Kategorie

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty, All Inclusive, Pobyty v Česku a okolí

Hodnocení podniku Penzión Eland

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,1/5 dle 8 hodnocení
Ventusovaj

Pěkné prostředí i hotel, ochota při rezervaci, příjemný personál.

Nešla televize, ikdyž jsme několikrát urgovali nápravu.
Zlepšení rezervací na procedury - masáže a kosmetika.
Jiné řešení umístění jídla. Při příchodu do jídelny se čekalo, než si jiní hosté vyberou jídlo, abychom mohli projít.

13. 10. 2016
Užitečné? Ano
Helesic

Personál na úrovni, ochotný, profesionální,vysoká kvalita služeb.
Jediný problém : venkovní tenisový kurt

10. 10. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Paní na recepci byla milá a poradila nám když jsme se ptali na výlety v okolí atd. Kosmetika byla prováděna kosmetikou LR a rozetreni kremu žehličkou na obličej pomocí tepla a chladu.

Prostředí penzionu na me působilo venku neudržovaným dojmem, wellness zastaralé stupně v saunách neodpovídali tak jak mělo být místo 100°C bylo ve finské oba dny tak cca 60°C. Tapidarium je zavřené z důvodu rekonstrukce. Výrovka je nafukovací u bazénu ve vnitřním ale zakrytá plachtou jako nefunkční. Masér těch 30min masáže ani nedodržel. Všude na hotelu i v areálu byli hlavy a těla vycpaných zvířat. 🐗🐂🐺🐃Bylo to bizarní. 🙈🙈 Měli jsme to i pred pokojem na chodbách všude. Bylo tam toho neskutečně moc. Příjemně to rozhodně nepůsobilo.😲 A jídlo bylo na tři hvězdičky hodně slabé. Snidane krupice, volská oka, chleba ve vajíčku a nějaké pečivo. Večeře taky nic extra vždy dvě polévky a buchticky s krémem byli vytažené z mrazáku asi těsně před veceri protože se je nedalo ani rozkrojit.😕 Nehrála tam nikde v prostorách pro veceri ani jemné hudba takže atmosféra tam nebyla úplně pohodová.🙉 Dále v nabídce je vítal nápoj fytoterapie a míchaný nápoj ve finále se jedna o naprosto stejný nápoj a to nějaký džus rozmichany s ledem platkem pomeranče.a to je vše.🙀 Fytoterapie ma být ochutnávka sypaných čajů,kdy vám číšník má povykladat k čemu jsou určene. Mel pouze jeden a to mátový.🙈 Dali jsme si teda opět to same a to rozmíchany džus že snídaně na sto zpusobu 👌 minigolf si můžete zahrát na popraskanem hristi takze to musíte brát s rezervou.. do tenisu jsme se ani nepouštěli.... jinak na penzionu jsme se ráno probouzeli do oparu mlhy, ale když jsme vyjeli za město bylo nádherně takže chce si to priste líp promyslet a vybrat lepší místo na odpočinek🚗🍁🌳🗻víc fotek se nevlezlo bohužel mě to pustilo nadhrat jen jednu.

2. 10. 2016
Užitečné? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.