Kategorie

Boutique Gurmán

4,9 / 5 (301 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „chuťově vynikající.
Přikoupili jsme při té příležitosti i sýry.
Ochotná obsluha“

Boutique Gurmán v Ostravě Porubě. Prodejna se zabývá prodejem sýrů z Holandska, Itálie, Švýcarska, Francie, Řecka a dalších. Mezi další sortiment patří mimo jiné vína z vinic Pierra Richarda, Gerarda Depardieu, a pak také mnoho dalších delikates. Je také provozovatel e-shopu s dárkovými balíčky gurmanies.cz

Dnes otevřeno: 8:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Boutique Gurmán

Hodnocení podniku Boutique Gurmán

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,9/5 dle 301 hodnocení
Lucie

chuťově vynikající.
Přikoupili jsme při té příležitosti i sýry.
Ochotná obsluha

Dnes
Užitečné? Ano
Pavel

kvalita klobásek byla super

Včera
Užitečné? Ano
Ladislav

Parádní obchod, ve kterém se dají kouipit potraviny na které nejsme zvyklí, a které jsou pro nás, samozřejmě ,,obyč. lidi" stále ještě něco extra . Speciální sýry, výborné uzeniny i další , např. koření, které se nedají jinde koupit. Takže jsem si koupil nejen výbornou klobásu, ale i sýr, který jsem ještě neměl možnost nikde jinde ochutnat. Jinak max. spokojenost nejen s nabídkou, ale i s asi majitelem, který nám dal ochutnat s několika variant nabídky.
Zkrátka a dobře, jsem rád, že jsem mohl nahlédnout i do jiných nabídek potravin, než které máme z klasických letáků. A můžu potvrdit, že to byl opravdu výborný zážitek a díky panu prodavači i příjemný nákup. Děkuji za tuto nabídku a samozřejmě mám v plánu při jakékoliv nějaké příležitosti, kdy budu potřebovat něco extra, tak si tam samozřejmě zajedu nakoupit. I když to je pro mne cca 30 km.

0000000000000

24. 10. 2016
Užitečné? Ano
Josef

ochotný personál
kvalita průměrná

24. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Skvělá akce.... Super obchůdek, kde psn majitel vždy poradí s úsměvem... Jsem pravidelným zákazníkem... Takových obchůdků s kvalitními potravinami a skvělým msjitelemkdyby bylo víc!!!

22. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (101)