10 důvodů, proč pracovat na naší Zákaznické péči

10 důvodů, proč pracovat na naší Zákaznické péči

Slevomat HR 20. 4. 2018 Sdílet

1. Nemáme žádné call-scripty.

Nikdo nikomu neříká, jak má danou situaci vyřešit. Nemáme vytvořené žádné scénáře, podle kterých se má fungovat. Cítíte po telefonu, že má zákazník den blbec? Pobavte se s ním jako s kamarádem a pošlete mu třeba voucher na kávu nebo dortík.

2. Zvířecí kanceláře.

Určitě si říkáte, že jít pracovat někam kvůli zvířatům, je teda fakt parádní důvod. 🙄 Co si ale budeme povídat – každý jsme měli určitě den, kdy se nám nechtělo ani vylézt z postele a přiznejme si, že není problém, který by nevyřešili naši zvířecí kamarádi. Zvířátka všeho druhu najdete u nás ve Slevomatu na každém rohu. Kde je ale zaručeně najdete VŽDYCKY je naše Zákaznická. 🙂 A nejsou to jen psi – už u nás taky bydlel na chvíli i křeček nebo taky kocour!

3. Neformální přátelské prostředí.

Všichni si tykáme (napříč celým Slevomatem) a nikdo si na nic nehraje. Manažerka Zákaznické péče Mirka je ve Slevomatu už tak dlouho, že zažila skoro všechny možné krizové situace a tak víme, že je správným člověkem na správném místě a nebojíme se za ní dojít s čímkoliv. 🙂

4. Máme rádi jídlo.

A to hodně. Zdravé, nezdravé, s lepkem, bez lepku, bio, nebio, vegetariánské, veganské, maso, čokolády, brambůrky. VŠECHNO. A spousta kolegů ze Zákaznické taky parádně peče!

5. Není to jen o volání a e‑mailech!

Nejsme klasické call centrum. Jasně, se zákazníky telefonujeme a e‑mailů také není málo, co si budeme. :)) Co se ale snažíme maximálně dělat, jsou naše “WOW” – překvapení pro zákazníky. Nechceme, aby pro nás byli jen kolonkou v našem systému, chceme si z nich udělat spíše přátele a nakupování u nás jim co nejvíce zpříjemnit. Vyzvednout za zákazníka balíček a doručit mu ho do práce? Na Světový den spánku poslat voucher na kafe? Pro naše kolegy na Zákaznické péči je to jasná věc.

6. Nové kanceláře v Karlíně.

Od dubna nás nově můžete najít v hipstročtvrti Karlín v nové budově Butterfly. Co je na tom super je to, že naše Zákaznická má speciálně odhlučněné stěny, díky kterým můžou telefonovat třeba i klidně všichni najednou, ale pořád se nebudeme rušit. 🙂 No a samozřejmě nemusíme snad ani zmiňovat, že pro milovníky kávy a prima nových bister, je Karlín ráj sám o sobě. 🙂

7. Skvělá parta kolegů.

Nezastíráme, že je to práce náročná. Každý má občas den, kdy na dobrou náladu nestačí ani káva, ani jídlo, ani naši zvířecí kolegové. V ten moment přichází na řadu skvělá parta kolegů, kteří jsou napříč celou Zákaznickou! Mrkněte na video, koho u nás můžete potkat.

8. Je jedno, jestli hledáš HPP nebo brigádu.

Jestli hledáš jenom brigádu nebo práci na hlavní pracovní úvazek, máme místo pro všechny. 🙂 Flexibilní plánování směn je samozřejmostí, takže jestli to potřebuješ sladit se školou a nebo prostě jenom nejsi ranní ptáče, určitě to společně vymyslíme!

9. Je to naše líheň talentů!

V rámci práce na Zákaznické péči máte možnost poznat Slevomat ze všech možných úhlů – samozřejmě, že primárně komunikujete se zákazníky, ale jejich přání, stížnosti a pochvaly předáváte dál. Jste v komunikaci taky s obchodníky, se city managery, taky s marketingem, financemi… a když se vám v jednom nebo druhém oddělení zalíbí, snažíme se interní posuny podporovat, co to jde! Kdo by nechtěl nováčka v týmu, který už bezvadně rozumí slevomatímu produktu ze všech stran?

10. Děláme zkrátka radost. 🙂

A koho by dělat radost více než 1,5 milionu zákazníků nebavilo!

Že bez téhle práce nemůžeš žít? Paráda!

Pošli nám e‑mail s předmětem „Hvězda Zákaznické péče“ na prace@slevomat.cz, připojte své CV a pár vět, proč si myslíš, že nám to spolu může klapat.

Těšíme se! 

Slevomat HR

Slevomat HR

Přidejte se k nám, bude to jízda! Hodně se naučíte, zužitkujete své nápady a nebudou vás svazovat žádná korporátní pravidla. Máme výjimečnou firemní kulturu, neustále se rozvíjíme, říkáme věci na rovinu a podporujeme inovace i zdravé riskování. Rádi se s vámi podělíme o nasbírané zkušenosti, a to nejen o ty tuzemské, ale i zahraniční. Jsme totiž součástí mezinárodní skupiny Secret Escapes, která se specializuje na prodej luxusních pobytů po celém světě. Staňte se součástí našeho týmu i vy. Slevomat: Cesta k zážitkům i k nové práci.