Hotel Kempa obstál v zimě i v létě: vlastní sjezdovka, bosostezka i bazén s výhledem

Hotel Kempa obstál v zimě i v létě: vlastní sjezdovka, bosostezka i bazén s výhledem

MŮJ FIALOVÝ SVĚT 1. 10. 2018 Sdílet

Na severu Moravy, 40 kilometrů od Frýdku Místku, najdete vesničku Bukovec. Zapamatujte si to. Je tu totiž místo, které byste měli poznat. A je jedno, jestli v zimě nebo v létě. V místním 3* hotelu Kempa je krásně vždycky!

Mama blogerka Marie z blogu Můj fialový svět se s námi podělila o své zážitky ze dvou návštěv hotelu. Co ji okouzlilo a proč se sem hodlají s rodinou (děti 1 a 4 roky) vrátit?

Hotel Kempa jsme na doporučení navštívili dvakrát. V zimě jsme obdivovali vyladěný interiér, bohatě vybavený a čistý dětský koutek přímo v restauraci, dětskou hernu ve světlé prosklené místnosti s veškerým vybavením, které si jen pro děti dokážete představit včetně pohodlné sedačky pro rodiče. Je to nádherné, skutečně „baby friendly“ místo, kterých u nás není mnoho. Hotel má dokonce vlastní sjezdovku a je zde i lyžařská škola.  

V létě nám ještě o něco více vyrazil dech exteriér. Hotel má dvě velká dětská hřiště s pískovišti a prolézačkami. Obědvali jsme venku na sluníčkem vyhřáté terase, kde jsme se na jedné straně kochali výhledem do přírody a na krásně upravené okolí, na druhé straně nás zase velmi lákal bazén s vířivkou a saunou, ze kterého musí být hlavně v zimě naprosto úžasný výhled do zasněžené krajiny.

Kromě hřišť jsme se opravdu nad očekávání vyřádili na „bosostezce (chodník z různých povrchů, po kterém se chodí naboso), která je hned před hotelem. Kluci závodili, já si užívala masáž chodidel a Stella zdolávala překážky.

Taky jsme si nemohli nechat ujít Pohádkovou stezku, která moc bavila děti i nás dospělé. Je to takový roztomilý, jednoduchý, ale neokoukaný nápad. Chvíli jsme tedy dobývali hrad, pak jsem se stala ježibabou, projeli jsme se na labutích a navštívili jsme Šípkovou Růženku. Celou Pohádkovou stezkou se vinou úzké asfaltové silničky vhodné tak akorát pro kola, odrážedla, brusle nebo skate, kde jsme si užili taky spoustu zábavy. Myslím, že si tam děti se všemi těmi atrakcemi v pohodě vystačí i několik dní.

Vždy jsme se zde velice dobře najedli. Jídlo opravdu nemělo chybu a i servis byl perfektní. Tobíkovi jsme vybrali filé z dětského menu a moc mě potěšilo, když nám kromě dětské židle automaticky donesli i dětský příbor. Ačkoliv už se v ČR na východ nemůžete vydat dál, tahle výprava opravdu stojí za to. My vážně uvažujeme o tom, že Hotel Kempa navštívíme i potřetí!

A kdy se vydáte do hotelu Kempa vy? Prohlédněte si naši nabídku.

MŮJ FIALOVÝ SVĚT

MŮJ FIALOVÝ SVĚT

Jsem maminka dvou dětí, blogerka, která ve volných chvílích píše a tvoří mujfialovysvet.cz - blog o životě, mateřství, kosmetice, módě, knihách a všem, co nás baví