Penzion Družba

2,0 / 5 (4 hodnocení)

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty, Lyžování v tuzemsku, Pobyty pro cyklisty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Penzion Družba

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
2,0/5 dle 4 hodnocení
Zuzana

Milá paní majitelka, dobré jídlo, jídelna čistá, uklizená, celkem slušná lokalita.

V pokoji spousta prachu, koupelná velmi malá, ze sprchy netekla téměř žádná voda.

9. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petul

Nelíbilo se mi prakticky nic, protože jsme službu nevyužili, špatná organizace ze strany penzionu, neprofesionální jednání… Zakoupila jsem si termínovanou variantu, kde je jasně uvedeno, že je rezervace závazná a že se nemusí nikam volat (velikonoční termín), přišlo mi potvrzení že semnou počítají… Nikdo se neozval, že by bylo něco špatně , byli jsme s přítelem natěšení, vybrali jsme si výlety, které podnikneme v okolí a měl to být pěkný víkend, jakmile jsme přijeli do penzionu že se ubytujeme, bylo nám oznámeno, že s naší rezervací nepočítají a že pro nás nemají volný pokoj.. Stálo nás to benzín a hlavně celý víkend, jelikož jsme si už pak nic nemohli zařídit.............. Budeme samozřejmě reklamovat a požadovat náhradu.. Každopádně nedoporučuji ani náhodou!

28. 3. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Štefan

nic

vaše rezervace navzdory slibům nebyla potvrzena, po 3-hodinové cestě nám bylo oznámeno, že žádný pokoj nemají. Naštěstí provozní byla vstřícná a sehnala nám ubytování v jiném penzionu s tím, že to s nimi finančně vyřídí, slibované služby, jako sauna, internet atd tam však nebyly. Slevomat mně nadále nezajímá a budu se o něm negativně vyjádřovat i na sociálních sítích.

27. 3. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.
Kolotoč štěstíHledáte kolotoč štěstí?

Od teď máte kolotoč štěstí hned po ruce – nahoře v hlavičce pod tlačítkem