Krejčovství Emanuel Andrej

Praha - Nové Město, Krakovská 1363/12

„přístup p. Andreje i paní prodavačky byl moc hezký. Poradili, ukázali, takže se už těším na novou košili.“ — Jitka, Před 21 dny

„přístup p. Andreje i paní prodavačky byl moc hezký. Poradili, ukázali, takže se už těším na novou košili.“ — Jitka, Před 21 dny

O nás

Historie rodinného zakázkového krejčovství Emanuel Andrej sahá až do roku 1848. Po určité odmlce v dobách totality bylo v roce 1987 opět otevřeno.

Zakázkové krejčovství funguje pod taktovkou pana Emanuela Andreje, který se vyučil v pražském krejčovském salonu Diplomat na Národní třídě, a zde se sám později stal mistrem.

Při šití pánských obleků na míru jsou využívány jeho bohaté zkušenosti, neboť stříhá a šije obleky již přes 40 let.

Každý oděv, ať je to pánský oblek, dámský kostým, košile nebo halenka, je v našem krejčovství šitý přímo na míru a podle požadavků zákazníka – bespoke, a to nás odlišuje od krejčovství, která šijí made-to-measure (měřenková konfekce) a vzbuzují dojem, že šijí také na míru. Zakládáme si na precizním zhotovení, ruční práci a především spokojenosti našich zákazníků.

Emanuel Andrej se podílí na výrobě každého kousku, neboť stojí přímo u jeho zrodu – měření zákazníka a poté tvoření střihu.

V krejčovství Emanuel Andrej pracují všichni členové rodiny. S nadsázkou by se dalo říct, že do této rodiny patří i někteří naši zaměstnanci, neboť v krejčovství pracují už desítky let a odvádí vždy kvalitní práci ke spokojenosti našich zákazníků.

Oblek či košile na zakázku, bespoke a Emanuel Andrej – to jsou pojmy, které k sobě neodmyslitelně patří.

Zobrazit více
Krejčovství Emanuel Andrej
Krakovská 1363/12, Praha - Nové Město, 110 00 (zobrazit na mapě)

Krejčovství Emanuel Andrej

Krakovská 1363/12, Praha - Nové Město

Dnes otevřeno 9:00–19:00
Vybavení a služby
Bezbariérový přístup
Wi-Fi zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří

Hodnocení podniku

4,8/5 (60 hodnocení)
Jitka

přístup p. Andreje i paní prodavačky byl moc hezký. Poradili, ukázali, takže se už těším na novou košili.

Luboš

Milá obsluha
Velký výběr variant
Nabídnuta možnost lepší látky
Prostředí prodejny
Umístění prodejny

Michal

prvotridni kvalita a velky vyber, kosile skutecne krasne usite, vse sedi, pan Andrej skutecne i poradi aby byl vysledek co nejlepsi

skoda, ze clovek nemuze zakoupit vse co by se mu libilo