Expreska Praha Krč

Praha - Krč, Štúrova 1284/20

„Ještě jsem nedokončila, ale jsem velmi spokojená. Velmi vstřícný personál a cvičení – ještě nikdy jsem se u cvičení tolik nespotila.“ — Alena, Před 2 roky

„Ještě jsem nedokončila, ale jsem velmi spokojená. Velmi vstřícný personál a cvičení – ještě nikdy jsem se u cvičení tolik nespotila.“ — Alena, Před 2 roky

O nás

Expreska Praha Krč, je specializované Fitness pouze pro ženy. Nabízíme kruhové cvičení, cardio zónu a speciální hubnoucí studii Better Belly.

V Expresce se jedná o komplexní cvičební program, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního a silového cvičení zároveň. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá snižovat váhu. Během půl hodiny se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé a to v pravidelném intervalu třiceti vteřin. Můžete přijít kdykoliv a bez objednání. Vaše cvičení začíná ve chvíli, kdy přijdete. Nastoupíte na jakékoliv volné stanoviště a přesouváte se v kruhu stejným směrem jako ostatní.

Expreska Praha Krč
Štúrova 1284/20, Praha - Krč, 14200, Vstup z boku budovy po schodech (zobrazit na mapě)

Expreska Praha Krč

Štúrova 1284/20, Praha - Krč, Vstup z boku budovy po schodech

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 7:30–20:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Dagmar

Mily personal, skvela dostupnost, fajn prostredi

Bricho stale stejne

Veronika

Slečny na pobočce byly vždy milé, ochotné. Trochu jsem zhubla, cca 3 kg, přes bříško 3 cm, i na ostatních partiích 3 cm. Jestli cvičení Better Belly na bříško pomohlo, nedokážu říct. Spíš si myslím, že ke zhubnutí přispěla úprava jídelníčku, zvýšení pitného režimu a pravidelný pohyb 3× týdně. Ten pás na břiše asi až tak důležitý nebyl.

Až při hodnocení jsem si všimla, že jsem měla v ceně „profesionální měření a vážení na Tanita váze v hodnotě 500 Kč“. Vstupní měření proběhlo jen tak, že na váze mi změřili jen váhu (žádné další údaje jako bazální metabolismus či svalovou hmotu) a přeměřili krejčovským metrem. O závěrečné měření jsem se musela připomenout a každá slečna ho provádí jinak, tak jsem musela říkat, kde mi co a jak měřila ta předchozí. Vážení na Tanita váze opět jen kilogramy. Doma jsem se stejně musela přeměřit sama.

Alena

Ještě jsem nedokončila, ale jsem velmi spokojená. Velmi vstřícný personál a cvičení – ještě nikdy jsem se u cvičení tolik nespotila.