Zážitková vyjížďka na koni s jezdeckou školou Macek pro děti i dospělé

600 Kč −20 % od 479 Kč
Vybrat variantu
4,7 / 5 Macek - Jezdecká škola (kontakt) Český Brod  (mapa) 269 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Terka

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, zda by bylo možné tento voucher použít jako připomenutí si jízdy na koni? Kdysi jsem jezdila (naposledy před dvěmi lety) a cval i klus si pamatuji, jen bych si to chtěla „procvičit“, abych u Vás mohla pak absolvovat celodenní vyjížďku.

Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Hezký den, Terko, děkuji vám za dotaz.

V nabídce zážitkové jízdy na koni u jednoho voucheru je 60 min. zážitek, který se skládá z 15 minut přípravy, kdy si na začátku si koně vyčistíte a osedláte, nasednete a sladíte společně krok na jízdárně. Pak se vydáte na krokovou procházku do blízkého sadu, kdy celková doba jízdy na koni je 45 minut. Se skupinou jde vodič pěšky. V případě, že jste zkušenější jezdec, doporučujeme si pořídit dva vouchery. Užijete si tak dvouhodinovou vyjížďku v rychlejším tempu i s klusáním a cvalem. Určitě na všem, co se týče jízdy na koni, se domluvíte přímo s jezdeckou školou Macek, a to emailem marketa.ceplova@gmail.com nebo telefonicky na +420 777 227 8­22. S přáním hezkého dne, Lenka ze Slevomatu

Nový dotaz

Přidáním dotazu souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

Nahoru