Luxusní pobyt v Liberci: 4* Grand Hotel Imperial se snídaní či polopenzí

od 2 090 Kč
Vybrat variantu
Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Pytloun Grand Hotel Imperial **** (kontakt) Liberec (mapa) 342 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Julie

Dobry den. Bohužel není možné udelat rezervace s 4letým dítětem. Je možné vzít s sebou dítě na manželskou postel? Pokud ano, kolik by byl příplatek za polopenze? Děkuji

Slevomat.cz

Krásný den, Julie, děkuji vám za dotaz. Je mi líto, ale ubytování s dítětem je možné pouze do 2,9 let. Děkuji za pochopení a mějte moc hezký den, Kristýna

Luboš

Proč to omezení pro méně pohyblivé ?
Jak se u hotelu parkuje ?
 Díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Luboši, děkuji za dotazy.

Omezení pro osoby s omezenou pohyblivostí je z toho důvodu, protože se do hotelové restaurace dostanete pouze po schodech.

Hotelové parkoviště je přímo naproti hotelu přes ulici. Nachází se na něm vjezdová a výjezdová brána. Parkoviště stojí 200 CZK na noc a platí se za něj přímo na recepci.

S přáním hezkého dne, Eva

Nový dotaz

Přidáním dotazu souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

Nahoru