Pobyt se snídaní v karavanu nebo chatce mezi zvířátky s možností vyjížďky na koních

od 1 299 Vybrat variantu
4,4 / 5 Ranč pod Skálou Třebívlice, z.s. (kontakt) Severní Čechy (mapa) 4 prodeje

Hodnocení podniku Ranč pod Skálou Třebívlice, z.s.

4,4/5 (87 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4 2
3 0
1 0
Helena

Pobyt plný krásných zážitků, velmi milý a ochotný personál. Bylo vidět, že zvířata zde mají opravdovou lásku i péči. Absolvovali jsme hodinovou projížďku na koni, s perfektní asistencí, procházku s poníkem, viděli jsme krmení i kování koní. Určitě se někdy vrátíme.

Akorát počasí, ale vnučce to vůbec nevadilo a v karavanu bylo teploučko, zatopili nám.

2. 9. 2021
Táňa

Blízkost zvířátek a možnost jejich krmení .

31. 8. 2021
Eliška

útulné, unikátní, příjemní lidé

31. 8. 2021
Lukáš

úplně vše

28. 8. 2021
Janinka

Úžasné, klidné místo – oáza klidu v dnešní uspěchané době!
Pobyt jsme si moc užili. Připlatili jsme si hodinovou vyjížďku na koních, která stála opravdu za to, doporučuji! V blízkosti ubytování je koupaliště s krásně čistou vodou + brouzdalištěm pro děti. Paní majitelka je milá a je vidět, že se o ranč stará s láskou! Moc se nám líbilo spoustu drobných „vychytávek“, které zpříjemnily pobyt. Gril k zapůjčení, houpací síť, trampolína pro děti. Super je koupelna za karavanem! Bydleli jsme dva dospělí v karavanu a dva dospělí a dvě děti v chatičce. Všichni se rádi znovu vrátíme! J+O+H+M+A+V :-)

26. 8. 2021
Jaroslava

Pobyt jsem absolvovala s vnoučkem .Byl naprosto nadšený, dovolenou zhodnotil jako nejlepší jakou zažil. Velice kladně hodnotím přístup personálu, všichni byli velice milí a vstřícní. Ubytování i vše ostatní odpovídalo nabídce na netu. Paní majitelka nám vycházela ochotně vstříc ohledně všech našich požadavků, Jsem hůře pohyblivá, přesto jsem si splnila sen a užila jsem si projížďku na koních. Je třeba ocenit, že se někdo takto stará o zvířata a věnuje jim veškerý čas. Vím, že to je práce na plný úvazek včetně svátků a víkendů. Přeji hodně úspěchů v další činnosti a na dálku zdravím slečnu Terezku a spol. :-))))

12. 8. 2021
Helena

Nejsem zastáncem (negativních) komentářů na internetu. Chápu, že se nedá zavděčit všem, každý má jiné představy, požadavky apod. S odstupem několika dní od našeho pobytu musím udělat výjimku. Ubytování odpovídalo nabídce, co mě osobně překvapilo byla absence zázemí (wc, sprchy apod.). Čekala bych, že bude ve voucheru zmíněno, co klienty čeká… ale budiž, to je marginálie, která by mi za negativní recenzi vůbec nestála. Nicméně projížďky na koních, to je jeden velký průšvih. Rozhodně by se nemělo stát, že spadne dítě z koně! Tady souhlasím s jinou recenzí, že jde hlavně o zisk. Co nejvíce lidí na jedné procházce bez zajištění dostatku kvalifikovaného personálu, zároveň nevhodný výběr koně, který se ukázal absolutně nezvladatelný… pro nás velmi negativní zážitek, který umocnila paní majitelka, která se ani neobtěžovala se k situaci postavit čelem a projevit alespoň elementární zájem/lítost/řešení vzniklé situace. Myslím, že by stálo za zvážení, zda je váš business opravdu bezpečný a je vhodné v něm dále pokračovat. Konání dětských příměstkých táborů snad ani nebudu komentovat.

