Pobyt na pražských Vinohradech: klidné ubytování pro pár i rodinu pár minut od centra a se snídaní

od 1 700 Kč
Koupit
Hotel Máchova (kontakt) Praha (mapa) 1 prodej
Voucher do 3. 11. 2024

Přehled nabídky
Voucher do 3. 11. 2024

500 metrů od stanice metra Náměstí Míru
Útulné pokoje pro 2 nebo 3 osoby
Praha, jak ji neznáte: tipy na procházku přímo od průvodkyně

Praha, jak ji neznáte: tipy na procházku přímo od průvodkyně

Přejít na Slevomat Magazín
2 až 3 osoby • 2 až 15 dní (1 až 14 nocí)
500 metrů od stanice metra Náměstí Míru
Útulné pokoje pro 2 nebo 3 osoby

Vinohrady se může pochlubit nejen jižní Morava, ale i naše hlavní město.

Nebude možná až tak troufalé tvrdit, že jde snad o nejkrásnější pražskou čtvrť vůbec. Už dávno sice není protkána viničními tratěmi, zeleně je tu ale pořád dost a dost. A k tomu i klid. Ovšem nikoli v izolaci, odkud je to do civilizace den dva cesty. Naopak v rušném centru jste MHD za pár minut. To zní pro poznávání stověžaté matky měst takřka ideálně, co říkáte? Zázemí budete mít v hotelu Máchova, který je asi 500 metrů od stanice metra, třeba na Václavák ale klidně dojdete i pěšky, procházka je to zhruba 20minutová.

Pohodlný nocleh i snídaně

Připraví pro vás útulný pokoj se dvěma nebo třemi lůžky. Ve vybavení nechybí ani vlastní koupelna, televize a minibar. A to ještě nebyla řeč o tom, že vám každé ráno zpříjemní snídaně.

Za památkami, do kina či na nákupy

No a po snídani už vzhůru do víru velkoměsta. K zastávce metra Náměstí Míru to máte příhodně jen 500 metrů, tím pádem se můžete rozjet, kamkoliv je libo – třeba za památkami či do obchodního centra nakoupit pár nezbytných hadříků do skříně. Anebo choďte jen pěšky, ostatně pár krásných míst máte dokonce v docházkové vzdálenosti – třeba kostel sv. Ludmily vypadá obzvlášť v noci velmi působivě. 

Nahoru