Manžetové knoflíčky, ozdoba do klopy i set pro pravého gentlemana

290 Kč od 189 Vybrat variantu
4,8 / 5 Krejčovství Emanuel Andrej (kontakt) Praha - Nové Město (mapa) 1 prodej

Hodnocení podniku Krejčovství Emanuel Andrej

4,8/5 (66 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Luboš

Vynikajici pan majitel.

Lehce delsi doba vyhotoveni kosile byla asi jedina piha na krase.
Kosile sedi perfektne, je prijemna.

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 2 měsíci

Pan majitel je extra třída! Obleky a košile šije už přes 40 let. Za delší dobu vyhotovení košile se omlouváme. Věříme však, že naše perfektně odvedená práce u vás převážila.

11. 8. 2021
Daniel

Široký výběr květin
Ochotný pan prodavač
Prostředí prodejny a dostupnost

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 2 měsíci

Mnohokrát děkujeme za zpětnou vazbu. Těší nás, že vás naše široká nabídka ručně šitých ozdob do klopy uspokojila.

24. 7. 2021
Sznapkovad

příjemní lidé, ochotní

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 2 roky

Dobrý den, mnohokrát Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

18. 2. 2020
Renáta

Velice příjemný pán který ví co dělá tato práce ho velice baví

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 2 roky

Dobrý den, pan Andrej moc děkuje za pochvalu. Je to krejčí nejen profesí, ale také srdcem. Nikdy nedělal nic jiného a s láskou se tomu věnuje už přes 40 let. A to se samozřejmě odráží i na jeho kvalitní práci a přístupu k zákazníkovi.

9. 2. 2020
Jitka

přístup p. Andreje i paní prodavačky byl moc hezký. Poradili, ukázali, takže se už těším na novou košili.

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 2 roky

Dobrý den, velice vám děkujeme za pozitivní komentář. Naše košile jsou úžasné, takže se rozhodně máte na co těšit. :-)

30. 12. 2019
Luboš

Milá obsluha
Velký výběr variant
Nabídnuta možnost lepší látky
Prostředí prodejny
Umístění prodejny

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 3 roky

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Naše provozovna je v centru Prahy, kousek od Václavského náměstí. Co se týče interiéru, inspirací nám byla anglická krejčovství. A obsluha? Ta je u nás vždy vstřícná a nápomocná!

7. 5. 2019
Michal

prvotridni kvalita a velky vyber, kosile skutecne krasne usite, vse sedi, pan Andrej skutecne i poradi aby byl vysledek co nejlepsi

skoda, ze clovek nemuze zakoupit vse co by se mu libilo

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 3 roky

Mnohokrát děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi si vážíme našich zákazníků a těší nás, když jsou spokojení. Košile jsou skutečně šijeme poctivě ručně a na každé si dáváme opravdu záležet. Je to prostě klasická krejčovská práce. Budeme rádi, když si u nás zase jednu necháte ušít.

18. 4. 2019
Ivana

Dárek pro manžela, který udělal velkou radost. Manžel byl spokojený jak s perfektními službami v salonu, tak i potom s finálním zpracováním košile. Je opravdu moc pěkná a precizně zpracovaná, i od dražších košil se na první pohled odlišuje! Děkujeme…

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 3 roky

Dobrý den, velice nás těší, že jste s našimi službami spokojeni. Košile šijeme poctivě ručně a opravdu si dáváme záležet na každém detailu. Budeme rádi, když si u nás zase necháte nějakou košili ušít.

3. 4. 2019
Michal

super pristup

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 3 roky

Děkujeme! Snažíme se být co nejlepší!

6. 2. 2019
Iveta
16. 5. 2018
Eva

Velmi příjemný zážitek. Osobní přístup. Velké množství různých látek a vzorů. Košile padne jako ulitá. Předčilo očekávání.

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 5 roky

Mnohokrát děkujeme za Vaší pozitivní zpětnou vazbu. Velmi si jí vážíme a těší nás! je to pro nás známka toho, že naši práci umíme a naši zákazníci jsou spokojení.

