Chata Lesní Zátiší

2,5 / 5 (11 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Okolní příroda, nostalgické vzpomínky na studentská léta před 25-ti lety. Penzion je opravdu retro, je stále co zlepšovat…
Ochota majitele restaurace, výborná kuchyně!“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty, Lyžování v tuzemsku, Aktivní pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Chata Lesní Zátiší

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Pavla

Okolní příroda, nostalgické vzpomínky na studentská léta před 25-ti lety. Penzion je opravdu retro, je stále co zlepšovat…
Ochota majitele restaurace, výborná kuchyně!

Trochu nepořádek na chodbách, nevyvětraná restaurace. Je to velká škoda, protože je to jinak moc pěkný objekt. Ale majitelé se určitě snaží, jsou v začátku rekonstrukce a věřím, že časem z toho vybudují moc pěkný penzion. My jsme tam ale jeli hlavně za vzpomínkami a za přírodou, což to všechno se naplnilo.

Vyjádření partnera
Chata Lesní Zátiší Před 2 měsíci

Děkujeme za Vaší návštěvu.Od 15.7. již budou chalupu obývat nový nájemci kteří mají zkušenosti s prací na horách.Stále zlepšujeme naše služby a k 15.7 celý objekt má na starosti silná skupina a věříme že hosté slevomat.cz budou stále spokojeni jako to bylo před těmi to nájemci.

25. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pechanpavel

příroda

ubytování v katastrofálním stavu.

Vyjádření partnera
Chata Lesní Zátiší Před 2 měsíci

Dobrý den,dle recenzí se nedá říci že máme ubytování v katastrofálním stavu,jelikož klienty ze slevomatu si hýčkáme a ubytováváme pouze do nových rekonstruovaných pokojů.Děkujeme za Vaší návštěvu.

4. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kami

Penzion se nachází v nádherném klidném místě na konci Harrachova, odkud vede rovnou cesta do krás Krkonoš. Ubytování je čisté a nově zrekonstruované s vůní dřeva a historií. Budova je starší, takže tomu i odpovídají podmínky – doporučuji spíše pro nenáročné návštěvníky. :-)

Vyjádření partnera
Chata Lesní Zátiší Před 2 měsíci

Děkujeme za krásnou recenzi,hodně štěstí!

12. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Romana

Okoli, super sjezdovky

Ubytovani neodpovidalo popisu, nevyhovujici ubytovani, misto dvojluzkoveho pokoje trojluzkovy – oddelene postele, zanedbany stav budovy, wc a sprcha spolecna pro cele patro – hruzny stav

8. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Příjemný personál v restauraci. Jídlo výborné. Pokoje čisté.
Podzimní Harrachov je nádherný. Ubytování hned u KRNAPU.

Dle nabídky objekt prošel rekonstrukcí – to ano ale jen horní patro. Byli jsme ubytováni v pokoji před rekonstrukcí. Pokoj byl však čistý, uklizený – takže bez problému, jen tedy fotografie pokojů neodpovídají.
Nakonec nebyla možnost dokoupení polopenze.

Vyjádření partnera
Chata Lesní Zátiší Před 8 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení,a omlouváme se že nebylo možné dokoupení polopenze,ale zřejmě došlo nedorozumění.Polopenze u nás lze VŽDY DOKOUPIT ZA CENU 100,-KČ.Rádi Vám příště vyjdeme vstříc a budeme se těšit na případnou další návštěvu.Rekonstrukce probíhají postupně,a rádi Vás ubytujeme v nových pokojích.KLADEME DŮRAZ NA SPOKOJENOST NAŠICH HOSTŮ!!Naše chalupa je jedna z nejstarších dochovaných chat v Krkonoších a rekonstrukce jsou velmi náročné. Děkujeme za Vaší návštěvu.

2. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (2)