Sporthotel Olympia***

3,7 / 5 (254 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Poloha, personál se snažil vyjít maximálně vstříc. Prodávají skvělý med. Hotel jako takový odpovídá stavu, kdy je před rekonstrukcí – změna majitele apod. Poté to bude moc pěkný hotel.“

Sporthotel Olympia*** se nachází v malebné šumavské lokalitě a svým hostům nabízí komfortní pokoje a lahodné pohoštění v hotelové restauraci.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty, Aktivní pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Sporthotel Olympia***

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Matěj Mathy

Nic

Všechno, doporucil bych vubec za takovou cenu nekupovat a vubec tam ani nelezt. Hotel hnusny pokoje spinave a i smradlave buh vi kdy tam nekdo uklizel a na jidlo je lepsi se najist nekde jinde az na snidane na tech se neda nic zkazit.

21. 9. 2017
Jan

Poloha, personál se snažil vyjít maximálně vstříc. Prodávají skvělý med. Hotel jako takový odpovídá stavu, kdy je před rekonstrukcí – změna majitele apod. Poté to bude moc pěkný hotel.

wc, polofunkční výtahy, kvalita a rychlost wifi u recepce

21. 9. 2017
Knihovnahr

Bezvadná lokalita na kola, personál ochotný, domluva při rezervaci bez problémů. Pokoj a jiné prostory čisté. Celková spokojenost. Děkuji všem.

Starší vybavení. Chyběla mi lednice.

18. 9. 2017
Lucie

Mohli jsme si vzít s sebou velkého psa – to byl hlavní důvod výběru tohoto hotelu. Jinak jídlo bylo fajn – snídaně i večeře…

Jak už tady bylo několikrát řečeno, hotel je to starý a odpovídá tomu i vybavení. Matrace na posteli byli sice celkem nové, ale nekvalitní a proleželé. Koberec s fleky, díra ve sprcháči… Ale jinak celkem čisto…

11. 9. 2017
Michaela

Psala jsem reklamaci z vašeho portálu a dnes jsem právě chtěla volat, jestli už se to nějak řeší. Měla jsem problém s odesláním z telefonu, v příloze byly i fotky. Ubytování bylo naprosto příšerné. Už z místa jsem volala, jelikož jsem to chtěla řešit s nimi a odkázali mě na vás. Měla jsem posalt mail, což jsem se domnívala udělala.

11. 9. 2017

Další hodnocení (66)

Podobné podniky