Původní již ukončená nabídka

Láska je všude okolo nás: Valentýnská šifrovací kvízová hra na doma

Nenechte si ujít nové nabídky podniku INTEFOLIO s.r.o.

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

 Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Hodnocení podniku INTEFOLIO s.r.o.

4,1/5 (54 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Nikola
26. 3. 2023
2,0/5

Mnoho textu, malo zajimavych mist. Nez si clovek precetl pointu, ktera bohuzel byla jasna od zacatku, ubehlo dost casu a cloveka pribeh zacne nudit.ke konci uz to chcete mit rychle za sebou.

Petr
1. 3. 2023
2,8/5

Prostředí historického centra Tábora

Chyby v šifrách, nápis který měl být na divadle už tam zřejmě není. U divadla jsme skončili, jelikož vzhledem k chybám nás hra přestala bavit.

Vyjádření partnera
INTEFOLIO s.r.o. Před měsícem

Dobrý den, mrzí nás, že jste hru skončili tak brzy kvůli domnělým chybám. U divadla v Táboře je položena otázka:
Jaká dvě slova jsou napsána zlatým písmem na fasádě divadla? a správná odpověď je Městské divadlo. Divadlo Oskara Nedbala bylo postaveno v 19. století a včetně zlatého nápisu na fasádě. Situaci jsme prověřovali přímo na místě a zmíněný nápis zde samozřejmě stále je, viditelný a dobře čitelný.
Pokud jste ve hře našli nějaké další chyby, budeme rádi, když ním je popíšete a pošlete na e-mail info@exitovky.cz.

Petra
16. 2. 2023
2,8/5

Složitější postup uplatnění – nejdřív stáhnout aplikaci, pak zadat kód v prohlížeči, pak otevřít v aplikaci. Proč? Navíc v kvízu byly chyby.

Vyjádření partnera
INTEFOLIO s.r.o. Před měsícem

Dobrý den, bohužel jiný způsob uplatnění není možný. Pokud jste našli v kvízu chyby, budeme rádi, když nám je napíšete na e-mail info@exitovky.cz, abychom je mohli opravit. Nicméně těchto her již bylo odehráno několik desítek a zatím si na chyby nikdo nestěžoval.
Exitovky.cz

Kristina
12. 2. 2023
5,0/5

Úžasná zábava.

Pár míst jsme nemohly najít, to bylo velmi demotivující.

Vyjádření partnera
INTEFOLIO s.r.o. Před 2 měsíci

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení :-) mrzí nás, že jste se občas na cestě ztratili, snažíme se trasy dělat maximálně přehledně a srozumitelně. Každopádně jsme moc rádi, že ani to Vám hru nezkazilo a užili jste si ji ;-)
Exitovky.cz

Hana
2. 1. 2023
4,8/5

Dob5e připraveno, vše dobře navazovalo.

Některé pohádky jsme bohužel neznali, takže jsme museli dost tipovat. Ale to je dané asi zájmem dětí a nedá se úplně napasovat na všechny děti.

Romana
10. 9. 2022
5,0/5

Byl to dárek

Vyjádření partnera
INTEFOLIO s.r.o. Před 7 měsíci

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že se Vám váš dárek líbil :-) Exitovky.cz

Míšeňka
22. 8. 2022
5,0/5
Martin
21. 8. 2022
3,5/5

Faktické chyby, nejednoznačné otázky, občas technické problémy.

Vyjádření partnera
INTEFOLIO s.r.o. Před 7 měsíci

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud jste našli ve hře chyby, pošlete nám je prosím na mail, abychom je mohli upravit, pokud půjde skutečně o chybné údaje. Zatím si žádný hráč na chyby ve hře nestěžoval. Věříme, že jste si i tak hru užili. Exitovky.cz

Anonym
25. 7. 2022
3,3/5

Trasa nebyla náročná, až na jedno stoupání, o kterém však bylo dříve informováno. Výlet to byl příjemný a časově přijatelný.

Šifry obsahovaly spoustu chyb. Trasa neodpovídala reálnému značení.

Vyjádření partnera
INTEFOLIO s.r.o. Před 8 měsíci

Dobrý den, mrzí nás, že jste si hru neužili dle svých představ. Nicméně šifry jsme mnohokrát kontrolovali a jsme si jisti, že v nich žádné chyby nejsou, ostatně jste první, kteří si na ně stěžují, ačkoli tuto Exitovku odehrála více než stovka týmů. Celá trasa této Exitovky vede po značených cyklostezkách a v pokynech v jednotlivých krocích je jasně uvedeno, po které mají hráči jet.