28. 6. 2017
Jan

Vše: příjemný pan majitel a vůbec obsluha. Snaha vyhovět a najít vzor, látku i střih opravdu na míru. Košile si již nechám jen šít, cena je sice vyšší, ale kvalita je oproti kupovaným někde jinde. Rozhodně doporučuji!

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 5 roky

Dobrý den, děkujeme mnohokrát za Vaši zpětnou vazbu. Velmi nás potěšila! Doufáme jen, že ty košile na míru, které si chcete nechat šít, budete šít u nás! :-)

20. 4. 2017
Kristýna

Materiál košile, střih dobře padne

Zakázka košile 14.12.2016, košile k nošení až 14.3.2017. Když jsem přišla do krejčovství na první setkání, byla jsem mile překvapena. Pan krejčí mi pomohl s výběrem látky a byl velmi úslužný. To nejhorší však nastalo po samotném dodání košile.. Čekala jsem 8 týdnů (standardní doba dodání je 4–6 týdnů) a nakonec jsem SAMA zavolala do krejčovství, abych zjistila, jak to tedy vypadá s mou zakázkou.. Zvedla to nějaká paní s tím, že je tady nová, ale že mou košili vidí a že ji mám k vyzvednutí již 2 týdny.. Skvělé! A jak bych se asi dozvěděla, že ji tam mám již 2 týdny??? Při převzetí jsem si bohužel všimla vady na látce na pravém rameni, kde byla povolená nitka.. Musela jsem košili reklamovat! Po měsící se mi opět nikdo neozval s tím, že by již vše bylo vyřízeno.. Šla jsem do krejčovství OSOBNĚ a byl zde samotný pan majitel, který se pouze „omluvil“ a hledal košili, kterou bohužel vůbec nedohledal (měla jsem pocit, že ho snad obtěžuji?!).. Ještě ten den mi zavolal, že ji nakonec našel a že si pro ni mohu přijít.. Již jsem byla značně otrávená celou situací a při převzetí jsem bohužel bylo opět nemile překvapena – nitku na rameni sice zatáhli, ale předali mi ji ve stavu, že byla celá zmuchlaná a špinavá na opravovaném místě.. Pan majitel mě ujistil, že se to vypere a s klidem mi ji předal.. Na své náklady jsem tedy košili dala do čistírny a naštěstí špína zmizela, ale bohužel i tak má košile vadu, že se rozmýšlím zda-li ji nebudu místo do práce nosit nakonec na procházky se psem.. Opravdu sem už nikdy více! Jsem zvyklá na jistou míru slušnosti a profesionální přístup, nicméně v tomto krejčovství jsou to slova na míle vzdálená..

