Pension Fortuna

3,9 / 5 (23 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Zapůjčení koloběžek, ochotný personál, čisté a příjemné ubytování.“

Pension Fortuna se nachází v malebné vesničce Halenkov, ve východní části vsetínského okresu, v typicky horské oblasti Horní Vsacko na Valašsku v Beskydech, ve výšce 425m n. m. Obcí protéká řeka Vsetínská Bečva. Penzion je situován ve středu obce s dostupností na autobusovou zastávku 50m, vlaková stanice je vzdálena 200m. Našim hostům můžeme zajistit dopravu od vlaku do pensionu a nazpět. V blízkosti se nachází nákupní středisko a pošta. Pension nabízí příjemné posezení v restauraci pro 30 hostů se zahrádkou o kapacitě až 80 osob a boční krytou zahrádkou s dětským hřištěm vhodnou pro maminky s dětmi. Tuto zahrádku také využíváme pro pořádání akcí, jako jsou zabijačky, každoroční kotlíkový guláš na Sv. Jiří, zimní opékání špekáčků a další. Restaurace pensionu je ideální pro pořádání firemních večírků, rodinných oslav, svateb, promocí, školení včetně zapůjčení diaprojektoru s plátnem. Pro menší oslavy nebo pracovní setkání můžete využít salonku pro 10 osob. Pro své hosty dále nabízíme možnost odpočinku v relax studiu s infrasaunou přímo v pensionu. Relax studio dále poskytuje služby, jako jsou relaxační a sportovní masáže, zábaly, kosmetika, mani/pedikúra, modeláž nehtů a prodlužování řas.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty, Pobyty pro cyklisty, Aktivní pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Pension Fortuna

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,9/5 (23 hodnocení)
Zuzana

KRAJINA

Špatná informovanost o možnosti využití vybavení apartmánu( zkryté vybavení pro vaření kávy ). Jídlo nebylo dle naši chuti.

16. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jan

Ubytování

Strava byla moc dietní dětské porce

15. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michaela

Jídlo slušné, ale hodně malé porce

14. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martin

moc pěkné, apartmán super, obsluha/majitelé pohoda, okolí nádherné… rádi se vrátíme

15. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
mastodont

Personál příjemný, ochotný, milá byla akceptace obsluhou zákazníkem navržené lehké večeře. Skvělá poloha penzionu (blízko jak zastávka autobusu, tak vlaku, obcí prochází zelená turistická značka a cyklistická stezka je hned za penzionem
Prostředí Vsetínské Bečvy je krásné.

Voucher obsahoval i bazén na zahradě apartmánu se zahradou, ovšem ačkoli i na konci září bylo počasí na koupání, po bazénu zbyl na zahradě jen kruh v trávě (viz foto). To bylo dost zásadní. Minimálně by měla být informace předem o této skutečnosti zaslaná zákazníkovi. Bazén byl při volbě voucheru dost zásadní věc. Kromě toho ani ostatní zaplacené služby voucheru (sauna, koloběžky, gril, o heslo na wifi se také muselo žádat) nebyly nabízeny automaticky (to že by třeba zůstaly nevyužity je jiná věc).

28. 9. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (7)