Michaela
6. 6. 2022
4,0/5

Výhodou je, že po aktivaci hry se dá hrát úplně kdykoliv. Takže si člověk může počkat na prima počasí a pak jít hrát. Aplikace na hru byla dobře vymyšlená, hra byla provázena příběhem.

Nevýhodou bylo neustálé koukání do telefonu, ale to k typu této hry bohužel patří, bez toho by to nešlo. Některé rébusy byly složitější.

Vlastimil
6. 6. 2022
4,8/5

Někdy to bylo až dost daleko od sebe.

Radka
1. 5. 2022
5,0/5

Procházka Budějovicemi s úkoly, šiframi a zajímavostmi ✨❤️
Měli jsme trochu problém s provozem aplikace v systému iOS. Operátorka na info lince, která fungovala i v sobotu kolem 9:00 vše vysvětlila a zprovoznila. Moc jí děkujeme! ✨❤️

Kateřina
24. 4. 2022
5,0/5

Nejste vázaní rezervacemi, po aktivaci hry je možné hru kdykoliv odehrát a pokud se nesnažíte trhat rekordy, nejste vázaní časem a užijete si krásnou procházku u které lze objevit mnoho zajímavých míst.

V průběhu hry nemáte vůbec tušení, jak daleko jste a kolik vás ještě čeká.

Vyjádření partnera
INTEFOLIO s.r.o. Před 11 měsíci

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a za zpětnou vazbu k průběhu hry. Na jejím základě co nejdříve upravíme všechny naše hry, aby jejich účastníci měli lepší přehled o tom, v jaké fázi hry se aktuálně nacházejí. Ještě jednou díky a mějte se krásně :-)

Michaela
23. 4. 2022
3,8/5

Vse fungovalo bez problemu.

Hra nema pribeh, je to proste jen bezte tam a zase jinam. Jsou potreba data celou dobu, nestaci hru pouze stahnout a dohrat.

Vyjádření partnera
INTEFOLIO s.r.o. Před 11 měsíci

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Hra, kterou jste si zakoupili, tedy Praha ve filmu, není příběhová. Jak je uvedeno v popisu, jejím cílem je provést účastníky po místech, kde se v Praze natáčely české i zahraniční filmy, a připomenout jim známé i méně známé informace, které se k daným filmům vztahují. Pokud byste si chtěli zahrát hru s příběhem, doporučuji velmi oblíbenou Šifru velmistra Templáře, Tajemný příběh z Budějovic nebo Husitský Tábor. Připojení k internetu je skutečně nutné mít po celou dobu hraní - hra pracuje i s GPS, tudíž připojení k internetu je nezbytné. I na to ale v popisu našich her upozorňujeme. Každopádně nás mrzí, že Vám hra tak úplně nesedla, ale doufáme, že jste si ji i přesto užili :-) Mějte se krásně!

Renata
21. 3. 2022
1,0/5

Lokalita

Zastaralé instrukce – u jednoho úkolu bylo hledané místo v rekonstrukci, zjevně již delší dobu, a úkol se tím pádem nedal splnitt, u dalšího úkolu se změnil vývěsní štít, na který úkol odkazoval. Zdlouhavé, ne příliš poutavé, nevyrovnaná obtížnost, některé úkoly moc těžké, jiné zas zcela snadné. Podobné akce, s tím, že je autor pravidelně aktualizuje, pořizujeme za poloviční cenu.

Vyjádření partnera
INTEFOLIO s.r.o. Před rokem

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Hry děláme proto, že nás to baví, ne pro obživu, a snažíme se, aby byly co nejlepší. Hry pravidelně aktualizujeme, nicméně může se stát, že je nějaký objekt v rekonstrukci - to bohužel nemůžeme ovlivnit. Tato hra je hodnocena jako jedna z našich nejlepších, úkoly se snažíme vybalancovat tak, aby si každý hráč mohl zahrát a dostat se do cíle. Jsme ale rádi, že si naše hry kupuje i naše konkurence :-)

Jana
3. 3. 2022
3,5/5

skutečně jsme prošli i místa, která jsme neznali a dozvěděli se některé zajímavosti, popis v tomto nelhal. Pěkná vycházka po Praze.

na začátku se mi nelíbilo, že stanoviště nešla postupně za sebou, ale museli jsme se stejnou cestou vracet. Také bych očekávala, že v případě použití nápovědy bude i vysvětlení jak ke kýženému výsledku dojít a v poslední řadě bych čekala, že v úkolu bude tak nějak naznačené jestli hledáme čísla nebo písemka. V případě ovoce a zeleniny to nebylo zřejmé. Poněkud drahé nato, že to vlastně provozovatele nic nestojí.

