Wellness Hotel Patince****

Patince, Patince 431

„Nabídka splnila očekávání, neomezený přístup do bazénu, čistota, hezké prostředí ve vnitrobloku. Klidná lokalita v přírodě, v blízkosti Dunaje.…“ — Jitka, Před 12 měsíci

„Nabídka splnila očekávání, neomezený přístup do bazénu, čistota, hezké prostředí ve vnitrobloku. Klidná lokalita v přírodě, v blízkosti Dunaje.…“ — Jitka, Před 12 měsíci

Výlety v okolí

Ukázat další výlety Zobrazit na mapě
Wellness Hotel Patince****
Patince 431, Patince, 946 39 (zobrazit na mapě)

Wellness Hotel Patince****

Patince 431, Patince, SK 🇸🇰

Vybavení a služby
Parkování zdarma
Wi-Fi zdarma
Bereme karty
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Vezměte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Fitness
Vnitřní a termální bazén
Vlastní restaurace
Domácí zvířata: 10 €/noc
Půjčovna kol
Sauna
V blízkosti aquaparku

Hodnocení podniku

4,3/5 (12 hodnocení)
Radek

Perfektní personál.

Okolí hotelu

Jitka

Nabídka splnila očekávání, neomezený přístup do bazénu, čistota, hezké prostředí ve vnitrobloku. Klidná lokalita v přírodě, v blízkosti Dunaje. Nedaleko byly pozůstatky římského tábora.

Personál nebyl tak přátelský, jako bychom očekávali, očekávali bychom větší informovanost při příjezdu. Personál nestíhal plně obsloužit kapacitu restaurace.

Ivana

Super bylo: dámy na recepci, hotel, dětský koutek, pan číšník v restauraci, který nás vřele uvítal, uklizeno, připravené postele, bar, koktejly, bazén…
Luxusní bylo jídlo !!! A v saunách jako pozornost jablíčko, to oceňujeme nejvíce, takové drobnosti dokážou zpříjemnit pobyt o 100%, masáž a služby na výběr.

Nepříjemný byl pan dozorce v saunách, působil jako bývalý dozorce ve věznici, choval se nepříjemně, arogantně, byl protivný a takové drobnosti dokážou velmi znepříjemnit pobyt.
Nelíbilo se nám, že nemohli děti do sauny v čase, ve kterém jsme chtěli sauny využít, je to omezující. V té době jsme pak nemohli prakticky saunu využít vůbec. Navíc, když jsem viděla, jak nepříjemně vyhodil dozorce holčičku že saun, která byla klidná, milá, povídala si s námi, a nijak nerušila provoz, udělalo mi to nepříjemnou náladu.
Dále se nám nelíbilo omezení bazénu s termální vodou – zákaz vstupu pro děti do 6 ti let.
Pro informaci: V okolí nebylo nic v tomto období otevřeno, hotel je prakticky osamocen, v blízkém okolí žádná aktivita, musí se až do města.
K zamyšlení: omezení vstupu dětí do saun bychom změnili, pokud jsou klidné a neruší provoz, nevidíme důvod, proč by tam nemohly…