Kategorie

Hotel Jana****

4,0 / 5 (808 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Wellness uplne super.“

Dnešní nabídky Hotel Jana****

Hodnocení podniku Hotel Jana****

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Zdeňka

V hotelu byl klid. Vybavení pokoje bylo také dobré. K dispozici výtah, wellness, vyhřívané lavice ve wellness byli super.

Celkově jsme byli spíše zklamaní, v létě jsme byli na Slovensku ve čtyřhvězdičkovém hotelu s wellness, tak jsme čekali stejnou úroveň, ale vůbec se nedalo srovnávat. Tento hotel dle mého názoru rozhodně na čtyřhvězdičkový nemá. Z venku moc pěkně nevypadá, ani jeho okolí nic moc. Příplatek za manželskou postel na pokoji 300 za noc. Hlídané parkoviště by u takového hotelu mělo být též samozřejmostí a to bez příplatku. U bowlingu bylo docela dlouho špinavé nádobí od předešlých zákazníků, do wellness již druhý den nebylo ani čisté prostěradlo, které se navíc muselo platit. Ve wellness buď v Kneipově chodníku byla jeden den voda, která měla být teplá spíše podobná té studené, druhý den tam nebyla pro jistotu voda žádná, když jsme na to upozornili recepci, vodu napustili, ale nehlídali si, kolik jí tam je, takže zase málem přetekla..Navíc tam asi omylem zhasli, takže jsme tam byli v naprosté tmě, takže jsme opět volali na recepci, jelikož tam nebyli žádné vypínače, abychom si rozsvítili sami. Chyběl ochlazovací bazének. Ve vířivce také často nebyla teplá voda. Jídlo v restauraci na snídani bylo pořád stejné, menší výběr a málo doplňované, welcome drink nám ani slečna neřekla jaký je, až jsme se zeptali, řekla nám, že Bohemia sekt, přičemž jiná servírka u vedlejšího stolu hned nabídla buďto martini nebo Bohemia sekt..To že člověk nemá stůl sám pro sebe by ještě šlo..Ale že si objednáme večeři a asi po hodině se musíme připomenout s tím, že údajně špatně funguje tiskárna, přitom evidentně to bude nekvalitním personálem, jelikož čísník vypadal dost zmateně, navíc k nám po každé došel někdo jiný, tak v tom měli asi pěkný zmatek. Bowling byl postarší, takže nám připodalo, že koule lehce zahýbali. Jídlo vůbec neodpovídalo údajné úrovni hotelu, ale jíst se dalo. Při odjezdu i na recepci byla nezkušená recepční, nevěděla si rady s příplatkem za manželskou postel a neměla se s kým poradit, takže to chvíli trvalo, pak nám navíc napočítala o 600 více a musela nám to na naše upozornění vracet. Když jsme chtěli koupit naušnice z výlohy, také nevěděla co s tím, naštěstí jí pak došel někdo na pomoc.

27. 1. 2016
Užitečné? Ano
Adriana

Líbilo se nám všechno, není nic, co bychom mohli vytknout.....wellness bezvadný, jídlo taky super, na pokoji všechno fungovalo tak, jak má, personál jak na recepci, tak v restauracích byl příjemný…pobyt jsme si užili :)

Včera
Užitečné? Ano
Gabriela

ochotný personál, rezervace bez problémů, jídlo chutné, wellness menší

na 4hvězdičkový hotel bych čekala větší komfort, na záchodě prasklé splachovadlo, u vady prasklá kachlička. Tříchodová večeře – chutná ale malé porce

17. 1. 2017
Užitečné? Ano
Anna

Bezplavková zóna byla dost nepříjemná, příště zvolím raději jinou variantu

16. 1. 2017
Užitečné? Ano
Adamgasperak86

Wellness uplne super.

Zklamala nas bohuzel kuchyne.

15. 1. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (338)

Podobné podniky