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 5 roky

Dobrý den, předně je třeba uvést, že jsme rodinné krejčovství a nečekali jsme, že o naše košile na zakázku bude takový zájem. Pochopitelně nás to velice potěšilo, na druhou stranu to byl však pro nás obrovský závazek, abychom uspokojili každého zákazníka v čase, který jsme přislíbili. Uvedla jste, že košile byla hotová včas. Musíme se však omluvit za to, že jste nebyla informována o možnosti jejího vyzvednutí. Denně jsme o tom informovali desítky zákazníků, ale jsme jen lidé, takže se mohlo stát, že jsme Vás přeskočili. Rovněž jste správně uvedla, že jste mluvila s naší novou paní. Jak jsme již zmínili, naše akce vzbudila velký ohlas a tolik košil jsme nikdy najednou nešili, bylo to pro nás nejen náročné na technickou stránku věci (schůzka s jedním klientem přesahovala někdy i hodinu, nemluvě o čase, který se strávil šitím košile), ale také i organizačně, natožpak pro novou paní, která se teprve zaučovala. Co se týče povolené nitky na rameni, je třeba uvést, že každý zákazník si košili vybaluje sám a možné povolení nitky mohlo být způsobeno nešetrným vybalením. Některé látky jsou zkrátka choulostivější. Co bylo příčinou povolené nitky už nezjistíme, nicméně snažili jsme se Vám vyjít obratem vstříc (o reklamačním řízení nemůže být řeč). Pan Andrej, ačkoliv je majitelem, má své zaměstnance, kteří se mu o provoz krejčovství starají, tak po něm nemůže prostě nikdo chtít, aby věděl, kde přesně je zrovna Vaše košile. A přestože zaměstnává lidi, kteří se o takové věci starají a nebyli v tu chvíli přítomni, udělal vše pro to, aby Vaši košili ještě ten den našel a zavolal Vám, abyste si pro ni přišla. Oprava povolené nitky se provádí ručně tak, aby se nepoškodila další vlákna a aby oprava byla provedena co nejšetrněji k místu, kde se zrovna povolená nitka nachází. A je proto možné, že košile byla zmuchlaná a na místě opravy trochu zašpiněná (jednalo se nanejvýš o flíček velikosti článku prstu). Jedná se však o zcela přirozený jev. Chápu, že byste možná byla spokojenější, kdybyste dostala košili vypranou a vyžehlenou. Jsem si však jistá tím, že kdybyste požádala o její vyžehlení, jistě bychom Vám vyšli vstříc a tuto drobnou službu bychom pro Vás učinili zdarma. Ačkoliv jste nebyla spokojená, košili jste si odnesla. Na závěr je třeba poukázat na skutečnost, že takováto situace zatím nenastala u žádného zákazníka kromě Vás. Zdůrazňuji, že jsme rodinná firma, která si zakládá na přístupu k zákazníkovi (což je vidět i z předchozích velmi kladných recenzí), naší prací se živíme kontinuálně již přes 40 let a pokud by naši zákazníci nebyli spokojeni, jistě by se k nám nevraceli a tolik let bychom na tak úzce specializovaném trhu sotva vydrželi. A protože jsme slušní lidé a záleží nám i na nespokojeném zákazníkovi, ještě jednou se Vám omlouváme za způsobené potíže a doufáme, že Vám i přes povolenou nitku na rameni bude košile dobře a dlouho sloužit.

29. 3. 2017
Iveta

Košili ještě přítel nemá, ale ze služeb byl nadšený…a koupil si konflíčky :)

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 5 roky

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše kladné hodnocení! Jsme rádi, že byl Váš přítel spokojen a že si u nás vybral manžetové knoflíčky. Z košile bude určitě tak nadšen! :-)

29. 3. 2017
Michaela

Kosie je krasne zpracovana a skvele padnouci. Jednani s panem Andrejem bylo take moc prijemne

Jen by mozna mohla byt o neco kratsi – zbytecne dlouhy kus se zastrkava do kalhot

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 5 roky

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Pokud máte pocit, že je košile dlouhá, přijďte s ní do krejčovství. Zdarma Vám ji upravíme!

26. 3. 2017
jan

Košile úžasná. Velmi příjemný materiál. Krásně sedí.

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 5 roky

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velmi nás těší, že jste spokojen! Odvádíme prostě poctivou práci. Přijďte si k nám zase nechat ušít další košili!

1. 3. 2017
jan

kvalita látek, velmi příjemný a profesionální přístup

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 5 roky

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si ho a doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna. Ať Vám košile dobře slouží a přijďte si brzy nechat ušít další!

16. 2. 2017
jan

perfektní přístup ke klientovi, široký výběr materiálů

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 5 roky

Dobrý den, děkujeme mnohokrát za Vaš hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojen nejen s naším přístupem, ale také s výběrem látek na košile na míru.

16. 2. 2017
Ing. Josef

Chování personálu.

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 5 roky

Dobrý den. Na chování našeho personálu nám záleží, proto nás těší Vaše pozitivní reakce. Děkujeme za ohodnocení.

27. 1. 2017
Libor

osobni pristup

Vyjádření partnera
Krejčovství Emanuel Andrej Před 5 roky

Děkujeme mnohokrát! Dbáme na to, abychom si udrželi osobní přístup ke každému zákazníkovi.

26. 1. 2017
290 Kč
od 189