Hodnocení podniku  Penzión Štrba

4,3/5 (33 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Do penzionu Štrba jsme přijely jako kamarádky, že si jedeme Tatry užít. Při příjezdu nás sice žádné velmi milé přivítání nečekalo, protože na dveřích bylo napsáno zazvoňte, tak jsme zazvonily a čekaly kdo nám přijde otevřít, přičemž se paní přiřítila, že ty dveře si máme po zazvonění samy otevřít, ale takovým ne moc přátelským stylem to jsme byly trošku zaskočeny, poté, ale check-in proběhl v pořádku.
Pokoj čistý, hezký. Po 1. noci jsme měly pokoj dopoledne znovu uklizený i čisté ručníky. Po 2. noci už ne. 3. den jsme už odjížděly.
Snídaně formou bufetu byly v pořádku- výběr skvělý, jen nám chybělo ovoce:)
Večere byly jasně dané polévka, hl. chod a menší dezert. Škoda, že není na výběr ze dvou jídel, protože ne každý má chuť na guláše a omáčky… ale jídlo musíme hodnotit dobře.
Wellness- vířivka plná pěny to jsme byly trošku taky šokované, ale nakonec jsme neřešily a užily si to-dostanete láhev jahodové (hodně sladkého) sektu a k tomu plastové kelímky, to nám přišlo jako vtip, ale bohužel nebyl:D skleničky by udělaly určitě lepší dojem;)
Do penzionu bychom se i vrátili pokud se pár věcí vylepší:) hodnotíme pobyt jako 7/10 pokud chcete jen někde přespat a užít si tatry ve skvělé lokalitě, tak to bohatě stačí:)

5. 8. 2020
Eva R.

Příjemný personál, ubytování – hezké, čisté pokoje, nové vybavení, super balkón, wellness – hodina skvělého odpočinku a relaxace

Strava – snídaně ok, večeře – malé porce, muž se z ní nenají, nic co by nadchlo (chuťově školní jídelna)

Doporučení: místní restaurace – škoda posezení (zahrádky) venku

1. 8. 2020
Daniel

👍

20. 4. 2020
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.