Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Otevřený voucher v hodnotě až 2000 Kč na atrakce a hračky v Hamleys

4,6/5 Hamleys Praha - Nové Město (mapa) 84 zákazníků

Přehled nabídky

Varianty (1)

Termín

V období do 31. 8. 2020 podle dostupných kapacit.

V ceně

  • 1000 Kč na atrakce + 1000 Kč na nákup
  • Jedna jízda na kolotoči jako bonus
  • 15 % sleva na Czech RepuBRICK, Motýlí dům a Virtuální realitu Golem, Mercuria Laser Game 
  • Voucher předložte na informacích, kde vám bude vydána karta v dané hodnotě na atrakce, poukaz na nákup a kartička na kolotoč. Slevu 15 % uplatníte pomocí karty na atrakce.
  • Poukaz i karta na atrakce mají neomezenou platnost. Kartu na atrakce můžete vyčerpat během více návštěv, poukaz je potřeba uplatnit při jednom nákupu. 

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

2 000 Kč 1 599 Kč
2 000 Kč 1 599 Kč
Ukončeno
Nejstarší značka hračkářství na světě
Přímo v centru města – Na Příkopě
Poukaz i karta mají neomezenou platnost

Jaká je ideální kombinace pro hračkářství? Krásné nové prostory + nejstarší značka na světě!

Vezměte své (nebo klidně i sousedovic) děti za zábavou! A to do Hamleys – nejstaršího hračkářství na světě. V nabídce jsou otevřené vouchery v hodnotě 1000, 1500 nebo rovnou 2000 Kč, za které si pořídíte, co jen budete chtít. Polovinu hodnoty vždy utratíte za hračky, polovinu potom za atrakce. Jako bonus si děti užijí i kolotoč

Dobré vědět: Voucher vyměníte za kartu v dané hodnotě na atrakce, poukaz na nákup a kartičku na kolotoč. Díky kartě také budete moci uplatnit 15% slevu na Czech RepuBRICK, Motýlí dům a Virtuální realitu Golem a Mercuria Laser Game. Kartu na atrakce můžete vyčerpat během více návštěv, poukaz je potřeba uplatnit při jednom nákupu. 

Otestováno mama blogerkou

Do Hamleys se svými dcerami zamířila i mama blogerka MK Life a všechny tři byly nadšené: „Hamleys je jedinečný obchod, který je zároveň herním světem. Zcela výjimečný je hlavně v tom, že na vás žádná prodavačka nehuláká, ať to dítě nesahá na hračky, vy nejste ve stresu, že dítě něco bude tahat z regálu, a personál vás naopak vybízí, ať si děti hrají, ať zkouší a najdou si to své pravé ořechové. Krom toho, že jste ve velkém obchodě,  máte pocit, že jste na pouti.“