Užijte si hory v každém ročním období. Mama blogerka doporučuje Hotel Stoh ve Špindlu

Užijte si hory v každém ročním období. Mama blogerka doporučuje Hotel Stoh ve Špindlu

Mama live 12. 6. 2019 Sdílet

Ve Špindlerově Mlýně zažijete plno zábavy v každém ročním období. V zimě si užijete skvěle vybavené lyžařské středisko a v ostatních ročních obdobích zase výlety na vrcholky hor, lanové centrum nebo třeba bobovou dráhu. 

Špindl je plný útulných hotelů a do jednoho  z nich jsme na víkend poslali Katy z blogu Mama live. Hotel Stoh stojí přímo na sjezdovce, děti se vyřádí na hřišti i v dětském koutku a dospělí určitě ocení skvělý servis v restauraci a nádherné výhledy do krajiny.

Chceme vyrazit přes Slevomat do hotelu Stoh

Podívejte se na víkendové zážitky blogerky Mama live

Když jsme byli Slevomatem osloveni, abychom jeli otestovat hotel ve Špindlerově mlýně, byli jsme nadšení. Ani jedna Osička totiž ve Špindlu ještě nebyla. Přiznám se, že na hotely pro rodiny nahlížím každý rok jinak. Když jsme měli miminko, zajímal mě klid v hotelu, řešila jsem zatemnění, výtah, postýlku, dosah chůvičky. 

Po pár letech mě zajímala nabídka dětských jídel, dětský koutek a bazén, velikost pokoje a možnost přistýlek. Dětem jsou dnes tři a šest a jsem čím dál méně náročná. Jedí skoro všechno, na horách jsme nejraději venku, spíme celou noc a různě si postele měníme.

Hotel Stoh ale zcela jistě zařazuji do kategorie baby friendly. Proč?

Měli jsme k dispozici rodinné apartmá se dvěma manželskými postelemi, takže jsme se pohodlně vyspali úplně všichni. Výhled na potok byl balzám na duši, i když jsem se nejprve při otevření okna lekla, že tam „šíleně lije“ – potok zurčel jak o život 😀

V jídelně byl ke snídani výběr ze sýrů a uzenin, pečiva, musli a jogurtu, byl tam meloun, domácí bábovka a vánočka.

K večeři byla vždy tři jídla a vybrali a pochutnali jsme si všichni.

Ale! Největší tři benefity teprve přijdou. Hřiště pro děti vedle terasy. Dětský koutek. A David!

Na hřišti byla pro děti trampolína – po dlouhé době jedna se sítí, fungujícím zipem a schůdky. takže jsem se nebála, že děti vyletí při výskoku až na vrcholky hor. Pak tu byly prolézačky, houpačky, kolotoč, motorky. Na hodinu jsme o nich nevěděli a mohli jsme si v klidu dát kávu a welcome drink.

V dětském koutku u recepce, který byl vždy čistý a uklizený, si děti hrály po večeři. Těšily se na hračky, skluzavku a Krkonošské pohádky na dobrou noc.

A David? Číšník David, který s každým prohodil pár vět, který si okamžitě zapamatoval jména dětí, pro kterého nic nebyl problém a po oba dny sršel dobrou náladou? Tak ten zanechal prostě skvělý dojem. Barunka prohlásila, že jsme mu asi sympatičtí, ale jak jsem vysledovala, on byl milý na všechny hosty. Takového Davida do každého hotelu.

Hotel Stoh najdete přímo u lanovky a sjezdovky, takže na zimu naprosto ideální. Z centra Špindlerova Mlýna je to sem autem či autobusem asi 5 minut. Díváte se na hory a do zeleně a je to tu fakt malebné. Parkuje se přímo pod hotelem. Pár schodů k recepci a do pokoje si vyjdete, ale nic, co by se nedalo zvládnout.

A co jsme ve Špindlu podniknout? Zábavy v okolí je vážně plno, natočili jsme vám video s tipy na 5 aktivit, které u dětí nejvíc zabodovaly.

My si tu užili dva báječné dny, vy můžete také. 

Chceme vyrazit přes Slevomat do hotelu Stoh

Mama live

Mama live

Jsem máma dvou dětí, žena jednoho muže a píšu o nás. Jsem na mateřské čtyři roky a po dvou letech této super dovči mě začalo každodenní popíjení drinků s nohama na stole nudit. Tak jsem založila blog a začala psát. A když mi dojdou slova, tak to vyfotím, když nevím kudy kam, vezmu to přes humor.