když se podívá člověk do jídeláku, tak je to nesmysl..polévky 70–80 Kč, jídla 300, 400 i 600 Kč za jedno jídlo, no jsem z RPahy zvyklí na různé, ale tady to jídlo a de facto ani místo nemá takovou přidanou hodnotu, aby si mohli říci o takové peníze…Nehledě na pivo, světlé 54 Kč, tmavé 59 (nebo 59 a 69, už si přesně nepamatuji) a když vám nezachutná, tak žádné jiné, žádné není…tak buď „chlastej nebo vypadni“… Co se týká zábavy, tak také takové, nevím, člověk možná čekal více, asi lepší nečekat…středověké boje 4 šokovných šermířů, to ano vtipný byl fakír, ale jinak vtipy a sexuální narážky prvoplánové a již dopředu víte co na tom či tom „má být vtipné“.
Po večeři na hotel, na pokoj, ještě že jsme byli s přítelkyní, to byla největší zábava pak na pokoji…
A dále..ráno…snídaně 7–10h, šli jsme cca 9:15…a nechci si jen ztěžovat, ale snídaně byla porod:-)! nekecám a uvádím přesně: poslední 4 ks bílých rohlíků, jedna marmeláda, plátková šunka, sýr a nejvíce plátků vysočiny… kafe z termosky, s mlékem ušlo. Ale bohatá snídaně??? to fakt neee…to opravdu ne ee. :-)) Po snídani chcek-out věci do auta a následovaly prohlídky „Pekla“ to je vtipné a sexy průvodkyně…(pro děti vtipný výklad), pak prohlídka pivovaru s ochutnávkou piva (!) což je nesmysl, když za chvíli sedám do auta a odjíždím..pivo/jízda? nee díky. Paní průvodkyně ale super! Perfektní ženská „krev a mlíko“ a super výklad, ví toho fakt nesmyslně moc a to samé na zámku! Tam jsem byl již podruhé a těch informací a vtipné! To bylo snad úúplně nejlepší! Za to díky!
Kdybych to měl shrnout, tak dobrý, není to špatný, to ne, za ty peníze to asi stojí, ale podruhé bych to neabsolvoval a doporučit to tak 50/50…co člověk to názor, jasný, tak užívejte a třeba budete mít bohatšíííí sníííídani :-)))) Mějte se! S pozdravem Martin.

Napsal jsem svůj komentář výše…zde bych se opakoval…

3. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Aleš

Pěkný program, super zažitek, rychlá obsluha

Opravdu bídné jídlo ( na talíři kousek ohřátého uzeného, ohřátá klobása, mini kousek uzeného kuřete a mini kousek gril. kuřecího, kousek ražniči a asi 1/4 kukuřice tak že převážně jenom ohřátá uzenina, asi to dávají těm, co mají voucher . Ať raději poníží voucher o to otřesné jídlo, každý si tam stejně min. večeři dá a alespoň si vybere dle svého. To co nosili ostatním zákazníkům kteří si objednávali dle svého byl úplně jiný levl.

11. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (348)

Podobné podniky