Kategorie

Hotel Rustikal Dětenice

4,6 / 5 (1227 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Úžasný zážitek, skvělí lidé vytvářející příjemnou atmosféru. Výborné jídlo, večerní program na jedničku. Všem doporučuji!“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Pobyty v Česku a okolí, Netradiční ubytování

Hodnocení podniku Hotel Rustikal Dětenice

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Daniela

Úžasný zážitek, skvělí lidé vytvářející příjemnou atmosféru. Výborné jídlo, večerní program na jedničku. Všem doporučuji!

Dnes
Užitečné? Ano
Jaroslav

Byl to opravdu skvělý zážitek.

Včera
Užitečné? Ano
Zuzana

Středověký program se prolínal celým večerem, o zábavu bylo tedy postaráno a v krčmě nám moc chutnalo lokální pivo i podávané pochutiny

Včera
Užitečné? Ano
Janaadamkovicova

Ubytování v hotelu Rustical bylo perfektní. Víc se nám líbilo ve Středověkém hotelu, kde bylo více překvapení - jakoby suché WC, sprcha v podobě konvičky, sláma na chodbách a hlavně slovník personálu, který nás bavil.

Vzhledem, že bylo po sezoně a nedalo se posedět venku, byli jsme na večeři ve Středověké krčmě a tentokrát jsme byli zklamáni jídlem - tuhé suché maso, klobása nebyla čerstvá, navíc hrozné teplo a tma. Program byl dobrý. Vzhledem k podmínkám jsme vydrželi pouze 2 hodiny.

21. 10. 2016
Užitečné? Ano
Vladimír

Zámek díky novému majiteli velmi hezky rekonstruován, pivo je také pitné, program je sice dost dlouhý ale velmi slušný stále se něco děje. Peklo je také hezky upravené a pekelník jako skutečný.

Nemám připomínek

18. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (312)

Podobné podniky