Vyjádření partnera
INTEFOLIO s.r.o. Před rokem

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Nevíme, jakou cestou jste se vydali, ale stanoviště jsou řazená za sebou tak, abyste šli pořád dál a nikam se nevraceli. Pokud jde o nápovědu a bližší specifikaci otázek - většině hráčů naopak vyhovuje těžší nastavení otázek a pokud se jim zdají být otázky příliš jednoduché, v recenzích nás žádají o jejich větší obtížnost. I tak věříme, že jste si naši hru užili :-)

Petra
21. 2. 2022
5,0/5

Chtěla bych především poděkovat za vstřícnost týmu exitovky při řešení problému, který byl na mé straně. Hra se nám velice líbila, viděli jsme i místa, kde jsme nikdy nebyli a hra k tomu byla příjemný bonus. Nějaké šifry byly lehčí, ale nějaké nám daly zabrat, ale to nám zážitek z hry vůbec neubralo. Celkově se nám hra velice líbila.

Vyjádření partnera
INTEFOLIO s.r.o. Před rokem

Děkujeme za hodnocení a jsme moc rádi, že se Vám hra líbila :-)

Jakub
20. 2. 2022
3,8/5

Hezký nápad, jak udělat procházku zajímavější a dát jí „cíl“. :)

Asi nejhorší bylo nasměrování na další místo pomocí informace, že se máme vydat ulicí Horskou, a indíciemi, že je to kostel, který má něco společného s Marií. Bohužel tomuto popisu odpovídají dvě místa, která jsou od sebe opačným směrem, přičemž zobrazený půdorys odpovídá spíše tomu „špatnému“ místu, takže ve finále ztráta hodně času a velká vzdálenost navíc. Dále v jedné šifře bylo řečeno, že výsledkem je číslo, ale měly se tam zadat i tečky (jako v datu), kvůli tomu jsme přišli o body.

Vyjádření partnera
INTEFOLIO s.r.o. Před rokem

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Zkontrolovali jsme obě problematická místa a obě jsou poměrně jasně specifikovaná - u šifry, která vytvoří datum, je v zadání uvedeno, že výsledkem je datum, tzn. že obsahuje tečky. U cesty ke kostelu v Horské ulici je v zadání uvedeno, že je potřeba dát se Horskou ulicí směrem do centra Prahy, což by mělo cestu jasně určit. Mrzí nás, že jste se potýkali s těmito záludnostmi, ale doufáme, že jste si i tak hru užili :-)

Honza
15. 1. 2022
4,0/5

Originalita, zajímavá místa, nápadité, získání nových informací o městě.

Příliš mnoho šifer, které případně mohly být více rozmanité, některé byly těžké i s nápovědou. Bylo by lepší ve městě volit více interakci s místy. Bylo by dobré upozornit na obtížné řešení unikovky i díky množství šifer v zimních měsících.

Vyjádření partnera
INTEFOLIO s.r.o. Před rokem

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. V Českých Budějovicích je šifer a hádanek opravdu hodně, což našim zákazníkům většinou vyhovuje, ale je pravda, že v zimních měsících může být luštění většího množství šifer náročnější. Věříme, že jste si i tak naši hru užili :-) Exitovky.cz

Daniela
27. 12. 2021
3,0/5

Zasněžená Praha a svařáčky hře prospěly ;)

Jedná se spíše o procházku po filmových místech než o šifrovanou hru. Za celou dobu byly asi jen 3 šifry. Měli jsme velkou výhodu, že Prahu dobře známe, takže jsme nemuseli „googlit“, ale čekali jsme více hádanek a šifer. Možná by bylo fajn, kdyby se další místa mohla určit vyluštěním šifry či hádanky, protože kdo Prahu nezná, tak musí stále hledat na internetu.

Vyjádření partnera
INTEFOLIO s.r.o. Před rokem

Dobrý den,
děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Je pravda, že tato hra je hodně o filmech, filmových hláškách a místech, kde se filmy a seriály natáčely, ale přesto je zde 11 šifer/hádanek, které je nutné v jejím průběhu vyluštit – snažíme se filmové otázky a šifry doplňovat, aby si na své přišli všichni účastníci. Pro jiné hráče je zase už podobný počet příliš velký a uvítali by šifer méně :-)
Každopádně nás moc mrzí, že jste si hru neužili podle svých představ, třeba by vám víc vyhovovala naše novinka Praha ve filmu, nebo z jiného soudku - Tajemství alchymistické magie nebo Šifra velmistra templáře, kde se to šiframi jen hemží ;-)
Přejeme Vám hezký povánoční čas.
Tým Exitovky.cz