Zámek Čechtice

4,2 / 5 (1007 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Krásného prostředí, klid, pěkné pokoje, hodnějak jídla. Naprostá spokojenost“

Dnešní nabídky Zámek Čechtice

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Zámek Čechtice

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jirkova

velice ochotný personál, zejména pan Dotlačil, jehož ochota a profesionalita je příkladná.

pokoje classic v podkroví – chybí žaluzie. Jestliže je vedro, celé odpoledne a tím pádem i večer je v pokojích velmi teplo.

Vyjádření partnera
Zámek Čechtice Před 21 hodinami

Vážení hosté,
děkujeme za komentář. Váš návrh bereme na vědomí a pokusíme se s tím něco udělat. Budeme se na Vás těšit opět příště. S pozdravem
Living Venues

27. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Veronikalenochova

Uniková hra, prostory, pokoje, okolí.

Po příjezdu na Zámek Čechtice jsme dostaly
po třetí hodině pokoj, do kterého se nedalo dostat. Řešení po několika výzvách přišlo až kolem deváté hodiny, s tím, že pro nás bohužel žádný volný pokoj nemají a budou nás muset přesunout do města vzdáleného cca 70 km. Nakonec se pokoj naštěstí ještě našel. Jako omluvu jsme dostaly šampaňské a zmrzlinu. Personál nebyl moc ochotný a příjemný. Raut, okoralé jídlo, zmrzlinový bar žádný. Úniková hra byla příjemná, ale bohužel personál nedorazil na smluvenou hodinu, musely jsme opět čekat. Opravdu tento pobyt nebyl dle našich představ.

25. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martina

Vynikající jídlo, všeho dost, personál ochotný, ubytování skvělé

Téměř žádné informace ohledně únikové hry, která byla skvělá, jen jsme bohužel neslyšeli žádný příběh, nebo, pro neznalé těchto her, jak postupovat

22. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Helena

Jídlo bylo dostatečné a dobré

Stalo se, že jsme přišli (vícero hostů) na snídani v v 8.00 hod a snídaně tam vůbec nebyla. Nebo Kuchař pracoval společně s číšníkem na zahradě, nebo v recepci nebyla recepční, protože byla na baru. Uklízečka neuklízela v pokojích a tudíž neměnila ani ručníky, což v tom vedru bylo opravdu nutné. Venku na terase stály špinavé stoly, podělané od holubů (bylo jich tam dost). Od minulého večera použité sklenice, popelníky plné nedopalků. Koupelna a postele byly v pořádku ale okna se nedala skoro celý den otevřít. Hned pod oknem byla silnice, kde projíždělo mnoho aut a k vuli nákladním vozům to nešlo nejenom , že to byl hrozný rámus, ale také smrad z výfuků. Na chodbě mezi okny spousta mrtvých much. V restauraci, kde na stolech bylo občerstvení: nakrájené melouny a ananas, také jiné ovoce, sendviče dorty a koláče, bylo spousta much a mušek i jiný hmyz a to celý den. Upozornila jsem na to recepční, ale reagovala uraženě. Nakonec jsme jeli o den dříve domů. V Místě, kde je hotel není nic co by stálo za podívanou, ale protože máme auto zajeli jsme do Jindřichova Hradce, Pelhřimova a Červené Lhoty. Což vlastně děláme vždy. Prostě nesedíme na jednom místě.

22. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Voda

Úniková hra, večeře byla výborná.

19. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (463)

Podobné podniky