Hotel President****

Budapest, Hold u. 3-5.

„Luxusně vybavený hotel ve vynikající lokalitě, skvělá snídaně, milý personál, kávovar na pokoji.“ — Jakub, Před 4 měsíci

„Luxusně vybavený hotel ve vynikající lokalitě, skvělá snídaně, milý personál, kávovar na pokoji.“ — Jakub, Před 4 měsíci

O nás

Hotel President**** je elegantní hotel s vlastním wellness centrem a výbornými službami. Hotel se nachází v úplném centru města, na jedné z nejelegantnějších ulic, uprostřed kulturních památek a vládních institucích. Hotel svým hostům nabízí 106 jedinečně zařízených pokojů, splňujících všechny požadavky.

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Hotel President****
Hold u. 3-5., Budapest, 1054 (zobrazit na mapě)

Hotel President****

Hold u. 3-5., Budapest, Maďarská republika 🇭🇺

Vybavení a služby
Bezbariérový přístup
Wi-Fi zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Fitness
Vlastní restaurace
Domácí zvířata nejsou povolena
Sauna
Vířivka
Dětská postýlka (dostupnost si ověřte)

Hodnocení podniku

4,5/5 (22 hodnocení)
Leona

Pokoj, wellness, snídaně a večer na střešní terase

Radek

Možnost posezení na střešní terase s výhledem na Budapešť.
Pozornost hotelu – shodou okolností jsme slavili narozeniny a šampaňské připravené od pokojové služby společně s přáním od manažera hotelu byly nečekaným a velmi milým překvapením.
Snídaně jsou nadstandardní – velmi bohatá i chutná nabídka

Řada pokojů v přízemí s oknem do vnitrobloku (ze strany hotelu nazýváno jako „dvůr“) – nevadilo by, kdyby právě v přízemí nebyla tedy nutnost mít neustále zatažené závěsy, jinak je do pokoje vidět přímo do postele a při nezavřené koupelně i tam :-)
Popis hotelu uvádí, že pokoje jsou vybaveny „sprchovým koutem a vanou“. Spojku „a“ bych tedy nahradil „nebo“, jinak je popis velmi zavádějící. Těšil jsem se, že si dám právě vanu.
Jídelní zázemí je situováno do prostor v podzemí – žádná okna a prostředí je tedy pouze s umělým osvětlením. Při snídani by člověk uvítal denní světlo.

Jakub

Luxusně vybavený hotel ve vynikající lokalitě, skvělá snídaně, milý personál, kávovar na pokoji.

Zvláštně umístěné okno do společného průchozího balkonu ve vnitrobloku, kterým je vidět přímo do pokoje, pokud není zcela zatažené. Nevnímám to ale jako velký nedostatek, spíše jako poznámku.