Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Jihočeský penzion mezi Českým Krumlovem a Třeboní: apartmány pro 2–5 osob

4,0 / 5 Penzion Mezilesí Jižní Čechy (mapa) 1 prodej

Přehled nabídky

Velký apartmán.

Martina
Perfektní poloha na výlety
Platnost voucherů do konce dubna
2 až 5 osob • 3 až 13 dní (2 až 12 nocí)

Termín

V období do 30. 4. 2022 podle dostupných kapacit.Termín si rezervujete sami.

Změna rezervace zdarma

Rezervaci si můžete zdarma změnit 14 dní před začátkem pobytu.

Ubytování

  • Ubytování v apartmánu pro zvolený počet osob

Ostatní služby

Parkování zdarma

Wi-Fi zdarma

Omezení

  • Voucher nelze využít v období 23. 12. 2021 – 2. 1. 2022 a o Velikonocích. 

Můžete využít do 30. 4. 2022

  • Otevřený voucher: Využijte možnost přímé rezervace dle dostupných termínů. Po zakoupení si rezervujte termín online v sekci Mé nákupy / Vouchery k uplatnění. Případně si dostupnou kapacitu ověřte na telefonu nebo e‑mailu. Ověření dostupných kapacit a rezervace předem na tel. č. 775 679 909 nebo e‑mailem na info@penzionmezilesi.cz.
    • Při rezervaci je třeba nahlásit kód voucheru, jméno a příjmení, počet osob a termín pobytu.
  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. 

Pokud si děti přidáte do rezervace již během objednávky, automaticky se vypočítá cena i za ně (nemají-li pobyt zdarma) a cena pobytu je již konečná.
V opačném případě je třeba před nákupem voucheru ověřit kapacitu hotelu a za děti doplatíte až na místě.

  • Domácí zvířata zdarma
  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma

Změna rezervace zdarma: Rezervaci si můžete zdarma změnit 14 dní před začátkem pobytu.

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 14 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na adrese www.slevomat.cz/kontakt či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně nejpozději 14 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

od 1 799 Kč
Ukončeno
Perfektní poloha na výlety
Platnost voucherů do konce dubna

V mezilesí by kdekdo čekal jen mýtinu či louku, a ono hle – parádní ubytování.

Ubytujte se v příjemném penzionu Mezilesí a užijte si perfektní dovolenou na jihu Čech. K obrážení tohoto koutu republiky je to tu naprosto ideální. Trhové Sviny, kde tohle stavení stojí, jako by ležely v turistickém epicentru tohoto regionu – na západ od nich je Český Krumlov (35 km), na severu České Budějovice (20 km) a směrem na severovýchod máte na dohled Třeboň (30 km).

Ubytování pro pár i celou rodinu

Ubytování je skromnější, nicméně nezhýčkaným výletníkům bude bohatě stačit. Zabydlíte se ve vybaveném apartmánu, kam se bez problémů vejdete ve dvou i pěti – a co je na tom vůbec nejlepší, cena zůstává stejná pro libovolný počet osob. Děti tedy doma kvůli snaze ušetřit rozhodně nenechávejte.

Okolí ideální pro výlety i cyklistiku

Pěšky se z místního náměstí vydejte po naučné stezce Trhosvinensko (6 km), která vás zavede ke skanzenu Buškův hamr. Na kolech to protáhněte ještě dál, po cyklostezce Paměti Slepičích hor dojedete až do Žumberka k tamnímu hradu (12,2 km).