Mama blogerka testuje atrakce v hračkářství Hamleys

Mama blogerka testuje atrakce v hračkářství Hamleys

Kdy je v Praze pouť? V hračkářství Hamleys, a to každý den! Vezměte děti do kouzelného světa hraček, se kterými je povoleno si hrát, a báječných atrakcí, na kterých se perfektně vyřádí. Mama blogerka MK Life a její dcery tu vše důkladně otestovaly a návštěvu doporučují všemi deseti. Vy teď navíc na Slevomatu můžete pořídit 30% slevu na hračky i atrakce, tak hurá za zábavou!

Chci na Slevomatu pořídit 30% slevu do Hamleys.

Jak se v Hamleys bavila MK Life s dcerkami

Kam v Praze, když se ocitnete v centru, které působí ne vždy zrovna baby friendly? Rozhodně doporučuju zatoulat se na Na Příkopy, kde se bude líbit všem maminkám, které mají rády herny, hračky a atrakce všeho druhu. Když jsem dostala možnost testovat právě Hamleys, vůbec jsem netušila, co od toho čekat. Přiznávám totiž, že já jsem s dětmi spíš typ na aktivity klidnější, ne tak rušné, ale Hamleys? Bylo dětem parádně a díky tomu, že jsme návštěvu naplánovali na dopoledne ve všední den,  byl příznivý i počet návštěvníků :-).

Hamleys je jedinečný obchod, který je zároveň herním světem. Zcela výjimečný je hlavně v tom, že na vás žádná prodavačka nehuláká, ať to dítě nesahá na hračky, vy nejste ve stresu, že dítě něco bude tahat z regálu, a personál vás naopak vybízí, ať si děti hrají, ať zkouší a najdou si to své pravé ořechové. 🙂 Krom toho, že jste ve velkém obchodě,  máte pocit, že jste na pouti.

Uprostřed přízemí totiž stojí obrovský kolotoč, na kterém se děti mohou povozit. Kolotoč, zrcadlové bludiště a spousta atrakcí se hradí jako na pouti, a pokud je někdo pravidelným návštěvníkem, vyplácí se mu pořízení celoroční zlaté věrnostní karty, na kterou jsou pak atrakce po celý rok zdarma.

Moc se mi líbil koutek Schleich zvířátek, která jsou realistická a v nejrůznějších velikostech. To pak máte pocit, že jste v opravdové džungli. A kdyby moje holky měly dost síly, určitě by se pokusily tohohle medvídka odnést domů. 😀

Hamleys ale není zrovna malým hračkářstvím. Na třech patrech se najde fůra zábavy a hraček. Nezapomněli tu ale ani na prolézačky, skluzavku nebo třeba perníkovou chaloupku, ze které si můžete uloupnout perníček, který si odnesete domů.

Jeden by měl pocit, že tam s dětmi nemůže, protože by neustále jen chtěly něco kupovat a odnášet si. Musím ale říct, že holky to pojaly celé spíš jako výstavu,  takže k mému překvapení jim stačilo oznámení, že hraček je doma tak akorát a pro nové bychom museli udělat místo odstraněním některé současné. 😀 Fungovalo to. A jestli budete mít v Hamleys času víc, určitě si udělejte chvilku na krásné motýlky .:-)

Zrcadlové bludiště na Petříně je známé, ale ani tak jsem tam zatím s dětmi nebyla. Tohle proto byla první příležitost a byla to vážně legrace. 😀 Před vstupem do bludiště dostanete bavlněné rukavice, aby nemusela paní uklizečka bloudit v noci s ironem. 😀 Já osobně ale doporučuju hračkářství ještě vybavit děti pytlem na hlavu, protože nejvíc otisků dělala čela, která bourala do zrcadel. 😀

Už jste někdy poseděli pod velikánským stromem, se kterým se hezky povídalo? Tady určitě na lavičku zasedněte, dejte si sváču nebo prostě jen poslouchejte. 🙂 Děti moudrý velikán rozhodně zaujal.

Jestli tenhle článek čtete před svou první návštěvou Hamleys,  přibalte si s sebou jedno triko nebo mikču navíc. Je tu totiž vodní svět. Hrátky s vodou baví každé dítko a ty mé měly pupíky durch. 😀

Nejen kluky zaujme možnost zasednout za pořádný bagr a pohrabat se v kuličkové haldě. My měli smůlu, protože zrovna bagry „nejely“, ale dětem to bylo zcela očividně šumák. 🙂 Pomyslné bagrování z programu nevypadlo.

A protože tady nebudete zrovna malou chvíli,  odskočíte si tu s dětmi na pohádkovou „malou“. 🙂 Teď jen doufám, že děti nebudou vyžadovat rekonstrukci našeho fádního WC v severském stylu. 😀 Děkujeme za krásně strávený čas a vám přeju, ať vychytáte čas, kdy nebude nával, a užijete si, co budou děti chtít. 

MK Life

MK Life

Znáte blog MK life? Píše ho mladá lékařka a hlavně máma dvou dětí. Čtenáře inspiruje tak moc, že získala 1. místo v soutěži MAMAblog 2017.