Hotel Casanova

3,8 / 5 (247 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velmi příjemný a klidný hotel s možností snídaní. Pěkné okolí. Mnoho možností výletů. Doporučuji Milešovku, Lovošť (bohužel restaurace na Lovišti zavřená)“

Hotel Casanova se nachází v klidném prostředí parku jen pár desítek metrů od historického centra města Duchcov. Návštěvníkům je zde k dispozici infrasauna pro 2 osoby, masáže, oplocené parkoviště a možnost uschovat kola nebo lyže. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a wi-fi připojením k internetu.

Dnešní nabídky Hotel Casanova

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Casanova

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Nikča
Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ivo

Velmi příjemný a klidný hotel s možností snídaní. Pěkné okolí. Mnoho možností výletů. Doporučuji Milešovku, Lovošť (bohužel restaurace na Lovišti zavřená)

Absence restaurace v hotelu, ale v okolí je kam na jídlo zajít. Doporučuji restauraci efko, velmi levná a chutná kuchyně.

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Romana

Super😊

18. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Vladislava

Nádherne okolí a zámek

V hotelu špatne funguje televize …a infra saunu si zarezervujte ihned. …s tím byl problém …

17. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Alena

milí lidé, krásné okolí, bazén v Altenbergu není aquapark, -ale uzpůsoben pro starší a nemocné- rehabilitační, – byla jsem s otcem, kterému je 81 let- bylo to pro něj výborné. ale pro děti ne, v hotelu snídaně odpovídající úrovni hotelu.

špinavý pokoj- za postelí asi sto let neuklízeno, jinak povlečení dobré. infrasauna- není sauna, ale jen ohřev, protože nemůžete se klasicky saunovat, není pro to uzpůsobeno, nemožnost oběda a večeře v hotelu nebo blízko něj. špatný název pro rehabilitační lázně- není aquapark, není určeno pro děti, žádné skluzavky apod, . co si pod tímto názvem představují klienti. neoznačený vjezd pro parkování, neoznačený hotel z hlavní silnice, snídaně nebyla v ceně, což je běžné.
běžná cena za ubytování neodpovídá kvalitě hotelu.

14. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (116)

Podobné podniky