Jak vypadá den projektového manažera ve Slevomatu?

Jak vypadá den projektového manažera ve Slevomatu?

Slevomat HR 7. 6. 2016 Sdílet

Projektový manažer ve Slevomatu je pozicí velmi specifickou a v jiných firmách asi ani neexistuje. Projekťák je u nás zároveň tak trochu produkťákem a procesním managerem. Jeho jediným velkým projektem je Slevomat ze všech úhlů.

Je to pozice přímo na míru potřebám naší firmy a my jsme se nyní rozhodli Kačce, stávající projektové manažerce, najít posilu.

Kačka přímo na pozici projektového manažera ve Slevomatu pracuje více než roka abychom Vám tuto pozici více přiblížili, trochu jsme ji pro vás vyzpovídali.

Rozhovor s Kačkou

Petra: Jak vypadá tvůj den a jaké úkoly běžně řešíš?

Kačka: Každý můj den je trochu jiný. Kromě běžné agendy jako jsou pravidelné týdenní schůzky, kterých je nejvíce začátkem týdne v pondělí a úterý (schůzka celofiremní – číselná, týmová, s vedoucím produktu a finančním ředitelem) a tvoří hlavní kostru mého týdne se většinou věnuji aktuálním požadavkům.

Moje pracovní náplň závisí přímo na tom, co se aktuálně děje v produktu – jaké produktové změny a inovace se plánují (které buď ovlivní interní chod firmy nebo partnery) a já pak pro ty změny připravuji podklady – právní smlouvy, interní školení, feedback na produktové změny, informativní e‑maily partnerům.

Funguji jako spojka mezi produktem a ostatními odděleními. A nedílnou součástí mého dne jsou i běžné menší záležitosti, které je třeba si vyjasnit napříč týmy. Pokud něco nefunguje tak jak má, jsem první osobou, která problém filtruje a řeší dál s konkrétními lidmi.

Petra:S kým se v rámci firmy nejčastěji potkáváš a spolupracuješ?

Kačka: Nejvíce spolupracuji se svým týmem – oddělením péče o partnery, který se zabývá komplexní péčí o partnery, ať už to jsou produktové změny, pravidelný styk a e‑mailing a veškeré finanční a smluvní vztahy. Dále velmi intenzivně spolupracuji a komunikuji s týmem vývojářů, s jednotlivými týmy schvalovačů nabídek, obchodníky a oddělením financí.

Často také je třeba komunikovat i s oddělením zákaznické podpory. V této pozici jsem prakticky v kontaktu se všemi a to je na tom to hezký.

Petra: Co na tý práci nejvíc miluješ?

Kačka: To že to není monotónní, že se člověk stále něco učí, zjišťuje a každý den je trochu „výzva“ 😀

Petra: Jaká nejbližší výzva nového člověka na této pozici čeká?

Kačka: Všechno vůbec pochopit. 🙂

Kdybych to měla rozvést, tak pochopit komplexnost celého systému a adaptovat se na to, že vše se řeší rychle a tak trochu genericky.

Z toho plyne i to, že důležitou vlastností mého nového parťáka musí být samostatnost, schopnost reagovat na změny a nebát se jich. Musí to být kolega, který má rád lidi a rád si s nimi povídá a hledá řešení, a určitě člověk, co se nebojí dělat rozhodnutí a umí si sám hodně věcí zjistit a obstarat. A zbytek už ho naučíme.

Závěrem stačí už jen dodat, že kdo se na této volné židli projektového manažera vidí a nebojí se toho, ať se mrkne na požadavky na tuto pozici na www.slevomat.cz/prace a pokud to všude sedí, ať se nám ozve. Rádi se s ním potkáme osobně.

Volné pozice najdete tady

Slevomat HR

Slevomat HR

Přidejte se k nám, bude to jízda! Hodně se naučíte, zužitkujete své nápady a nebudou vás svazovat žádná korporátní pravidla. Máme výjimečnou firemní kulturu, neustále se rozvíjíme, říkáme věci na rovinu a podporujeme inovace i zdravé riskování. Rádi se s vámi podělíme o nasbírané zkušenosti, a to nejen o ty tuzemské, ale i zahraniční. Jsme totiž součástí mezinárodní skupiny Secret Escapes, která se specializuje na prodej luxusních pobytů po celém světě. Staňte se součástí našeho týmu i vy. Slevomat: Cesta k zážitkům i k nové práci.