Kategorie

Zámek Čechtice****

4,3 / 5 (868 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Jídlo fantastické, pokoje čisté a útulné, prostředí a přístup personálu skvělé. Navíc jsme měli tvořivé dílny což byla dobrá zábava.“

V zámeckém hotelu Čechtice**** se budete cítit jako páni. Hotelové pokoje jsou elegantní, velmi dobře vybavené a samozřejmě útulné. V zámecké restauraci převažuje česká klasika z čerstvých surovin. Oblíbenou činností hostů je návštěva relaxačního centra. Zde na vás čeká sauna, vířivka, odpočívárna a samozřejmě masáže. Na zámku je ale také půjčovna kol, pétanque, stolní tenis, a další zábavné aktivity. Přijeďte a prožijte tu výjimečné chvíle.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Zámek Čechtice****

Hodnocení podniku Zámek Čechtice****

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Milena

Mimořádně přátelské přijetí ve vkusném stylovém prostředí uzpůsobeném i pro velmi náročného hosta, každá zabijačková specialita byla velmi chutná, lákavá vzhledem i vůní, jedinečná, řezník je mistrem svého řemesla, naše oči by stále chtěly nabízené lahůdky z vepříka (ovar, mozeček, prdelačka, gulášek, výpečky, žebra, řízečky v mandlové krustě, jitrnice, tláča, škvarky ....) vč. tradičních osvědčených příloh (výtečné bramborové placičky, chlebíky, pečivo apod. a také okurky, rohy, cibulky, zelenina ...) a také luxusních sladkostí (buchty, báječný štrůdl, různé bábovky, mufiny ...), všeho bylo stále dostatek, pohledné, stále usměvavé a příjemné servírky v dobových kostýmech vše umocnily, prostě SUPER zážitek.

nelze vůbec nic vytknout

31. 1. 2016
Užitečné? Ano
Barbora

Jídlo fantastické, pokoje čisté a útulné, prostředí a přístup personálu skvělé. Navíc jsme měli tvořivé dílny což byla dobrá zábava.

Vyjádření partnera
Zámek Čechtice**** Před 3 dny

Vážení hosté,
Velmi Vám děkujeme za tak pozitivní hodnocení. Celý tým Zámku Čechtice je velmi polichocen. Snažíme se denně podávat maximální výkon a nasazení k dosažení spokojenosti hostů a velmi nás těší, že se Vám pobyt u nás líbil!
Těšíme se na Vaši příští návštěvu a uděláme vše pro Vaši naprostou spokojenost.
S přáním hezkého dne,
Jana Todorova
Quality & Control Manager
jana.todorova@livingvenues.com

22. 10. 2016
Užitečné? Ano
Tompeli

Dobrý den.Ubytování na urovni a stravování velmi dobré kuchař je podobný herci Ivanu Trojanovi timto zdravíme celý persolál.Těšíme se naviděnou Dvořáčkovi.

nevim

Vyjádření partnera
Zámek Čechtice**** Před 10 dny

Vážení Dvořáčkovi,
Velmi Vám děkujeme za čas, který jste si našli k Vašemu velmi pozitivnímu hodnocení. Celý personál je velmi polichocen. Snažíme se denně podávat maximální výkon a nasazení k dosažení spokojenosti hostů a velmi nás těší, že se Vám pobyt u nás líbil!
Těšíme se na Vaši příští návštěvu a uděláme vše pro Vaši naprostou spokojenost.
S přáním hezkého dne,
Jana Todorova
Quality & Control Manager
jana.todorova@livingvenues.com

6. 10. 2016
Užitečné? Ano
Novak

Celkem pěkně zrekonstruovaný zámek.

Bohužel kuchař zřejmě ještě není doučený. Veškeré maso bylo tvrdé, nepropečené i ryby, jídlo bez chuti a ještě ho bylo málo. Kdo přišel déle, měl smůlu. Kombinace nedovařená ryba bez chuti a tvrdá červená čočka byla opravdu hrozná a ani krupicová kaše s kousky krupice nebyla zrovna lákavá, jako i polévka minestrone, kde zelenina byla jen špatně vařená místo restovaná, opravdu příliš nelákala. Celou sobotu jsme měli žaludeční potíže po páteční večeři, takže jsme se nemohli zúčastnit ani tvořivých dílen a ani jít na snídani. Na nádvoří ležel jeden zrovna uhynulý holub a jedna mršina holuba, na chodbách se v neděli válelo celé dopoledne špinavé ložní prádlo. Sauna v pořádku, vířivka jemně zelená. Za pět tisíc bych si představovala lepší servis, třeba jako v hotelech Morris, které jsou cenově srovnatelné. Jezdíme často na víkendy po Čechách, ale tenhle byl poměr cena a služby zatím nejhorší.

25. 10. 2016
Užitečné? Ano
Zuzana
25. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (392)

Podobné podniky