Vyjádření partnera
Ranč pod Skálou Třebívlice, z.s. Před měsícem

Dobrý den,
za vzniklou situaci jsme se vám několikrát upřímně omluvili a službu jste samozřejmě nemuseli uhradit, chybu jsme uznali. Slečna, která vás brala bohužel špatně zvolila jediného koně, který je u nás krátce a doposud se jevil bez problému. Byli jsme velice rádi, že se nic vážného nestalo a vaše dítě bylo v pořádku, jinak bychom samozřejmě řešili dál přes pojišťovnu. Běžný klient který se jede svézt na krokovou procházku navíc s vodičem nám nikdy z koně nespadl, zmíněný kůň samozřejmě již pod klienty nepůjde. Náš business samozřejmě není 100% bezpečný, kůň je od přírody útěkově orientované živé zvíře, lekavé a nikdy nebude zcela předvídatelný, není to stroj, my se ale snažíme maximálně podobným situacím předcházet.
Omlouvám se Vám tedy ještě jednou, možná jste si představovala jako adekvátní omluvu návrat celé částky za ubytování, v tom případě se prosím klidně obraťte na Slevomat.
Co se týče zázemí - v popisu je vše dobře popsáno, ostatně jak píšete.. Nechybí spoustu fotografií, informací i recenzí. Prosím, nelžete tedy, že chybí wc a sprcha. Do areálu není přívod vody a elektřiny (pouze solár), vše je ale adekvátně nahrazeno. Také zcela nerozumím vašemu komentáři o nekomentování příměstských táborů.. Pokud Vám dočasná přítomnost dětí vadila, stačilo se podívat na naše webové stránky - termíny táborů jsou veřejné, stejně tak informace pro zájemce o pobyt - pokud chcete opravdu klid, zvolte prosím termín o všední dny mimo letní prázdniny.

8. 8. 2021
Alice

Karavan je krásně zařízen, klidné prostředí mezi zvířaty, milý personál, výborná snídaně.

2. 8. 2021
Michaela

Moznost prihlasit sem dite na tabor.

Predrazene ubytovani i jizdy na koni. Cekala jsem od toho vic, nebylo to zas tak kouzelne, jak bylo popisovano. Z hygienickych duvodu to pro male deti neni moc vhodne. Vanu mel asi jen karavan, chatka ne. Navic clovek cekal trochu klidu a soukromi a misto toho ho pobytem provazel primestsky tabor. Zvirata zde pretezuji. Clovek tu z atmosfery citi spis byznys nez lasku ke zviratum.

Vyjádření partnera
Ranč pod Skálou Třebívlice, z.s. Před 2 měsíci

Je mi z vaší reakce skutečně smutno. Pokud máte na mysli tu hodinu denně, kterou někteří koně během dětského tábora naťapkali, že je přetěžování zvířat.. zřejmě o koních vůbec nic nevíte, jinak by jste tohle včetně toho, že je jízda na koni předražená nemohla říct, neboť by jste viděla pod pokličku, co vše péče, starost, provoz, vybavení a další sebevzdělávání u koní stojí. Dětský tábor probíhal tak, že se děti ani u jednoho z obydlí (karavan, chata) nezdržovali a spoustu času trávili i mimo areál, navíc 15:30 opuštěli areál úplně.
Co se týče koupání - ano, karavan má vanu se sprchou (tzn. nemůžete si tu vanu napustit, nemá ani špunt, pouze v ní stojíte), chatka má úplně nový krásný stylový sprchový kout - o nic horší, nebo menší než je u karavanu. Samozřejmě na místě jako je to naše, kde není přívod elektřiny ani vody (vodu dovážíme a elektřina je ze soláru) je pohodlná hygiena, tak jako jsme na to zvyklí z domova trochu jiná, je to forma zážitku, který někdo vyhledává a někdo ne. Mrzí mě, že se Vám u nás nelíbílo a mrzí mě, že jste mi to nebyla schopná říct do očí. Doufám ale, že vaše byť špatné hodnocení bude směrodatné lidem, kteří by třeba mohli být zklamaní jako vy a ušetří špatný pocit sobě a i nám a nepřijedou a naopak jiné to utvrdí spolu s dalšími kladnými ohlasy a rádi přijedou. Ranč je místo, které buduji od svých 18 let vlastníma rukama, s koňmi dělám denně 17 let a jsou to moji partneři na dlouhá léta, do kterých investuji každou volnou chvíli i finance, jsem ráda, že to většina lidí dokáže vidět a ocenit. 100% všem se ale zavděčit nelze.

24. 7. 2021
Lenka

Perfektní pobyt mezi zvířátky moc se nám líbilo jízda na koni dokonalá dcera moc šťastná 😉🙂

Vyjádření partnera
Ranč pod Skálou Třebívlice, z.s. Před 2 měsíci

Dobrý den,
mockrát děkujeme za krásné hodnocení a obě vás moc zdravíme :-)

16. 7. 2021
Veronika

Skvělá forma ubytování a blízkost zvířátek.
Možnost různých aktivit se zvířaty.
Možnost grilování i ohniště.

Vyjádření partnera
Ranč pod Skálou Třebívlice, z.s. Před 2 měsíci

Děkujeme moc, vážíme si pochvaly.

14. 7. 2021
Monika

Človek sa tam citi velmi prijemne
Slečna ktora nas provadela bola velmi prijemna.určite budeme odporucat.dakujeme J+M

25. 9. 2020
Jitka

Moc ochotny a mily personal

Chybí koupelna.

3. 8. 2020
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.
od 1 299