Tuhle kavárnu děti milují: dobroty vám na stůl přiveze vlak!

Tuhle kavárnu děti milují: dobroty vám na stůl přiveze vlak!

Veru Harnol 19. 9. 2019 Sdílet

Obvykle není návštěva restaurace pro děti zážitkem, o kterém by pak dlouhé dny mluvily. V pražském Golden Pacific Café je to ale jiné. Dobroty tu vozí vláčky a to pak i ten největší neposeda sedí na židli jako přikovaný a sleduje, kdy už mašinka zamíří směrem k němu. Restauraci v OC Galerie Butovice (na metru B) vyzkoušela mama blogerka Veru Harnol s rodinou (syn Lukášek, 5 let).

Chtěli jsme zajít na večeři, ale ne do obyčejné restaurace. Zvolili jsme restauraci, která byla celá tematicky zaměřená na vlaky. Restaurace se nachází v obchodním domě v Nových Butovicích v prvním patře.

Bez objednání se do restaurace nedostanete, je tak oblíbená, že je v ní pořád plno. Takže si vždy volejte předem na rezervaci, tak jak jsem to udělala já. Na naše místo nás posadili na minutu přesně.

Na personálu je na první pohled znát, že toho mají hodně. Restaurace byla plná a trochu se to podepsalo na náladě obsluhy, ale to byl jen první dojem. Po seznámení se s procesy restaurace a objednání pití k nám přijela první vlaková souprava s Diamantovým lístkem, kde jsme si zaškrtli vše, na co jsme měli chuť. Přijíždějící vlaky vždy vzbudí pozornost všech dětí v restauraci, děti radostně mávají a vřískají nadšením.

Nutno podotknout, že si objednáváte opravdu miniporce, takže my jsme k nim psali, že si to dáme i 3×. V nabídce převažuje smažené, zeleniny je minimum (což mi přijde jako velký nedostatek). Krom smažených řízků, jater, grilovaného stehýnka jsou na výběr i kanapky, cibulové kroužky, hranolky, sendviče apod. 

Jakmile odjela souprava s naší první objednávkou, přijela mašinka druhá s pitím. Po menším čekání dojelo první občerstvení + další jízdenka, kde jsme opět objednali. A takhle to je pořád dokola, šli jsme do restaurace, kde jsme mohli neomezeně objednávat a dopadlo to tak, že jsme se totálně přejedli.

Malý Lukášek si moc pochutnal na miniřízečcích a opečených bramborách, k nim vypil litr výborné domácí limonády. V závěru jsme si objednali kávu a přijela souprava plná minidezertů. Vypadaly krásně na pohled a byly moc dobré i chuťově. Já jsem si nejvíc pochutnala na mini punčovém řezu. Ten miluji a mohla bych ho jíst na tuny.

Mají dokonalou nabídku dezertů i mimo Diamantovou jízdenku. Podotýkám, že jsme večeřeli cca dvě hodinky a restaurace byla stále plná. A co mě hodně zarazilo, že do restaurace se vydaly i manželské páry bez dětí, ale říkám si proč ne:-D Prostě mají rádi vlaky a neomezenou spotřebu jídla.

V restauraci se nám líbilo. Není to nic nóbl a splnilo to vše, co jsme od návštěvy očekávali. Velkým bonusem je krásný dětský koutek, který je vybavený, není zničený a děti v něm se tvářily spokojeně. Lukášek si ihned našel malého kamaráda.

A varování pro malé nenechavce: S vláčky, které rozváží občerstvení, ani s dekoracemi není možné manipulovat, ty nejsou určeny dětem. 

Veru Harnol

Veru Harnol

Jsem již druhým rokem pracující maminka na full time. Ovšem ani to mi neubírá na elánu a snažím se žít stále aktivní život, jako tomu bylo na mateřské dovolené, kterou jsem si užívala na 100%. Volný čas trávím nejraději se svou rodinou a nejbližšími přáteli. Ráda odpočívám aktivně formou výletů anebo péčí o svou domácnost. A co je pro mě typické? Úsměv na rtech!